Když byl Edward Carnby malé dítě, tak na něm doktor Lionel Hudgens prováděl, podobně jako na dalších 19 dětech z malého sirotčince, své pokusy, při kterých chtěl spojit člověka z pradávným netvorem, který měl na svědomí vyhubení tehdejší civilizace - Abkaniů. Carnbymu se však podařilo uprchnout, takže pokus nebyl dokončen. Pracoval ve vládní jednotce 713, která měla na starost výzkum paranormálních jevů. Jednotka však byla zrušena a Carnby dostal vyhazov. Nyní se však na světě začínají objevovat pradávné artefakty, které vyrobila abkanská civilizace, a které dokáží přitahovat pozornost nestvůr. Carnby tuší nebezpečí a začíná, za pomoci odbornice na artefakty Aline Cedrac, jednat. Proti nim se však staví jak nestvůry, které dokáže Hudgens částečně ovládat, tak i jednotka 713, která nyní pracuje pod vedením samolibého kapitána Richardse. Bitva o přežití naší civilizace začíná. (Isherwood)

Incanus odpad!

Uwe Boll je "frajer". Natočit téma po bollovsku, tedy chaoticky, neuspořádaně, odfkláknutě.......... a další a mnohé jiné superlativy bych mohl přidat a přesto by to bylo málo. K filmu jsem se dostal díky klipu Nightwish na YouTube, a musím dodat, že tahle píseň je zdaleka to nejlepší, co vás v tomto díle čeká. Trochu se divím, že se Bollovi upsal i Christian Slater, ale třeba se jednalo o faustovskou dohodu, kdo ví. Třeba je Herr Boll "ďábel v přestrojení" a skrze vlastní tvorbu nás chce dostat do pekel. A dlužno dodat, že se mu to daří. Film je strpitelný pouze místy, a to jest počáteční a závěrečné titulky. Zbytek tvoří kočkopes, kdy jedno téma se prolíná s dalším, bez ladu a skladu, pověstnými "prostřihy" se tu rozhodně nešetří a herecké obsazení je žalostné. Tara Reid je sice "kus", ale tohle zjevně není její sféra uplatnitelnosti. Kdo ví, jestli se Herr Boll s tímto "antitalentem" narodil, nicméně budiž mu "sláva", neboť bez něj bychom ani netušili, jak "zku*vit" se dá v pravdě zajímavá předloha. ()

Antarius

Mě se tento film líbí. Nevím proč, vidím v tom při bližším zkoumání typ filmů, které moc nemusím, ale je v tom jisté kouzlo :) Obsazení, efekty, skvělá hudba (Nightwish na konci) a tak všelijak, to je fajn. Nejvíc mě ale asi dostala pointa filmu, ten děj. Zpočátku maličko nepřehledný a zdánlivě nesouvisející s démony. Nicméně líbí se mi, jaké originální příšery z pekla opět vymysleli. A nakonec...Země bez lidí? Krása ;) ()

Niko_DA339

Poviem to takto, film sám o sebe má vynikajúci príbeh. Dalo by sa z neho veľmi veľa vytrieskať. Ale spracovanie (monštrá boli skvelo urobené), herci, kamera.... Pri všetkých tých mínusoch je jediným veľkým plusom filmu Nightwish - Wish I Had An Angel. Asi toľko k tomu :) ()

pretorij odpad!

Sory ale to se Fakt neda. Vyjimecne jsem se nekoukl predem na csfd a zkusil to. vydrzel jsem 15 min. Ty Slow Motion naprosto neschopnych akcnich scen a pravdepodobne nejhorsi hudba stvorili neco, co melo navzdy zustat jen v hlave Magora co to zfilmoval. Boze, 20,000,000$... DEjte mi pulku a natocim se sousedovic psem za vikend neco o tridu lepsiho. ()

SNCIS odpad!

Hra je super, ale ten film je katastrofálně natočený! Je to otřesné... Není tam žádné plus. - 10%. ()

Ragnarocek

Neivem preco, ale mne film az tak zly neprisiel... Celkom to ma spad aj akciu... Kto nehlada prepracovany scenar, tak si pozrie poobednu jednohubku. ()

PhoenixTears

Nevím co je na tom filmu až tak špatné. Mám tento film, docela rád a líbí se mi. Vím že to není herecký skvost apod., ale Tara je krásná a hrát umí, Christian tu také svojí úlohu splnil, i když nepatří mezi hvězdné osazenstvo. Za mně dost dobrý film, na který se rád podívám znovu. ()

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Ďalšia hra v rukách Bolla

Ďalšia hra v rukách Bolla

02.07.2005

Zázračný Nemec Uwe Boll si nedá pokoj. Jeho 20-miliónový Alone in the Dark nielenže (už tradične) pozbieral len tie najhoršie ohlasy a recenzie, ale, vďakabohu, v amerických kinách aj celkom slušne… (více)