Reklama

Reklama

Lítá v tom

  • Česko Tátou proti své vůli (pracovní název) (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hlavní hrdina chce naposledy potěšit svou nemocnou maminku, která touží po vnucích. Přesvědčí proto těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Maminka se ale zázračně uzdraví a strhne se lavina nedorozumění a karambolů a několik životů se převrátí vzhůru nohama. Do udržení lži jsou totiž postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové z práce a vůbec každý. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (65)

hroubek 

všechny recenze uživatele

Zábavná česká komedie, která skoro vůbec není trapná (pár momentů by se bohužel našlo) a má zábavné a dobře napsané postavy. Režisér Tomáš Dianiška mi ukázal, že má hodně talentu a nebojí se ho ukázat. Jeho film je po vizuální a vypravěčské stránce působivý, zajímavý a hlavně zábavný. Je vidět, že Dianiška má nakoukáno a nebojí se to ukázat i ve svém filmu. Bavilo mě jakým způsobem se pracuje s charaktery, samotné dialogy mají něco do sebe, a z mého pohledu funguje i romantická linka - které je bohužel po hříchu málo. Kristína Svarinská mi v této roli hodně sedla a krade si každou scénu pro sebe. Kryštof Hádek je fajn, jen se jeho postava půlku filmu chová jako vocas, a těžko se mu fandí - jasně vím, že tohle byl účel. Taťjana Medvecká si svou roli dost užívá a má tu hezké momenty. Musím pochválit vedlejší obsazení, protože to mi hodně sedlo. Nováková je super, Polívková hraje to co vždy, a třeba Tereza Dočkalová mi svou komickou rolí vykouzlila úsměv na tváři. Škoda, že film nemá trochu lepší tempo, a místy se lehce tlačí na pilu. Lítá v tom je dobrá a zábavná česká komedie, která neurazí a dobře pobaví. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

"Nedá sa nič robiť. Musím ti vyjebať zuby." Tento frk Geišberga dokázal, že ten okrem niekoľkoročného tlačenia sloganu "s kým bankujete vy?" môže hrať len ozembuchov a trpákov. Ale táto scénka vyšla a bolo ich viac. V našich končinách sa akosi udomácnila tradícia preberať respektíve skoro doslova preložiť scenáre z iných krajín, lenže tu prvýkrát poviem, že maďarská verzia bola horšia. Tá susedka bola magorská hysterka, čo Svarinskej postava až tak nie je. A tá matka bola taká pizda, že reálne by ju synátor nechal chcípnuť. Tu došlo k tiež pozitívnej uprave, takže sa to nakoniec dalo zvládnuť. ()

Reklama

rigby 

všechny recenze uživatele

Co zaujme nebo odradí jako první, tak to jsou hodně divoké vizuální efekty. Moc jsem tedy nepochopil jejich smysl, ale asi to byla snaha o originalitu. Ale chvílemi jsem se dost podivoval. Jinak ústřední trojice je herecky velmi dobře obsazená, funguje mezi nimi vzájemná chemie, jiskření, je radost se na ně dívat, i když jsou třeba jenom ve dvojici, a je to vlastně jedno jaké. Na čem ale film ztroskotal, tak je to scénář a vůbec samotný příběh. Jeho tempo je neustále narušováno naprosto zbytečnými šumy a rušivými elementy, prostor pro hlavní herce je silně ořezán. Z čeho by se dalo těžit a myslím, že i vytěžit, je po každém náznaku okamžitě zadupáno, nestydím se říct blbostmi. A jaká to mohla být příjemná romantická komedie, na kterou bych se příště rád podíval znovu. Ale v této podobě mě další shlédnutí opravdu neláká. ()

bobstock 

všechny recenze uživatele

Hezky nakroucený česko-slovenský debut pana Dianišky s tradičně zmäteným Hádkem a Kristínkou Svarinskou s obličejíkem 13leté holčičky. Narozdil od českých křečovitých komedií s Langošem je tohle příjemné pohlazení i s přispěním ´´světově nasnímaného´´ města Hradec Králové, kde se běžně scházejí černí kluci zaházet si na koš nebo vsuvek graficky vyvedených romancí vesmíru. I přes klišé, kterému se v našich končinách těžko vyhýbá chválím.  60% + role Táňa Medvecká, která snad nestárne ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Lukášova těžce nemocná maminka už na světě nejspíš dlouho nebude, a tak se rozhodne potěšit ji a přesvědčí těhotnou sousedku Natálii, aby předstírala, že je jeho přítelkyně. Když se ale maminka uzdraví, musí ti dva lhát dál. A protože jsme v romantické komedii, je jasné, co se stane. Lítá v tom sází na ověřená klišé, ale na rozdíl od konkurence s nimi umí pracovat. Režijní debut Tomáše Dianišky umí být v těch správných momentech vtipný i dojemný, má sympatické hrdiny a nečekaně dobře vypadá. Škoda zbytečně zběsilého tempa, kvůli kterému některé dějové linky trochu vyšumí a jiné tu jsou naopak trošku navíc. Celkově ale velmi slušná žánrovka, která se nestydí opisovat od slavnějších vzorů. A na domácí poměry vysoce nadprůměrná. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (7)

  • Výroba prebehla od jesene 2022, pričom jedna z posledných klapiek padla v kokpite rakety umiestnenej v pražskom Planetáriu (nedlho pred plánovanou rekonštrukciou) v júni 2023. (Arsenal83)
  • Při záběru, kdy sanitka jede do Obřího akvária pro maminku, jede přes vodní elektrárnu Hučák. Zde ale auta nejezdí. Není k tomu ani důvod, jelikož z Fakultní Nemocnice Hradec Králové by na Obří akvárium jela po okruhu (je to asi kilometr), přičemž most je od Hučáku opravdu na dohled. (riza-do)

Reklama

Reklama