Matta Sullivana, přitažlivého kluka, kterému je něco přes dvacet, opustila Nicol už před půl rokem a on se snaží marně zapomenout, nejčastěji v náručí nějaké jiné. Ale hoďte za hlavu osudový vztah, když to prostě s jinou nejde! A tak Matt dál hledá náhradu, kde se dá, a radu u svého bratra, budoucího kněze. Jednoho dne se doví, že Nicol definitivně ztratil - zasnoubila se s jiným. Cítí, že to chce radikální řez, a protože právě začíná postní období, rozhodne se léčit svůj srdcebol odříkáním. Žádné dotyky, polibky, mazlení... žádné požitky. Naprostá sexuální zdrženlivost po dlouhých 40 dnů a 40 nocí. Matt, povoláním designér webových stránek, se už po týdnu cítí neskonale lépe a vůbec netuší, že svým rozhodnutím vyprovokoval hotovou sázkovou smršť u svých kolegů a přátel, neboť jeho spolubydlící Ryan, se s Mattovým tajemstvím "svěřil" internetu. Sázky se začnou násobit od chvíle, kdy se náš odhodlaný hrdina náhodně setká s Erikou, přitažlivou a inteligentní dívkou, která mu hned napoprvé dá najevo své sympatie. Co teď? Chtěl by s ní pořád být, držet ji za ruku, líbat... jenže o sázce už ví snad všichni a přece není srab. Nezbývá než doufat, že Erika pochopí v jak těžké je situaci. Jenže i ty nejbezvadnější holky prostě některé věci berou úplně jinak. (oficiální text distributora)

CrashHP

Film, ktorý ani neurazí, ani príliš nenadchne, tak na piatkový večer úplne postačí. Je to taká lepšia komédia. ()

senoritar

Hloupoučký scénář a tradičně nemastný a neslaný výkon Joshe Hartnetta odsuzují tento snímek do říše zapomění. No přiznejme si, jak dlouho po shlédnutí si ještě pamatujeme o čem to vlastně bylo. Ideální v případě, že už samými roupi nevíte co by. ()

Iker..

Pohodová komedie, která neurazí, ale na druhou stranu ani nijak neoslní. Z tohoto nápadu se podle mého názoru dalo vytěžit mnohem víc. Kdybych randil se super sexy Shannyn Sossamon tak by tato přísaha nevydržela ani týden,,, 60% ()

Profík

Hodně průměrná komedie s hlavním rdinu, který se chová jako idiot, jen aby se mohl děj posunout, tak, jak tvůrci chtěli. Škoda. Pár dobrých scén, občas vtipných a na konci docela zajímavých. 50%. ()

KristKrist

Průměrná možná skoro podprůměrná romantická komedie se zvláštním námětem. U filmu jsem se i zasmála,zajímalo mě jak vše skončí...i když to se dalo snadno předvídat. ()

Jahonog

Nechápu, co je vtipnýho na filmech, kde z naprosto triviální věci udělají děsně závažnej a neřešitelnej problém. Navíc se nás snaží přesvědčit, že ta pravá je vždycky tupá, sobecká kráva, co se celej film nonstop uráží, kvůli věci, co se ji vůbec netýká. Nudný a plytký... ()

Morrigen

V rámci amerických teenage komedií by se dal tenhle film klasifikovat jako lehký nadprůměr. Vtipné situace, sympaťák v hlavní roli a především sexuální linie, která se postará o zbytek. Na druhou stranu to ale ke stvoření něčeho převratného nestačí. Lehkost, která film provází, Vám zajistí příjemný středeční večer po namáhavém dni v práci. ()

Rathe

Jedna z těch průměrných komedií, u které se dobře bavíte, ale ničím vás neohromí a za chvíli si na ni ani nepamatujete. "Erotická scéna" s květinou je ale docela zajímavá ()

710.cz

Jednu hvězdičku proto, že se mi ekluje dát Odpad! Jinej důvod neexistuje. Zbytečnej film, zbytečnej čas, zbyteční herci... ()