Divoká kočka (TV seriál)

Divoška Rosaura

Telenovela / Romantický

Venezuela / USA, 2002, 252x45 min

• ABCD Marta

Další ze série ,,těch" excelentních a stovkami cen ověnčených seriálů, které sledují milionové davy fanoušků a které každého rozpláčou (racionálně uvažující lidi však trochu jinak). V této venezuelské telenovele se objevují jak nádherné ženy (každá jest modelkou s několika plastickými operacemi), tak děti mluvící krásnou spisovně učebnicovou češtinou (díky dabingu samozřejmě) a to by měl pan Josef Dobrovský setsakramentskou radost...(18.4.2006)

• Tom Riddle

Dokud jsem to neviděl, vrtalo mi hlavou, proč se ta telenovela jmenuje Divoká kočka. Pak jsem viděl jeden díl, a zjistil to. Oni všichni tý hlavní hrdince tak říkaj! Zazní to nejmíň jednou do minuty. Aaach, to byla ta divoká kočka! Viděla jsem tu divokou kočku! Ty jedna divoká kočko! (Ano, tyhle všechny případy tam opravdu byly) A protože já jsem k telenovelám vlídný, a svým způsobem mě baví (vím, co na nich mám vlastně sledovat, ano, hádáte správně), a protože SPOILER!!!!!!!!!!!!! SPOILER!!!!!!!!!!!!!! tu hlavní záporačku sežrali krokodýli (nekecám, fakt! spadla do močálu a sežrali jí :o) KONEC SPOILERU, KONEC SPOILERU tak tu jednu dám.(17.11.2007)

• Mire

Bože nie... ako to moja matka žrala v čase keď to dávali na novovzniknutej televízii JOJ PLUS, tak ja som trpel zakaždým keď som sa na to musel pozerať, alebo ešte horšie počúvať tie neuveriteľne retardované dialógy ktoré už hraničili s psychiatrickým vyšetrením a všetky sa točili okolo toho istého - on bude môj, on patrí mne, ona ľúbi len mňa, on on on on ona ona ona a blablabla až do zblbnutia. Vskutku najhoršia telenovela akú som kedy mal možnosť vzhliadnuť, tu jednoducho NIE JE čo hodnotiť. DOSLOVA A DOPÍSMENA!!! 0%(9.1.2009)

• fiLLthe3DD

„Zabiju tě, Maribello!" - „Prosím Evo, nezabíjej mě!" - „Ale ano, zabiju tě!" - Ne Evo, nechci zemřít!" - Takto se ty dvě dohadovaly po dobu tří (!!!) epizod (což je extrém i na telenovelu), než ji Eva konečně zabila, příčemž ji chtěla zastřelit, ale nakonec Maribellu shodila ze schodů, jelikož té se podařilo utéct ve chvíli, kdy Eva již po sté vyhrožovala smrtí... Myslím si, že tohle hovoří za vše a nedokážu pochopit, jak se mi tato telenovela mohla kdysi líbit... Příšerné je zde téměř vše - herecké výkony, scénář, dialogy (nezbytnost záporáku mluvit si pro sebe a čumět do kamery), zápletka... Právě kvůli takovým sračkoidním telenovelám jako je tato (a velmi podobné Angel rebelde) si pak ostaní myslí že jsou všechny telenovely stejné... Ale jsem rád, že jsem tu měl možnost vidět Marlene Favelu a Osvalda Riose i v akčňáku Zorro: La espada y la rosa, kde si u mě svou reputaci coby herci vylepšili... A Carolinu Tejeru v thrilleru Alguien te mira, kde zahrála svou roli feťačky velmi přesvědčivě a dala mi tak alespoň na okamžik zapomenout, že hrála v téhle kravině... Jediné co z tohohle seriálu stojí za zmínku je scéna v hořící chatce a smrt hlavní záporačky (sežral j krokodýl :), jinak je to neskutečně natahovaná a ukřičená bída. 25% A z nostalgie dávám 2* jinak je to něco mezi odpad!em a jednou hvězdou...(20.7.2017)

• mikul

Pamatuju si, že jako malý kluk sem chodil za kamarádkou, která žrala všechny telenovely, co běžely v televizi, divoká kočka samozřejmě byla jedna z nich, a vždycky sem musel čekat asi hodinu a půl, než ta děsná hrůza skončí, než si vůbec začla všímat mě. Víc nevím, co bych napsal, protože k tomuto je škoda vůbec něco psát, každý ví, jaká to je blbost.....a to je ještě slabé slovo, sem rád za hodnocení, které tomu odpovídá(31.12.2007)

• - Tato telenovela společnosti Venevisión byla točena v Miami a na režisérskou stoličku usedli Yaky Ortega a Freddy Trujillo - stejní režiséři stojí i za telenovelami Rebeca (od r. 2003) a Nezkrotná Lucía (od r. 2004) – v porovnání mají všechny tři seriály totožné, zápletky, hudbu, některé herce a všechny byly točeny v Miami na Floridě.
    (fiLLthe3DD)