Hanes88 odpad!

Ono se vlastně ani nějaké kvalitnější pokračování ani čekat nedá, když vezmeme v úvahu o jaký děj se jedná. Proto ale možná se tohle pokračování ani nemělo točit. ()

Cement73

Šibnutá komédia plná úplne šibnutých gagov. Polovica gagov dokonca aj baví, niektoré sú ľahko nad úrovňou slušného humoru. Takže Deuce Bigalow - Ano, ale z mierou :) ()

mazadlo

První díl je první díl a já od tohohle počinu nečekal víc než jsem dostal. Přesto dám jen tři hvězdy..asi za tu podivnou kozatku na obraze v huličskym baru :D ()

GreatestFan odpad!

Dnes si slně vyčítám, že jsem se vůbec dodíval do konce, což bylo utrpení, nezasmál jsem se snad ani jednou, pak tedy nechápu to rozporuplné hodnocení, protože by to mělo být spíš jasný odpad pro každého.//JEDEN Z NEJHORŠÍCH FILMŮ CO JSEM VIDĚL. Mimojiné abych citoval asi nejslavnějšího filmového kritika Rogera Eberta: ,,Agresivně špatný film, jako by se tvůrci snažili o utrpení publika.'' ()

mira007

Rob Schneider v komedii u který si říkám s despektem jak na takovou kokotinu někdo může koukat a po patnácti minutách si vlastně všimnu, že se dobře bavím až se za to stydím. ()

Oxymoron

Přesně tak, jak tu spousta lidí píše. Ona je to strašná kravina, dokonce úplně děsná, ale smějete se a u komedie se přece smát máte. Já se řezal, až jsem se málem podřezal. ()

Yokolobuna

Vím že mě za maximální hodnocení půlka lidí prokleje, ale tohle je prostě můj šálek kávy v oblasti humoru. I když byl první díl lepší, přesto jsem se skvěle bavil a smál se. Na druhou stranu chápu i hodnocení nízko kolem 2 hv. Toto nesedne každému, jako mě nesednou Pythonovci => mě ti kluci přijdou trapní. Každý jsme jiný, a proto je život tak krasnej ;)... ()

kdosizrosy

Trapas. Jestli jednička byla místy vážně vtipná, tak tohle je pouze pokus o ubohou zábavu, nadto stavějící na nechutnostech. Smůla, no, nepovedlo se. ()

Stocki

Pochopitelně, že se nejedná o žádný skvost světové kinematografie ale já jsem se bavil. Je to přijemná oddechovka u které musíte vypnout mozek a nad ničím nepřemýšlet. Stopáž uteče jako voda, takže snímek rozhodně nenudí. Samozřejmostí je, že musíte mít rádi styl Roba Schneidera, v opačném případě se filmu zdaleka vyhněte. Čtvrtá hvězda je krásnou Hannu Verboom v roli Evy :-) ()

IvcaSammet

Deuce Bigalow je ohromná hovadina, která si dělá srandu úplně ze všeho, co se aspoň trošku do filmu hodilo, a proto ho mám tak ráda. Rob Schneider je výborný herec, který mě vždy dokáže skvěle pobavit. Nevím, který z filmů o Deuci Bigalowovi se mě líbí víc, protože oba dva mají něco, co tomu druhému chybí ... Zatím hodnotím "jen" čtyřma hvězdičkama, protože film přece jen není úplně stoprocentí, ale postupem času zjišťuju, že takový starý dobrý Deuce Bigalow je lepší než 75% nových filmů, které nejsou ani z poloviny tak vtipné a ani z poloviny tak "geniální" ... Některé scény a hlášky jsou tak legendární, že na ně prostě nejde zapomenout ... Takže ano, zatím "za čtyři", ale je dost možné, že se tam ta pátá hvězdička někdy objeví ... ()

majec4

To je teda riadna konina. Zabavil som sa ale dostatocne. Ci uz na dialogoch, alebo na prisernostiach, ktore sa zjavia na obraze. Pobavilo ma aj to aky svet vytvorili okolo muzskych stetiek :-). Na jednotku sa nepamatam, takze netusim ci to bolo podobne uletene - niekedy vsak az privelmi. Mam rad Schneidera a jeho hlupucke filmy, no dnes to napriek vsetkemu pozitivnemu zaklincujem na 3*. ()