Brano

Kvalít jednotky ani zďaleka nedosahuje a od druhej polovici mi to už prišlo miestami aj trochu prehnané a tie vtípky vyzneli trápne. Začiatok filmu bol bezchybný. Scéna so žralokmi, alebo tá v coffee shope bol dosť zábavná. Dejovo je to takisto slabšie. Muž, ktorý vraždy prostitútov, aby si kompenzoval svoje komplexy z detstva mi už také zaujímavé neprišlo. Ale je to pozerateľné a na niektorých scénach sa dá zasmiať. /55%/ ()

Marrow

Jednička byla vtipná, tohle už se jen veze ve stejném stylu, recykluje z jedničky vtipy. To s čím přichází Evropský Gigolo je často přestřelené a už jen těžko stravitelné, natož zábavné. ()

boqvai.

Des a hruza, v podstate pres kopirak vzata jednicka, ktera byla aspon originalni tim ze byla prvni. Takovy filmy maj mit jen jeden dil.. ()

toomm odpad!

Fíha, rád bych dal aspoň 1*, ale za tento film opravdu nemůžu. Po dobré "jedničce" natočit něco takového....měl to asi být pokus o vtipnější pokračování, to nevím, ale vím že to je jedno z největších zklamání a nejhorších flimů jaké jsem kdy viděl. 5% ()

Memesis

Má to něco do sebe, ale je toho o dost míň než v prvním Deucovi. Humor je už slabý kompletně a na to, že já obvykle crazy komedie z poloviny toaletního humoru uznávám, tady už ne tolik. Řekl bych, že ty procenta tu sedí. 55% ()

damdamh odpad!

Radši budu koukat neustále a dokola celý týden na Ochránce s Vinem Dieslem, než abych musel ještě jednou vidět tuhle debilitu. ()

Pute

Je to opravdu hloupé, na úrovni American Pie (cca 3 a dále), ale pár vtipům jsem se opravdu moc zasmál. Deuce Bigalow ještě umí pobavit ... Ale není to víc než oddychovka když si chcete zvednout náladu. ()

pl4nt

Hodnocení u tohoto filmu je podle mého názoru hodně sporné a myslím si, že by mohl mít klidně o takových 10-15% více než má doposud. Je pravda, že některé scénky jsou trapné a neuvěřitelně fekální, ale těch světlých (vtipných) je mnohem více. Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale bohužel jsem se musel přiklonit k první variantě kvůli Rob-u Schneider-ovy. Ne snad proto, že by svou roli zahrál vyloženě špatně, ale prostě mi je už od filmu "Zvíře" značně nesympatický. Do této role by se zkrátka hodil "nějakej větší frajer". ()

TesterX

Prvního Deuce si rád pustím znovu, ale tuhle praštěnou 'detektivku' těžko. Chybí tu vtipné postavy z předešlého dílu a především funkční gagy. Plusem budiž akorát E. Griffin v roli Deucova pasáka. Skousnutelné, ale zbytečné. ()

Tempest

Další z výborných komedií v hlavní roli s Robem Schneiderem. Jak je vidět dle hodnocení ostatních uživatelů, které osciluje od odpadu po *****, tak celé řadě lidí tento druh humoru nebo Rob Schneider vůbec nesedí a jiným zase maximálně. Já osobně patřím do té druhé skupiny, výborně jsem se bavil. Mě osobně připadá toto pokračování ještě lepší než první díl, evropské prostředí svědčí Deuce Bigalowovi ještě více než to domácí. ()