Čtyři chlápci z LA a jejich monstrózní úspěchy a ďábelské propady na poli hudební superslávy v otevřeném životopisném filmu podle bestselleru skupiny Mötley Crüe. (Netflix)

MartinTerran

Další z řady filmů o vzniku a životním příběhu kapely se opět povedl. Nevim čím to je, že každá slavná kapela ze začátku bere drogy, ale je to fakt špatný nápad. Songy maji fajne o tom žádná. Nevadilo by mi kdyby to bylo delší a zahrnuli i chybějící roky. Hodnocení: 83/100 ()

oasismanik

Zrejme neexistuje v rockovom univerze netalentovanejšia, horšia, neoriginálnejšia a trápnejšia kapela ako Mötley Crüe. Ani ich životný príbeh nie je ktovieako zaujímavý, partia dlhovlasých komediantov sa dá dokopy, začne sa im dariť a zrazu zarábajú peniaze o akých sa im v živote ani nesnívalo a tak to všetko pomíňajú na veci, aké by ste od podobných mysliteľov čakali. Drogy, štetky a chlast. Ale to je skrátka RockNroll baby...Film je ale natočený veľmi svižne, dobre zahraný, drží pokope aj v silných momentoch, nenudí ani sekundu, síce ničím nevybočuje od podobných 1500 životopisných filmov, aj to hovorenie na kameru je už pomaly mainstream, ale tak nič originálne sme snáď ani nečakali, nie? Dobre strávena vyše hodina a pol s týmito bláznami, našťastie len takto cez monitor, nikdy by som nechcel podobné tvory stretnúť v reálnom živote, to snáď nikto normálny. ()

Detak

Yeaaah!! Ne, to není film, to je život a to fuck život na plno!! Úžasnej dokument od začátku do konce a fuck pártyč jak hovado ⛧⛧⛧⛧⛧ Málo kdo pochopí (nebo spíš spousta ňoumatronů nepochopí), jaké to je, když je život jedna velká párty. Mötley f*****g Crüe ()

RigorMortis

Bláznivá a chaotická jazda plná sexu, drog a rock 'n' rollu a rovnako tvrdé pády na hubu a okamihy bezmoci pred niečím, s čím nemôžete pohnúť. Hudobný doprovod bol super. Celý film by ale mohol byť o level lepší, keby ho nerežíroval človek, ktorého zoznam režírovaných filmov tvorí Jackass na x spôsobov. ()

Rayen1

Sebedestrukční kapela Motley Crew. Mám rád jejich hudbu? Ano. Obdivuju, že to všechno přežili? Ano. Schvaluju tenhle styl života? Ne. Zajímá mě jejich příběh? Samozřejmě! Dobře udělanej příběh kapely, kterej sem tam boří čtvrtou zeď a dobře se na to kouká, a sám film ví, že něco jsou jen legendy a něco je fakt. A to se mi líbí. ()

srolyma

Jo! Takhle má vypadat pořádný hudební životopisný film, ne žádný pištivý zubatý knírači. Sex, drogy, rockandroll bez obalu a pěkně natvrdo! A to ani nejsem fanoušek MC, ale tohle byla fakt paráda. ()

solisoli

Vidieť tento úžasný životopis o hovädách glam rocku v zoskupenom Mötley Crüe, aj s čerešničkou na torte v podaní Ozzy Osbourna, je pre pompéznych divákov pravdepodobne ťažko stráviteľný. Excelentná odvaha podať o sebe takéto svedectvo o svojom živote, ktorý len málokto neodsúdi. To čo by pripadalo nemožné, je v tomto fantazmagórovom projekte, podané až príliš pravdivo. Že by dokázali tieto maškary zaujať niečím, intelektuálnym, art hudbou je pochybné. Pravda je, úplne iná, ak sa prihliada na skutočnosť, ktorú nie je možne si ani predstaviť, tobôž zažiť. Klobúk dolu páni Jeff Tremaine, Tom Kapinos, Rich Wilkes, Toby Oliver, ako aj celý realizačný tým s veľmi pôsobivým hereckým obsadením, ktorí oscarového bulvárneho Bohemian Rhapsody, zatienili, v plnom rozsahu. ()

pafka

Musim rict, ze Netflix poznavam a zatim jsem fakt spokojenej. Tohle je bijak, kterej jsem si jen tak pustil, ze uvidim, ale ocekavani nebylo zadne. To je to nejlepsi, co se muze divakovi stat. Nevi nic, sedne si pred bednu a hrn to do me pane Netlixi. Nejen, ze to k TV prikovalo me, ale i moji zenu, ktera zrovna tohle nemusi. Byla to paradni jizda, ktera se nestydela za to, co popisuje a hezky pekne tak, jak to nejspis asi bylo. Konecne nekdo natocil skutecny film o kapele. Uveritelny, bez podsouvani ucesany historie a delanim se lepsim, nez to ve skutecnosti bylo. Jeden z nejlepsich filmu o vzestupu a slavy kapely. ()

Willynka

Oproti sterilní a nudné Bohemian Rhapsody neskutečný nářez, hrající si s vypravěčskými styly i žánry. Motley Crue si očividně narozdíl od Qeenů umí udělat sami ze sebe prdel, za své životní chyby se nestydí a strašně to filmu svědčí, protože je to doslova horská dráha emocí, kterou stojí za to vidět. ()

rigby

I když jsem Motley Crue nikdy neposlouchal, protože mi přišli až moc měkký, tak jsem o nich věděl. A to stačí. Dnes jsem si trochu rozšířil znalosti z jejich kariéry, když písničky už trochu znám. A musím říct, že to byla fakt jízda. Film je hodně živý a správně nadupaný rockovou energií, jak to má být. Od prvních minut uchvátí a nelze ho nesledovat. Je to jízda, která stojí za to. Dlouho jsem neviděl takový film o hudební kapele, který by zachytil tolik životní energie. ()

Leb_Halabala

Ještě před tim, než sem objevil kapely jako Slayer, Napalm Death nebo Darkthrone sem těžce ujíždel na Motley Crue. Četl všechny dostupný články, knihy, kupoval céda. Takže na film sem byl patřičně zvědavej. Hlavně, protože mám stejnojmennou knihu dobře zarytou v paměti. Když nepočítam, že to je celý trochu cringe, tak se celkově Tremainovi film poved. Neskrývá žádný tabu a celkem dobře vyobrazuje vybraný historky z knihy, zasvěcenec si spoustu dialogu může dokonce citovat. Hodně cenim detaily. Narozdíl od Bohemian Rhapsody byli členové oblečeni tak jak měli, tetování byla přesná a přibývala jim podle toho jak se děj ve filmu posouval, modely kytar a pohyby muzikantů jsou přesné. Film si od pravdy moc neutíká a když se to náhodou stane, tak to přizná. Je hrozná škoda, že ŽÁDNEJ z herců nebyl ani trochu podobnej reálnejm postávám a jejich výkony byly takový napůl dobrý. Upřímně si myslim, že kdybych neznal jejich příběh předem, tak bych některý scény, pobíral trochu hůř. Filmově je to tak na 3 hvězdičky, každopádně ty detaily a přesnost to posunujou na 4- ()

Franki69

Tam kde Rocker (https://www.csfd.cz/film/21912-rocker/prehled/) o zhýralém životě rockových superstar víceméně naznačuje, jde film podle vzpomínek členů Mötley Crüe v autentičnosti o poznání hlouběji. Strhující koncerty, divoký mejdany, drogový závislosti, pár lidí po smrti, všechno rovnou na kameru. A k tomu velmi dobří a neokoukaní herci, uvěřitelní ve všech polohách které předvedli. Od obligátních telecích začátků po vypjaté životní momenty, které kapele přinesly sláva, prachy a drogy. Ani v nich tenhle film nezakolísal a byl pro mě naopak nejpůsobivější. No, ani já se neubráním srovnání s Bohemian Rhapsody. Kapela Mötley Crüe si užila svoje a přesto, že nedosáhla takového ohlasu jako Queen, patřila do stejné ligy jako Poison, Skid Row nebo Kiss a teď, v soumraku svojí kariéry, jsou ve svém vzpomínání upřímnější a dávají nám ze sebe víc. Ode mne zasloužených 90%. Tuhle wild rock ride jsem si fakt užil. P.S. Jediný co zamrzí je vynechání Pamely Anderson a jejího výletu s Tommym Lee na lodi :-D ()

Krisslybear

Keby Bohemian Rhapsody a Wolf of the Wall Street mali dieťa volalo by sa The Dirt. Viem, že hudobný fanatici a veľký fanúšikovia Motley Crue hneď poznajú, že nie všetko je časovo/príbehovo korektné, ale film sa na to od začiatku nehraje a nespolieha. Film je presne to čo tá doba, tie roky 80/90 predstavovali, nadmierne množstvo drog, sexu, poriadnych žien a muziky, tzv. SEX, DRUGS n ROCK n ROLL. To je presne to čo mi vo filme Bohemian Rhapsody chýbalo, totižto v ich očiach ta doba a byť rockovou hviezdou nebolo ani z časti tak šialené. Čo sa dá dodať, na záver samozrejme, úžasný soundtrack :D Celú skoro 2 hodinovú stopáž filmu som sa skvelo bavil, takže za mňa je to za plný počet. ()

hony23

Mötley Crüe byla kapela absolutních pošuků, která hrála dosti nudný rock a tak se snažila prorazit zkrze nekonečný sled mejdanů, kde hlavní roli hrály sex a drogy a tu vedlejší rock'n'roll. Zpočátku filmu jsem se dost bavil všemi těmi úlety, ale po hodině už to začala být nuda, navíc do života kapely začaly zasahovat tragické události, takže film z komedie nakonec přešel spíše do dramatického žánru. ()

veverysiak

Aktívne som zažil éru hardrocku a heavymetalu a, pravdu povediac, ževraj najšialenejšia metlácka skupina ever mi utkvela v pamäti akurát divným názvom, takej hudby bolo v 70./80. na mraky, zrejme som sa mal zamerať na celkový životný štýl týchto vymetencov a niekde v pozadí mala drnčať ich hudba, ale to sa vtedy akosi nemohlo, lebo opona a blokovanie infos a tak, preto som trochu odosobnený a teraz mi už tie výplody prefetovaných hláv, ktoré povýšili na svoj exkluzívny imidž, akosi neimponujú, ešte keby tá hudba za dačo viac stála, možno by som niečo prihodil, takže 20%. ()