V samotném srdci Hollywoodu stojí Lusman. Kdysi to bývalo oblíbené místo bohatých a slavných, ale fasáda už je dávno oprýskaná, luxusní koberce prošlapané. Do hotelu se právě nastěhovala Nell se svým manželem Stevenem. Brzy se spřátelí s Julií, která však zničehonic zmizí... Nell tuší, že se stalo něco strašného. Dům plný symbolů skrývá děsivé tajemství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

solskjaer

Možná SPOILER!!! ____No, pominu-li těch pár hodně špatných scén - 4 zámky na dveřích, předpotopní zpracování postavy hlavního podezřelého (Neda), příliš aktivní mladá nebojácná a snad nesmrtelná žena, nevysvětlitelně znetvořený vrah, stále se omýlající symboly, bývalý herec který vlastně vše věděl ale nic neřekl a hlavně ten přiblblý konec, vyjde mi z toho docela koukatelný horor na pozdní večer když není opravdu co jiného dělat ani na nic lepšího se dívat. K dobru filmu bych přičetl masku vraha a nápad domu v domě jinak vše ostatní vyloženě připomíná klasický průměrný horor. ()

Haymar

Od Life Force už sem pomalu přestal doufat, že je ještě Hooper vůbec schopen natočit "normální" film - horor... a nebýt Toolbox Murder, zlomil bych nad ním hůl definitivně... Naštěstí se mu konečně (téměř po 20ti letech) povedl zas slušný horor, s dobrou atmosférou i správnou dávkou děsu a trochu (více) kečupu. Nebýt toho podělaného konce a klišé v podobě tolik omleté stylizace magora-zabijáka do nezničitelného monstra, vlastně by tomu ani nebylo moc co vytknout ()

mosnak

Psal se rok 2006 a éra DVD byla v rozpuku :-D a já musel vidět každý horor,který na těchto nosičích vyšel. Bohužel né vždy jsem měl pochopení pro tyto filmy. Nejlepší jsou vždycky ty upoutávky na obalech třeba jako; "Od producentů Texaského masakru..." apod. 15% ()

Phoppy

Béčkové, plytké, křečovité...pouze pár lekavých scén a místama trocha napětí jinak děj byl až moc jednoduchý, předvídatelný a dost roztržitý s průměrnými až podprůměrnými hereckými výkony...existují filmy se stejným nebo podobným námětem, které byly rozhodně lépe zpracovány ale jsou samozřejmě i horší...nicméně pokud někdo dostane chuť a náladu podívat se na kvalitní horor tak tentno snímek může opravdu vynechat... ()

wampire23

Ach jaj Tobe. Prečo musia tvoje filmy končiť ako keby sme boli vygumovaní blázni s dvojitou lobotómiou? Niežeby celý príbeh bol nejak extrémne zaujímavý, ale aspoň človek čaká, že pointa ho vykúpi z toho, že to musel 90 minút sledovať. Tá to však všetko pochováva. Nebyť pár celkom slušných (rozumej priemerných) gore scénok, mohlo to byť aj menej ako dve hviezdy. Dúfam že dobudúcna sa Tobinko polepší, spraví zopár domácich úloh a bude to možno aj priemerný horor:D. ()

Kolssteyn

T.Hooper má k tomuto tématu vztah a nejspíš by se ho měl držet - ovšem ve svém nejsprostším pojetí, bez obohacování děje, jinak to dopadne jak Márnice. ()

mala_kea

Setsakramentský barák. Já věděl, že tam nebude něco v pořádku. Už od začátku je jasné, o co kráčí. Výborný nápad, avšak naprosto zkažený potenciál, herecký výkony některých jsou k zasmání. Ještě, že těch pár brutálních scén stojí za to. ()

helraiser

Tobe Hooper opět nezklamal. Vraždy bez záruky jsou opravdu vražedný a to doslova. Dost povedená kombinace thrilleru a slasheru plná skvělé tísnivé atmosféry a dost brutálních vražd. Navíc prostředí ve kterém se děj odehrává je opravdu skvělé, starý činžák s plno symboly a tajemným nájemníkem který zabíjí nájemníky opravdu brutálním způsobem- od kladívka přes rozbrusku až po cirkulárku, no je to prostě takovej brutálnější Kutil Tim. Navíc po celou dobu si film drží napětí a ke konci když se začnou objevovat mrtvoly bejvalých nájemníků se už to téměř nedá vydržet. Takže celkově dost zdařilá brutální atmosférická podivaná, která stojí minimálně za zkouknutí. S těmito vraždami bez záruky máte hororovou zábavu zcela zaručenou. ()

Kadas97

Neviem či mi niečo uniklo, ale mne sa toto nepáčilo. 100x videný príbeh naťahovaný jak kábel od vrtačky. Dobrý nápad o budove v budove, ale inak slabotka. Vraždy celkom prekvapili a asi za tie je hodnotenie také aké je. Atmosféra bola po prvých pám minútach viac než dobrá, ale po pár minutách išlo všetko dolu vodou. 3 z 10. P.S. Srandovná historka o narodení sa v rakve. ()

andrew88

Vykradacka halloweenu a friday the 13th...a navic se nevi, kdo byl vrah..ani na konci...des...plus na p*cu scenar ze hruza ://// ruce pryc ()

Petulka88

To hodnocení je snad vtip, ne? Tahle amatéřina má být hluboce v černých číslech. Je smutné, kam až klesl Tobe Hooper, režisér původního Texaského masakru nebo Poltergeista. ()

Knor

Reisérovi snad úplně vymizel talent točit hororovej film, z respektu k Hooperovi dvě hvězdičky za dva povedený mordy, ale nic víc.... ()

GameboyNES

škoda že tam dali tu rádoby tajemnou zápletku se skrytejma místnostma jakože nesmrtelným vrahem. Původní film mě bavil o kousek víc. 57% ()

zrx

Dlouho jsem se takhle nenudil, pořád jsem čekal kdy přijde nějakej převrat, něco co by mě upoutalo, ale nedočkal jsem se. Určitě se z toho dalo vytěžit mnohem víc.. ()

KateW

Lekavé scény jsou ypracované dobře, jinak je to hrozná kravina. Celý příběh postrádá logiku:např. když hlavní hrdinka "náhodou" pohřešuje všechny zabité nesmrtelným chlápkem v dlouhém kabátu a samozřejmě jí nikdo nevěří, nebo když pobodaný manžel mlátí páčidlem jakoby Balboa boxoval. Prostě propadák... ()

Brano

Námet bol dobrý, ale to spracovanie bolo slabé. Okrem vrážd nemá film čo viac ponúknuť. Nemalo to hlavu ani pätu, teda chýbal tu poriadny dej. A tá nesmrteľná obluda na konci to celé pochovala. Chcel som dať pôvodne aspoň 3*, pretože i keď to bola hlúposť, tak vraždy sa mi páčili a miestami to malo aj atmosféru, ale ten záver skazil celý dojem. Herecké obsadenie tiež slabé a Angela Bettis mi tam skôr vadila. ()

Cechyno4

Netypické nástroje na zabíjení. Kladivo, vrtačka atd. Pár drsnějších scén jako uřížnutá půlka hlavy atd., tu bylo. Atmosféru filmu vytvářel hlavně starý dům a stále vypadávající proud. Zatímco prvních cca 20 minut mělo dobrou hororovou atmosféru, dále se z filmu stává spíše detektivka. Konečné rozuzlení bylo také obyčejné(na horor příliš často vídané). ()

elanista1

Dost lacna vyvrazdovacka, ktoru tahaju ku dnu tie tony klise, ktore obsahuje, obrovske kvantum scen, ktore viete dopredu ako dopadnu. Horor to tiez nie je bohvieaky hrozivy, okrem prvej sceny, kde je strachu dost. Zapol som si to len kvoli Sheri Moon Zombie a nebol som prave nadseny ked chcipla hned v tej uvodnej scene. Zaverecna pointa je onicom, tak ako cele zaverecy boj, spolu s trapnym poslednym zaberom. Tento film mi vyfuci z hlavy este skorej ako dopisem tento komentar. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr