Boogeyman

• USA Boogeyman (více)

V osmi letech mu umřel táta záhadnou smrtí přímo před jeho očima. V té době si myslel, že ho zabila příšera, kterou ho tatínek strašil. Po patnácti letech se vrací nevyřešenou záhadu rozluštit. A čeká ho nejedno překvapení. (BUD-SFIS)

Krabak

Ze začátku tento film vypadal celkem obstojně. Určitě mi přišlo, že je to celkem zajímavé téma, bubák ze skříně. Tak jsem schválně přemýšlel, jak to bude pokračovat, jak se to rozuzlí, co to vlastně bude a jestli se jim to podaří zničit. Bohužel po úvodní scéně se film přesunul do prostředí, kde byla hlavní postava vystresovaný nebojácný hrdina. Kdybych to měl brát ve směs reálně, tak mě něco unést tatíka do skříně a nevyplivnout ho to zpátky, tak bych kadil z kdejakého temného koutu. Kdybych toto třeba psychicky přežil, tak unést mi to i přítelkyni, tak se du zabít. A to co nejrychlejc. Joo jenže hlavní hrdina se s tím tvrdě vypořádává a když mu zmizí někdo známej tak jen suše řekne "on si ho vzal" a jde tý zombii(aspoň tak to vypadalo) pořád po krku. Pak se spřátelí s holčičkou, hodným duchem dítěte, který mu bude radit, co a kde má hledat, aby tu zrůdičku porazil. No není to k smíchu? Abych vás dál nenapínal...vše dopadne tak jak má, příšerku zničí a zazvonil zvonec a je konec. Takže bohužel za celý film se nedozvíte co to bylo, proč si to vybralo jaho a to si myslím, že pro uchvácení diváka by tam mělo být řečeno... Sečteno podtrženo: Být tam vysvětleno o co se jedná, jak se to tam oběvilo, proč si to vybralo skříně a kdyby tam byl pořádný závěr(v závěru bylo poznat, že scénarista už si chtěl jít nejspíš lehnout a napsal tam to, co ho jen tak náhodou trklo), tak by tento film stál i za opětovné shlédnutí. Dvě hvězdy za lekačky a trochu tajemné prostředí. --->35% ()

Hyb_rid

Po slibném začátku atmosféra upadla až se vytratila úplně ... nemám moc co rozebírat prostě slabý podprůměr ()

Paldiny

Nábeh to nemalo špatný, pretože atmosféra nechýba. Lenže divák musí mať lepšiu predstavivosť ako celkom vybavená hlavná postava a to je na škodu veci. Veľa toho sa len načne a ešte viac nedokončí. Akoby sme sa mali o histórii bubáka, jeho pohnútkach a celom tom harakiri prechádzaní z domu do domu, akoby šlo len o ďalšiu miestnosť dozvedieť viac v budúcich dieloch. No vzhľadom na slušný rozpočet si film postráži áčkovú kameru, béčkové osadenstvo, céčkové triky a to mi na priemerné hodnotenie stačí. ()

Senfi

Skoro až do konce se mi film líbil. Celou dobu sem se, což tedy není nic zvláštního protože já se bojim i u Aladina..:o)..ale to co přišlo na konci...od doby co se na scénu dostal Boogeyman to byl fakt děs a hrůza...naprosto sem nepochopila co "hlavní hrdina" na konci vlasně dělal... ()

Matros

Jako celkově ten nápad s ,,bubákem", skrývajícím se ve skříni se mi dost líbil, a tak sem se těšil. Začátek je super, ale bohužel jak se ,,bubák" pořádně ukáže, tak jde celá atmosféra do háje. A celkově je tam dost zbytečných a zdlouhavých scén, což je při této krátké stopáži dost podivné. ()

El Loco

Názov tohto filmu v prvom momente vo mne evokuje spomienku na „východoslovenského dancefloorového mága Bogeymana“. Našťastie je to len náhoda. Boogeyman je celkom solídne zvládnutý B-čkový horor od Ghost Housu Sama Raimiho. Najviac ma zaujala skvelá práca s kamerou, ktorá dokázala absolútne zvýšiť napätie v pravej chvíli. Počas sledovania prvej polovice filmu som sa každú chvíľu pozeral na svoju skriňu, či z nej nevybehne nejaká obluda. Zážitok však neskôr opadáva a keď som prvýkrát zbadal Boogeymana bol som dosť sklamaný. Pripadal mi všelijako len nie strašidelne. Režisér si mohol vziať príklad s Čeľustí, ktoré dokazujú, že divák má sugestívnejší zážitok, kým je „zlo“( žralok, Boogeyman atď.) tajomné, kým ho nevidí . Škoda, že sa nepoučil z chýb iných, tiež sľubne začínajúcich filmov tohoto žánru ako sú Jeepers Creepers či Darkness Falls. Celkovo je to dosť nudný film ()

cskomando

U těchto filmů zrovna platí, první díl nejlepší, další díly stojí za nic. Zde je použito alespoň trošku efektů k postrašení, a atmosféra filmu dělá trošku strašidelnější dojem, ovšem tohle ve 2 díle opravdu nelze najít. 2 díl= psycho, 3 díl ten už se pokouší dohnat první ale sami posuďte jak daleko toho dosáhnul. ()

kamil.i

Horor bez nápadu, ktorému podráža nohy okrem vlastného scenára i zbesilý strih. Kde tu sa mihne zaujímavá vizuálna myšlienka a oceňujem hlavne zvukové efekty, ktoré jediné odvádzajú svoju prácu dobre, no celkovo je to aj tak len poloamatérsky filmový odvar. ()

Thomas_xxxxx

Jednoznačne najslabší z celej série a výrazne najslabší. Celé to je amatérske a tak to aj pôsobí. Kamera sa seká, behá hore dolu a neviem, čo ešte. A kvôli týmto nedostatkom mi aj nejako unikal dej, keďže ma to dosť rozptyľovalo a aj všeobecne nudilo. ()

from

Mam dojem, že autoři si nedomyšlenou zápletku vycucali z prstu. Dle toho taky vypadá rozuzlení. Rozhodně bych to nenazval hororem. ()

Uškudasket

Jednoduchá konstrukce filmu je vcelku slušně vykompenzovaná užitím strachu.Nebýt stupidního a urychleného konce, Boogeyman by se nepochybně vyšplhal výš.Takhle jen lehce podprůměrný film. ()

KayTee

Mám béčkové horory docela ráda...opravdu... ale tohle bylo i na mě moc... Přijde mi, že to nemá ani hlavu ani patu. Námět by se dal využít lépe. Jedna hvězda pro Emily Deschanel..a druhá..ani nevím..asi že jsem viděla i horší filmy. ()

Filmárik

No potenciál to rozhodne malo ,bohužiaľ snahu tvorcov pochovali nevýrazné herecké výkony a zbytočná rozťahanosť deja . Prvých a posledných 10 minút však stojí zato. ()

Hapretor

Jeden z mnoha sračkových "hororů", který pomůže zaplácnout volný čas a třeba i uspat. Pobavit, či vystrašit nedokáže. ()

Rathalos

Cakal som,ze to bude nudna kravina,ale chvalabohu som sa mylil,sympaticki herci,dobra atmosfera i lakacky a samozrejme strasidelny dom...:-) ()

kohut

Film, ktory uraza vsetkych fanusikov hororu svojou obycajnostou a trapnou neoriginalitou. Donekonecna sa opakujuce predvidatelne BU! sceny. Donekonecna pobehujuci hlavny hrdina, ktory stale niekam MUSI ist a potom odniekal MUSI odist az je to smiesne. Na dovazok este skvele scenarove diery, ktore sa tvaria ako by divak mal IQ 85 a nebolo mu divne, ze od cintorina k domu je to podla stvarnenia rezisera asi tak 3 hodiny autom alebo ze vsetky dvere a okna na 2poschodovom rodinnom dome zvladne hrdina zabednit za pol hodinku. Ak chce niekto vidiet lepsi film s podobnym nametom, nech siahne po They. ()

dainio

Horor se mi líbil...Barry Watson byl dobrej a myslím si, že *** hvězdičky jsou adekvátním rezultem tohoto horůrku...i když si myslím, že z této látky mohli vytěžit i více... ()

helraiser

hodně nudná záležitost s digitálním bubákem, kterého by se nebálo ani pětileté dítě. K tomu připočitejte nulové herecké výkony, nulové napětí, příšerná kamera a hafo keců o ničem. Jedná se opravdu o hodně špatnej film, který je vidět i jednou moc. ()