kajas

Docela jsem zírala, že se Til propůjčil takové kravině. Nechutností oproti minulému dílu dost přibylo, ale nápady se tvůrcům upřít nedají. Film je kratičký, rychle uteče, a já jsem se slušně bavila. ()

Mickalle

Velký sklamání na jedničku bych mohl koukat furt, na dvojku jsem se straštně těšil a o to větší zklamání to pro mě bylo, místy je to až ubohý. ()

wipeout

No prečo nie. Ono to vôbec nie je také zlé. Humor, ktorý je plný fekalít a prvoplánových vtípkov, no aspoň sa na nič nehrá a od začiatku dokonca zostáva stupiditou, pri ktorej sa dá náramne pobaviť, teda keď odložím všetku racionalitu. Oproti jednotke tej zábavy bolo čo sa týka frekvencie omnoho viac aj keď najmä pri scéne s hranolkami a zmutovaným potomkom černobyľskej havárie sa mi dvíhal žalúdok. ()

Chen

Viděl jsem Prcičky, Sexy párty a další komedie tohoto ražení, ale tohle je vážně síla. Jen pro silné žaludky :)))) ()

WoWoW odpad!

Vůbec mi nejde na rozum, co tímhle filmem chtěl někdo dokázat. Rozhodně nemohli chtít někoho pobavit a rozhodně nemohli ani chtít vydělat peníze, fakt to nechápu. Je to prostě hloupá kravina bez špetky vkusu a zábavy. ()

Streeper

I když tam hraje Rob Schneider a to už slibuje nechutnou podívanou, tak jsem se místy i bavila, ale musíte mít na to náladu. ()

wohna

Film by to nebyl špatný, jen kdyby hlavní roli někdo jiný než Rob Schneider. Ten člověk neumí nic, ale hraje všude. Je to smutný. ()

BUD-SFIS

Starý dobrý Deuce a jeho seredky, ktere dokaze uspokojit jen on. Pribeh je pruzny, ftipny a originalni. Komu se libil prvni dil, urcite nebude zklaman. ()

Flynn

Film na nezávazné pobavení, když se vám nechce přemýšlet ale jen na něco koukat a možná se i trochu zasmát. Některé fórky byly dosti nechutné až trapné, ale některé byly na druhou stranu celkem úsměvné. První díl se mi ale asi líbil více. ()

McLushi odpad!

Jednička byla suprová ale tohle je fakt strašný. Párkrát jsem se sice zasmál ale nezbyde mi dát něco jinýho než odpad. ()

J0hny5

Prvni díl se mi celkem líbil, ale ten druhý už je o poznání horší. Trapný humor a taková ujetá neujetá komedie:) 40% ()

Juto

Pokračovanie sa až príliš snaží, aby sa originálu nielen vyrovnalo, ale aby ho prekonalo. V dôsledku toho dostávame množstvo extrémnych a veľmi detinských gagov, z ktorých len máloktorý skutočne funguje. 4/10 ()

fars

Naprosto zbytecne pokracovani.. taky vubec nechapu jak muze mit tenhle shit vice % nez celkem slusny prvni dil?! ()

WolfR

Pokračovaní ujeté komedie, Deuce Bigalow: Dobrej striptér z roku 1999 přináší stejný druh humoru jako první díl. Ovšem o dost trapnější. Deuce pořád žije v USA, ovšem bez své manželky která tragicky zemřela. Deuce je po jednom incidentu na pláži stíhán zákonem a tak odjíždí do Evropy na pozvání svého přítele T.J. Po příjezdu mu ovšem T.J. prozradí, že v Amsterdamu řádí vrah gigolů. A tak se bude muset Deuce vrátit zpět do své staré práce, aby mohl dopadnout již zmíněného vraha. Během toho se mu samozřejmě přihodí mnoho vtipných situací. Některé z nich jsou docela povedené. Jiné nikoli. A taky opět nechybí nechutné scény jako v první díle, jenže tady jsou opravdu nechutné.To myslím v tom, špatném slova smyslu. Hlášky jsou některé v celku povedené, ale už postrádají ten švih těch z prvního filmu. Dále pak Deucovi zákaznice, jsou opět všechny nějak fyzicky nebo i psychicky postižené. Stejně tak jako v prvním díle. Ovšem tady to už není tak nápadité, originální a vtipné jako v prvním dílu. Ve filmu mě, ale potěšily scénky narážející na Američany nebo na turisty v Evropě. No a co k filmu říci na závěr? Rob Schneider dělal, co mohl, ale laťku prvního, v celku povedeného filmu nepřeskočil. Takže 2 hvězdy. ()

Iwus.ka

Nic mě nedokáže nasrat víc než to, když mi někdo začne likvidovat jednoho gigola po druhém. Díky tomu mi značně prořídly aktivity v diáři a já se teď budu muset věnovat bojfrendovi nebo věcem jako vaření a úklid. Svatá prostato! Věřím však, že můj starý známý Deuce vše vyřeší a já budu opět moct trávit volný čas mnohem produktivněji. Uff… ()

Šimpy

Skoro stejně dobrý jako jednička, sice je tu mnohem víc uchyláren a trapáren, při kterých člověk až odvrací zrak, přesto jsem se bavil... ()