Boogeyman

• USA Boogeyman (více)

V osmi letech mu umřel táta záhadnou smrtí přímo před jeho očima. V té době si myslel, že ho zabila příšera, kterou ho tatínek strašil. Po patnácti letech se vrací nevyřešenou záhadu rozluštit. A čeká ho nejedno překvapení. (BUD-SFIS)

jkpj22

Atmosféra ? Žádná.... Napětí? Minimální.... Lekačky? Žádné..... skript? Hodně zmatený. Viděl jsem už horší filmy, takže dávám dvě hvězdy. ()

vodkasesemte

We shall not all fall asleep but we will all be changed in an instant, in the blink of an eye. When my tongue rejoices, my body will rest in peace bcs you will not abadon me to the grave. For you, Lord, have delivered my soul to death (už se těším). My eyes from tears, my feet from stumbling. Thou knowest the secrets… Suffer us not in our last hour. Dust thou art and unto dust thou shalt return. To je Deschanelka? To je držka. Tory Mussett (další mrdavá Australanka). Film totální pýčovina s jednou povedenou scénou na začátku - přál jsem mu to, a pak s pár dobrými nápady (vana, vrána), který se nepodařilo naplno využít. ()

Nikolas__

Jedno z nejlepších monster béček z roku 2005. Temné, občas mírně znepokojivé, svižné, se sympatickým hlavním hrdinou a parádně využitými lekačkami. Hodnocení a kritika tohoto filmu dle mého opravdu nespravedlivá. 6,9/10 ()

l.bejk

No velice zajímavý horor,musím uznat že i já sem se bál,když sem na to koukal s postele tak sem si říkal,to by byla síla kdyby teťka něco vylezlo.Subwofer tomu dodává strašidelnou atmosféru,furt tma brrr,slabší povahy si přijdou na své. ()

Cicuch

Celkom dobrý začiatok ale úplne hrozný koniec. To jedna z veci, čo na filmoch neznášam keď urobia. Akoby nevedeli normálne film ukončiť a potom koncom pokazia cely film... ()

Ellush

Námět sliboval daleko lepší mystery zážitek, přičemž začátek potvrdil spíše slabší zpracování. Ovšem stále žila naděje na nějaký výraznější filmový kousek. Poměrně smutnou podívanou vzápětí vyvolal fakt, že místo vizuálně okouzlujících efektů a toho správného psycho efektu, omezil se Boogeyman na pouhou maličkou a nevýrazňoučkou "lekačku". - Baf, baf, baf! Zesílený zvuk. Úúúú! - I přes značně amatérský přístup tvůrců, pořád se mi dařilo jakž takž nasávat děj a udržet svou pozornost při sledování, ovšem co držel slibný začátek a snesitelný střed, zazdil stupidní konec. Suma sumárum: Nic moc, ale neusnula jsem. ()

Vital

Použití starých vrzajících dveří a parket,dává starou atmosféru horrůrků,které se točily v 80 letech,a nepochybně je toto remake stejnojmeného filmu,a i když jsem ten původní neviděl,tak tady se mi líbila příjemná temná atmosféra a napětí i když herecké výkonny mohly být i lepší... ()

dagyšpandr

Podle reakcí ostatních uživatelů jsem čekal pěknou blbost. Nakonec to tak hrozné nebylo. Začátek byl příjemně strašidelný a závěr mě potěšil zajímavou honičkou mezi šatníky. Prostřední část byla sice trošku nudná a plná klišé, ale nakonec dávám solidní 3* zejména díky výpravě a sympatickému obsazení. ()

dukeforever

Já myslim po dlouhé době povedený horror,kde se opravdu bojíte.Pozor,ať to děti nevidí,myslim že tohle by byl konec spánku bez světla a vzrůst spotřeby elektřiny:)) ()

montel

Když byl Tim (Barry Watson) ještě malý, cosik záhadného ze šatní skříně mu odneslo tátu. O patnáct let později má Tim úspěšnou práci a krásnou přítelkyni, která mu zrovna chce představit své rodiče. Telefonát jeho strýce, aby se po letech vrátil zpět domů kvůli umírající matce jej donutí opět si vzpomenout na strašlivou smrt svého otce, kterou mu nikdo nevěří. Při prohlídce domu kde kdysi bydlel se opět musí postavit své největší noční můře - tajemnému bubákovi...Jednoduchý scénář, pár přiblblých nelogických lekaček a postava strašáka, která své digitální úpravy bohužel nezapře. Film ničím nezaujme a šanci ode mě dostal jen proto, že horších hororů je o dost více. 40% ()

Domitri

Menší rakovinku jsem dostal, ale naštěstí jsem se z toho dostal.. každopádně dokoukat tenhle film byl docela dost těžkej úkol ()