Rozvedená Mexičanka Flor Morenová se vydá s malou dcerou Cristinou do USA, aby tu začala nový život. Zatímco Cristine začne chodit do školy a velmi rychle se naučí anglicky, Flor je nejistá a dlouho se uzavírá v mexické komunitě. Ví, že nemůže sebe a dceru uzavřít před okolním světem navždy, a tak nakonec přijme práci hospodyně v zámožné rodině Johna Claskyho. Seznamuje se s jeho sobeckou manželkou Deborah, jejími dvěma dětmi Bernice a Georgem a s její matkou, bývalou zpěvačkou Evelyn. Postupně zjišťuje, že Claskyovi mají přes své bohatství horší problémy než ona. I Flor však čeká vážný problém. Na přání Deborah musí strávit s Claskyovými léto, a to znamená vzít s sebou i dceru. Claskyovi si ji okamžitě oblíbí, Deborah jí dokonce začne dávat přednost před vlastními dětmi. Také Cristina je okouzlena životem a bohatstvím Claskyových. Situace začne být vážná, když Deborah vezme Cristinu na nákupy bez povolení Flor a začne jí kupovat drahé dárky. Vše vyvrcholí, když Deborah zajistí pro Cristinu stipendium na velmi drahé soukromé škole, do níž chodí Bernice. Flor se rozhodne dát výpověď. Cestou potká Johna, který se právě dozvěděl, že mu byla manželka nevěrná. (TV Nova)

Snapphanar

Romantická komedie a nekončí svatbou, ale nenaplněnou láskou? Velmi příjemná změna... I když Adam Sandler opět zazářil víceméně jako jednodušší člověk - jeho typická role. ()

megajalec

Tak emocionálne a duchovne slabý film som už dávno nevidel. Bezduché dialógy o ničom, rozťahaný dej, načrtnuté dejové línie, ktoré nechytia za srdce. Horšie je, že film chce byť niečím, na čo nemá. Rozťahané dialógy (rozprávať sa o odmene pre dcéru zhruba 15 minút, to je veľa aj na koňa). Chcelo by to skrátiť, lebo takto to je zbytočne dlhé a umelo preťahované. Veľmi málo uveriteľné a pre mňa nepríťažlivé. Mimochodom, pekne rýchlo sa naučila Flor po anglicky :) ()

HellFireFery

Příjemná, rodinná komedie, která vlastně žádnou komedií není. Přestože Adam Sandler občas nějaký ten vtípek nahodí, tak z něj máte skutečně pocit, že je to ten nešťastný, hodný chlapík, který se snaží, ale přesto mu jeho žena přidělává problémy, které nedokáže snášet. Do toho však přijde sympatická cizinka na hlídání dětí, která mu jeho život pomalu, ale jistě obrátí naruby. Na Oscara to není, ale je to krásné, protože Adam Sandler je vynikající. ()

lobo87

Kto čaká typickú Sandlerovku, nedočká sa. Kto však čaká typického Brooksa, bude spokojný. Príjemný, konverzačný film so silnou hlavnou hrdinkou. Prepálená stopáž však mierne znižuje hodnotenie... 65% ()

fimler

Takoví hezký patvar.Komedie ani romantiké to moc není, ale spíše rodinné to je taky celé co ve filmu funguje a o co tam jde.Na komedii je to docela nuda vůbec nikdo to nezachranuje dokonce ani Adam Sandler ne a toho mám hodně rád.Paz Vega je krásná! ()

Tuty

O názvu v české distribuci nemá smysl se moc bavit...co se filmu týče, působil na mě celou dobu tak, že nemá moc představu, co vlastně divákovi chce sdělit, ačkoliv je problematika menšin věc k zamyšlení, ve filmu působí ne moc přesvědčivě, postava kterou hraje Téa Leoni na mě působila jako ta Kevina Spaceyho z Americké krásy ( až na to, že jsem byl rád, když se na scéně nevyskytovala, protože propracovanost celé rodiny působí ve srovnání s americkou krásou jako NOC a DEN), postavy Adama Sandlera a celkem i herečky Paz Vegas jsou asi nejzajímavější, byť mi nakonec to, co se po 2 hodinách plynoucích vlastně ,,nikam" stalo, přišlo jako málo. ()

v.indruchova

Bylo to dobré takové ze života, ale někdy mě prostě hysterické výlevy jedné mámy dost štvaly. A zásadové výlevy druhé mámy taky štvaly. Ale i to je pochopitelné. Myslím že se toto může hodně líbit rodičům. Nečekejte klasický americký happy end. Pořád lítá ve vzduchu spousta emocí ale co se týká národnosti hlavní hrdinky není se čemu divit a to dodává filmu tu správnou šťávu. Ale někdy je emocí až příliš. Nepřipadá mi, že bych se na tohle měla dívat se svou rodinou. ()

david666

Ale jo, ušlo to. Ani Paz ani Sandler si neukradli film pro sebe a hráli velmi civilně. Skvělá byla Téa Leoni ztvárňující ženu á la Diane Keaton z Allenových filmů. Ani komedie ani moc romantika - takový standardní film. O to více asi reálny. ()

mandella

Příjemná záležitost, což je pro mě překvapení. Nesnáším totiž Sandlera a tenhle film šel mimo mě dlouhou dobu i kvůli divnému názvu, pod kterým jsem si toho moc nepředstavila. Ale realita? Otravná Téa Leoni, půvabná Paz Veza, jde-přežít Sandler a dobře vybraní dětští herci si vystačí na půdorysu rodinného dramatu. Ano, je dost dlouhé. Ano, chybí tam exteriéry. Ale mělo to překvapivě dost vrstev na mainstreamový americký film, takže za mě spokojenost. ()

kolodej1

ze slabé komedie se postupně vyklubalo solidní drama, které ovšem kazily mizerné dialogy. Těžko říct, jestli to bylo jen špatným překladem nebo chybou autora. Nic výjimečného, co by ve mě mělo šanci zanechat stopu. Velmi průměrné ()

zigy

Nečekejte typickou oddechovou Sandlerovku, tohle je spíše psychologicko - rodinné drama, a zasmějete se jen občas (pokud je vůbec čemu). Problém je v tom, že hlavní postavy se chovají poněkud divně, a tak je těžké se s nimi soucítit. Jinak příběh je to určitě zajímavý a dramatický, ale chtělo by to prostříhat. ()

p.a.douch

Adam Sandler umí hrát a jsou filmy kdy to předvede naplno. Tohle je jeden z nich. Další kdo táhne tenhle film je Paz Vega. I když nutno napsat, že jestliže vyjmenuji jen tyto dva ubližuji tím ostatním, kteří také hráli skvěle. Brooks zkrátka taky režírovat umí. Osud této rodinky a jejich mexické hospodyně mě zaujal a doporučuji jejich osudy shlédnout. ()

MS Yogota

Ne ze by film byl uplne spatny, rekl bych ze herci odvedli dobrou praci (i kdyz pokud jde o jiskreni mezi hlavnimi dvema protagonisty, treba ve srovnani s Lost in Translation mi prislo o dost slabsi), ale proste jsem se celou dobu nemohl zbavit dojmu, ze snad ani sam reziser nemel uplne presne jasno, co chce natocit...prislo mi to jako misenec romanticke komedie a nejakeho socialniho dramatu...ze by me to nejak chytlo se rict neda, ale 2* davam horsim filmum, takze za 3*... ()

Galadhon

Veľmi príjemný filmík so sympatickými postavami, laskavým humorom, ale neúnosnou stopážou. Film za solidne 3* + 1* za Paz Vega. V tomto filme je naozaj "perfekto". ()

Jirka1111

Kdyby nebylo zbytečně dlouhé stopáže a konec by nebyl tak uboze rychle zakončený a nicneříkající, bylo by to možná za 4 hvězdičky. ()

Vital

Adam Sandler,Hugh Grant,to jsou 2 jména,které mají jednu věc společné,že točí romantické komedie,na které se dá koukat,a už i víte,jaké budou... ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman