Když byl Edward Carnby malé dítě, tak na něm doktor Lionel Hudgens prováděl, podobně jako na dalších 19 dětech z malého sirotčince, své pokusy, při kterých chtěl spojit člověka z pradávným netvorem, který měl na svědomí vyhubení tehdejší civilizace - Abkaniů. Carnbymu se však podařilo uprchnout, takže pokus nebyl dokončen. Pracoval ve vládní jednotce 713, která měla na starost výzkum paranormálních jevů. Jednotka však byla zrušena a Carnby dostal vyhazov. Nyní se však na světě začínají objevovat pradávné artefakty, které vyrobila abkanská civilizace, a které dokáží přitahovat pozornost nestvůr. Carnby tuší nebezpečí a začíná, za pomoci odbornice na artefakty Aline Cedrac, jednat. Proti nim se však staví jak nestvůry, které dokáže Hudgens částečně ovládat, tak i jednotka 713, která nyní pracuje pod vedením samolibého kapitána Richardse. Bitva o přežití naší civilizace začíná. (Isherwood)

Dinsberg odpad!

Já blbec jsem nekouk na titulky na začátku filmu. Kdybych věděl, že to režíruje Uwe Boll, tak bych to hned vypnul. Jen je mi divné, že takové hvězdy jako Christian Slater a Tara Reid se nechaly ukecat k takovému filmu. ()

mikhail

Horšie túto hernú klasiku ani spracovať nemohli. Chabé efekty, bojové scény, horrorová atmoška niekam unikla do stratena. A o hereckých výkonoch sa radšej nejdem ani vyjadrovať. BOLL ako režisér je przniteľ filmov a dobrých námetov a mal by byť za tieto a podobné úlety trestne stíhaný!!! ()

bakulator

Nevím na jakém základě byl napsán scénář k filmu, který byl údajně inspirován PC hrou, ale podle mě to nemá s původním příběhem nic společného. Před více než 14 lety jsem trávil u této hry spoustu času a bylo to úplně něco jiného, nežli bezduchá střílečka počítačových potvor. O hereckých výkonech ani nemluvě, ale tento špatný film by nevylepšilo ani obsazení Johnnyho Deppa. 15% ()

vlKousek odpad!

Jestli chcete vidět, co nejhoršího pro nás je schopna filmová tvorba vyprodukovat, tak doporučuji tohoto pana režiséra!!! Tupější filmy než od Uwe Bolla, jde to vůbec???:D ()

Offiss

''Super scenerie plná efektu na špičkové urovni příbeh vybroušený do posledního detailu a navíc doplněno velice chytlavou hudbou. Díky perfektnímu a křištálovému hereckému výkonu nemám jinou možnost než hodnotit až jednou hvezdou.Uwe boll dle meho dosahl životního maxima když vytvořil tento prvotřídní kinematografický skvost....'' ()

Krahulda odpad!

Sám v temnotě je film, který mě dosti zklamal, protože jsem od tohoto snímku čekal mnohem více. Bohužel, už podle režie je zřejmé, že film bude podřadné kvality. Nesmyslný příběh, který mě vůbec nezaujal. Film bych rozhodně nedoporučoval zhlédnout. ()

Pitryx

Zpočátku to nevypadalo až tak zle. Mělo to spád a akci, ale pak se to začalo nenápadně zvrhávat v PC hru. Scéna souboje s pitomou hudbou /50/ mi vzala chuť dívat se dál, ale přemohl jsem se a dodíval. Nelitoval jsem. Směs vetřelců a Indyho mohu. Když se k tomu přidá malinko gore, proč ne? Takže film v podstatě shazují jen trikové sekvence, které jsou pod psa. Nelogičnosti (a že jich tam je) nepočítám v Indym jsou také a nikomu to nevadí. Výsledek je tedy akční film, vcelku koukatelný, ale podruhé?? Nevím, nevím. 021220118642/9406 ()

JackBurda

Obitus a vegetol.mp mi mluví z duše. Slater je borec, Reid je kočka a film celkově je skvělá a zábavná jízda, která sice trpí pár hluchými místy a slabým koncem, ale skvělou akcí, hudbou, atomsférou a nejlepší písní od Nightwish v konečných titulcích. 4*, říkejte si co chcete. ()

kelto44 odpad!

Alone in the Dark je jedna z mojich najobľúbenejších hier vôbec, dlho som sa tešil na film, dočkal som sa. Režíroval Boll. /5%/ ()

Grellenort

Ach bože. Tak úžasnej song v závěrečnejch titulkách, a tak strašlivá sra*ka. Za ten jeden song dávám jednu hvězdičku. Pocity z něj totiž ještě umocnilo vědomí, že už je konec. ()

Yin

Neumětel Boll zase tvořil. Jenom mi někdo prosím vysvětlete, co mu ty počítačové hry provedly. Ale především kde na podobné zhovadilosti bere finanční prostředky. Jinak trailer se docela povedl. ()

Papercut odpad!

Německý prznič PC titulů Uwe Boll je zpět s jeho novým rádoby filmem Sám v temnotě. Hodina a půl čistý nudy při koukání na pobíhajícího Christiana Slatera,kterej je filmu snad omylem ostatně jako další herci. Film si nezaslouží ani 1*za Taru Reid i když to je nejsvětlejší moment týhle temný srač... ()

Kenshin

Režiséra Uwe Bolla předchází jeho pověst. Četl a slyšel jsem toho o něm a jeho práci poměrně hodně, a tak jsem se rozhodnul přesvědčit se na vlastní oči. Na akční horor jsem se občas i zasmál (upozorňuji, že především tuposti scénáře!). Přišel jsem, viděl jsem a zhrozil se... byl to fakt SOS, ale snaha asi byla ;) (1/10) ()

Max Q. odpad!

Neuvěřitelná pitomost, o níž se rozepisovat je ztrátou času a zbytečně bych si ošoupal klávesnici. ()

Pears1 odpad!

Tak nevím co si představoval režisér Uwe Boll , ale nejspíš nehrál ani jeden díl této hry , protože tento film je uplně vedle.Opravdu katastrofa. ()

djbarrel

Rádoby horor u kterého jsem se fakt nebál. Akčňák bez akce. O hordě nějakých trapných pekelných monstrech, kterým pomáhají lidi s monstrama v těle a proti nim stojí jeden týpek co má polomrtvý monstrum v těle. No možná by se to dalo, ale chtělo by to atmosféru. Tu film nemá. Vlastně nedisponuje ničím. Kdyby se film sestříhal tak na 4 minuty, bylo by to za 5 hvězd, ale takhle ? Chtěl jsem dát odpad, ale už jsem viděl horší sračky, takže dám 1 hvězdu. 8 % ()

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Ďalšia hra v rukách Bolla

Ďalšia hra v rukách Bolla

02.07.2005

Zázračný Nemec Uwe Boll si nedá pokoj. Jeho 20-miliónový Alone in the Dark nielenže (už tradične) pozbieral len tie najhoršie ohlasy a recenzie, ale, vďakabohu, v amerických kinách aj celkom slušne… (více)