Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kdo bude mít chuť, může po Nezkrotné Lucíi sledovat neméně pohnuté osudy jiné ženy, opět z venezuelské továrny na romantiku. Rosaura byla násilím odloučena od svého manžela Luise. Teprve po letech, když dosáhla určitého postavení a majetku, chystá se získat svého muže nazpět. Ale lehké to mít ani takhle rozhodně nebude (oficiální text distributora)

Recenze (42)

fiLLthe3DD odpad!

všechny recenze uživatele

„Zabiju tě, Maribello!" ječí Eva - „Prosím ne, nezabíjej mne!" prosí Maribella - „Ale ano, zabiju tě!" Jednoznačně nejdelší vražda v historii telenovel, započala v díle 214 a dokonána byla v části 216 a nutno podotknout, že Eva zprvu chtěla Maribellu zastřelit, načež té se podařilo utéct a po krátké potyčce ji nakonec Eva musela shodit ze schodů 😱 Zápletka této telenovely je naprosto triviální a navíc i podprůměrně natočená i v rámci svého „mýdlového" žánru - telenovela je extrémně zdlouhavá, postrádá jakýkoliv náznak příběhu a nedisponuje žádnými sympatickými charaktery. Herecké „výkony" jsou nejen dosti příšerné, ale i teatrální a afektované - přitom taková Marlene Favela o několik let později jasně ukázala, že umí podat více než nadprůměrný herecký výkon (v seriálu "El Rostro de la Venganza" ztvárnila hlavní záporačku na výbornou) 😊 Scénář bych označil slovem katastrofa, dialogy se nedaly poslouchat a vyloženě trhaly uši - v telenovelách "Marina" či "Cuidado con en Ángel" alespoň vyvolaly onen nechtěný úsměv na tváři, ovšem v případě "Gata Salvaje" je to čirá beznaděj a zoufalství. Kamera rovněž mizerná a zásluhou laciného televizního obrazu jsem měl pocit, že koukám na porno, akorát tedy bez té nahoty 😟 V dětství jsem tento počin miloval (šlo o jednu z mých prvních telenovel), avšak nyní na něm krom pěkné úvodní znělky, úmrtí hlavní záporačky (sežral ji krokodýl) a lokacím prosluněného Miami neshledávám vůbec nic dobrého a s klidným svědomím ji m*dnu ODPAD! ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Dokud jsem to neviděl, vrtalo mi hlavou, proč se ta telenovela jmenuje Divoká kočka. Pak jsem viděl jeden díl, a zjistil to. Oni všichni tý hlavní hrdince tak říkaj! Zazní to nejmíň jednou do minuty. Aaach, to byla ta divoká kočka! Viděla jsem tu divokou kočku! Ty jedna divoká kočko! (Ano, tyhle všechny případy tam opravdu byly) A protože já jsem k telenovelám vlídný, a svým způsobem mě baví (vím, co na nich mám vlastně sledovat, ano, hádáte správně), a protože SPOILER!!!!!!!!!!!!! SPOILER!!!!!!!!!!!!!! tu hlavní záporačku sežrali krokodýli (nekecám, fakt! spadla do močálu a sežrali jí :o) KONEC SPOILERU, KONEC SPOILERU tak tu jednu dám. ()

ABCD Marta odpad!

všechny recenze uživatele

Další ze série ,,těch" excelentních a stovkami cen ověnčených seriálů, které sledují milionové davy fanoušků a které každého rozpláčou (racionálně uvažující lidi však trochu jinak). V této venezuelské telenovele se objevují jak nádherné ženy (každá jest modelkou s několika plastickými operacemi), tak děti mluvící krásnou spisovně učebnicovou češtinou (díky dabingu samozřejmě) a to by měl pan Josef Dobrovský setsakramentskou radost... ()

Mire odpad!

všechny recenze uživatele

Bože nie... ako to moja matka žrala v čase keď to dávali na novovzniknutej televízii JOJ PLUS, tak ja som trpel zakaždým keď som sa na to musel pozerať, alebo ešte horšie počúvať tie neuveriteľne retardované dialógy ktoré už hraničili s psychiatrickým vyšetrením a všetky sa točili okolo toho istého - on bude môj, on patrí mne, ona ľúbi len mňa, on on on on ona ona ona a blablabla až do zblbnutia. Vskutku najhoršia telenovela akú som kedy mal možnosť vzhliadnuť, tu jednoducho NIE JE čo hodnotiť. DOSLOVA A DOPÍSMENA!!! 0% ()

Galerie (22)

Zajímavosti (3)

  • Tato telenovela společnosti Venevisión byla točena v Miami a na režisérskou stoličku usedli Yaky Ortega a Freddy Trujillo - stejní režiséři stojí i za telenovelami Rebeca (od r. 2003) a Nezkrotná Lucía (od r. 2004) – v porovnání mají všechny tři seriály totožné, zápletky, hudbu, některé herce a všechny byly točeny v Miami na Floridě.
    (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama