Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matta Sullivana, přitažlivého kluka, kterému je něco přes dvacet, opustila Nicol už před půl rokem a on se snaží marně zapomenout, nejčastěji v náručí nějaké jiné. Ale hoďte za hlavu osudový vztah, když to prostě s jinou nejde! A tak Matt dál hledá náhradu, kde se dá, a radu u svého bratra, budoucího kněze. Jednoho dne se doví, že Nicol definitivně ztratil - zasnoubila se s jiným. Cítí, že to chce radikální řez, a protože právě začíná postní období, rozhodne se léčit svůj srdcebol odříkáním. Žádné dotyky, polibky, mazlení... žádné požitky. Naprostá sexuální zdrženlivost po dlouhých 40 dnů a 40 nocí. Matt, povoláním designér webových stránek, se už po týdnu cítí neskonale lépe a vůbec netuší, že svým rozhodnutím vyprovokoval hotovou sázkovou smršť u svých kolegů a přátel, neboť jeho spolubydlící Ryan, se s Mattovým tajemstvím "svěřil" internetu. Sázky se začnou násobit od chvíle, kdy se náš odhodlaný hrdina náhodně setká s Erikou, přitažlivou a inteligentní dívkou, která mu hned napoprvé dá najevo své sympatie. Co teď? Chtěl by s ní pořád být, držet ji za ruku, líbat... jenže o sázce už ví snad všichni a přece není srab. Nezbývá než doufat, že Erika pochopí v jak těžké je situaci. Jenže i ty nejbezvadnější holky prostě některé věci berou úplně jinak. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (252)

Matty 

všechny recenze uživatele

Psychoanalytická komedie pro teenagery se slušným potenciálem, ale jestli komediálním... ? Kvůli převaze nevtipných scén s nadrženým trotlíkem Hartnettem bohužel nadmíru otravná záležitost. Být film devadesátiminutovým statickým záběrem na Shannyn Sossamon (ne nutně svlečenou, ne nutně oblečenou), má smysl. 40% Zajímavé komentáře: Lennnnna, danoo ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Já jsem se u téhle komedie výborně bavil (což zřejmě dokazuje, že mě ještě neopustila puberta), a pokud dokážete ignorovat různé "náhody" bez kterých by žádný koukatelný příběh nevznikl (přece jen je to romantická komedie, že), měli byste na tom být stejně. Hartnett je výborný (i když komiku obstarává spíš jeho okolí) a s postupem času ho začnete i trochu litovat, když uvidíte jaké klacky mu nejen osud, ale hlavně kolegové a přátelé, házejí pod nohy, jen aby vyhráli sázku. A troufám si říct, že až po zhlédnutí tohoto filmu pochopíte, co to je předstíraný orgasmus... ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

Tedy myslel jsem si, že to bude MNOHEM horší. Podle mě by si ale tvůrci měli vybrat, jestli to bude prasárnička anebo romantická komedie, dost to osciluje. Zaujaly mě (ZZAASSEE) fórky v druhém plánu -i když těch tady moc není- jako třeba název péčka In-Diana-Jones. Nicméně vím, jak podobné filmy přestat točit. Stačilo by, aby se hlavní hrdina hned na začátku filmu přestěhoval...nebo aspoň pošopunul postel ;-) ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Vždycky je lepší moci, ale nechtít, než chtít a nemít s kým, nebo nedej Bože s čím.. Kdyby se Joshík s kastrolovým účesem po deseti minutách filmu (eja)kulantně vyjádřil v prádelně do pračky (náhražka aviváže?), mohlo by 40 dní a 40 polucí v poklidu skončit. Konverzační soft porno plné dětských vtipů, erekcí a šablonovité romantické linie aneb další produkt americké fascinace sexem při bohorovném přehlížení vražd a zabíjení v jiných typech filmů. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Jestliže si pod subžánrem teenegerská komedie představím tenhle film, pak to ještě není tak strašné. Trocha romantiky, trocha humoru (ne zas tak pokleslého), trocha hezkých tvářiček, trocha ideálů a také trochu více v tomhle žánru neodmyslitelné erotiky... Tenhle film přesně ví, co chce a dosahuje toho... ()

Galerie (64)

Zajímavosti (3)

  • Původně se měli v hlavních rolích objevit Ashton Kutcher a Katie Holmes. Oba odmítnuli kvůli jiným projektům. (don corleone)
  • Stejně tak v brýlích Nicole hned v úvodní scéně se odráží mikrofon. (don corleone)
  • Všimli jste si kameramana v odrazu ve skle autobusu, když hlavní představitelé seděli na zadních sedadlech? (don corleone)

Reklama

Reklama