sehe odpad!

Vysvetlit, prečo som tuto trapnost vôbec pozerala, sa dá iba docasnou stratou sudnosti a nahlou potrebou vidieť, čo všetko sa dá v telke vidieť. ()

Wyrdas

Stejně svižná komedie, jakou jsme poznali v prvním díle. Upřímně jsem se bavil od začátku až do konce a klidně se za čas na amerického gigola podívám znovu. Nejlepší scénka v akvárium "My v Evropě neterorizujeme jiné země kvůli ropě"... krásně pravdivé. Čtyry hvězdy, protože některé scény mi přišli zbytečně nechutné. Zejména ty s ženou s kokotím nosem. Ale jinak plnohodnotná komedie. Já nejsem gay! ()

Psycho.R

Jednička byla lepší, tady jsem uplně nebyl přesvědčenej o vtipnosti. Sice jsem se pousmál nad Sandlerem a proti Robovi nic nemám, rád se na jeho filmy podívám, ale tomuhle nějak chyběla jiskra. ()

Hashirama

Po zpětný zkušenosti s jedním dobrým striptérem můžu konečně plně docenit a poprskat kritikou i evropskýho gigola. A jaký jsou vlastně změny oproti prvnímu dílu? Naprosto minimální...je to trošku drzejší, konečně už uvidíme i nějaký kozy, všichni jsou vtipnější a rozhodně už to nevypadá tolik znuděně jako první díl. Ve zbytku je evropská edice naprostou a úplnou kopií edice klasické. Takže tohle je jen takový upgrade, který opravdu pomohl. ()

Likan7

Upřímně si to zaslouží totální odpad, jednu * dávám jen za Hannu Verboom a její hot scénu v prádle. Ta minuta byla jediný +, a to je fakt uboze málo. A to mam prosím jedničku celkem rád. Tady se to hemží fekal humorem, příšerným nescénářem a ještě horším Schneiderem. Obejít obloukem a pustit si vtipnou jedničku. ()

burnfly

Totalni, uboha a nechutna sracka, u ktere jsem se prvni pulku mlatil smichy. O neco horsi nez prvni dil, ale pro priznivce zachodove zabavy klenot. Bud ten film milujete nebo nenavidite, nic mezi tim. "I am Canadian and I am wasted!!!" ()

RajCZitko

Ve filmu se sice objevuje pár dobrých, vtipných scén, ale jinak se na tento film budete muset dostat do nálady aby to byla pecka .) ()

himor

Áno áno, nieje to objektívne, ale ajtak musím dať 5, lebo je to Rob Schneider predsa!!! Kto nemusí tohoto herca, tak nech si to ani nepúšťa a ide si radšej von zabehať. Ale ostatní sa pobavíte celkom dostatočne. Ako aj jednotka, aj dvojka mala pramalý príbeh, ale to je fuk, lebo to zase zachraňuje trulo Robo. Otrasné ženské mi prišli kurevsky vtipné, dementný Eddie Griffin mal parádne reči. Ako bavil som sa super, škoda že nieje trojka...NATOČIŤ!!! A malé P.S.: jedno meno mi navždy zostane v pamäti: Kopulopulos - grécky džigolo. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Jednička zábava, ale tady byl humor moc trapný a dějová zápletka - "kriminální detektivka", mi nesedla. Naštěstí pár solidních vtipů to zachránilo. ()

Kuba11

Musím říct ře sem od toho pokračování očekával absolutní propadák,ale je to o 100% lepší než první díl. Sic hroozná blbost,ale velice vtipná a zábavna.Kdo má náladu se jen bavit a odreagovat a ma rád místy drsny humor, vřele doporučuji! ()

LukeSharp

Nemůžu si pomoct ale toto byla fakt hrozná komedie.To co bylo na prvním dílu vtipné tak tady bylo hodně trapné a vesměs hodně nechutné(asi nejhorší byl tanec s ženskou,která má místo nosu penis).Děj byl taky úplně o ničem a celé to bylo takové divné.Ale rozhodně to nebylo zábavné.Režie se navíc ujal někdo kdo má příjmení stejné jako hlavní hrdina a tak to asi mělo působit jako nějáké kouzlo nebo co,ale spíš byl právě pro své příjmení vytažen z davu,protože jsem o něm v životě neslyšel a toto byl jeho první film.No doufám,že se nerozhodne natočit třetí díl to už by snad byl úplný konec.2* za občasné pousmání ()

LuNaj

Stupidní komedie, která ani náhodou nedosahuje kvalit prvního dílu. Doporučuji shlédnout třeba dílka Schneidorova kolegy Adama Sandlera. (Ten má mimochodem i drobný štěk tady. No, spíše dělá xichty:-) ) Druhý díl mě zklamal na plné čáře, některé scénky mi přišly až moc nechutné a přehnaně stupidní. On to byl asi záměr autorů. Potom takové "komedie" nejsou určeny pro mě. Ale věřím, že někteří z vás se slušně pobaví. ()

Suomi

Naprostá stupidita,na první díl se dalo koukat,ale tady se nedalo dívat na nic,není ani co komentovat, protože si radši na nic nevzpomínám. ()

Renie42

O něco málo slabší odvar, ale stále dobrej film. Opět ženský s nějakýma vadama, od "stojícímu nosu" až po díru v krku :-). Stále víc a víc se mi líbí filmy s Robem, ten chlap to je jeden vtip za druhým. ()