Epizody(6)

Šestidílná koprodukční minisérie z prostředí jadranské riviéry a pobřežní policie je volným pokračováním minisérie Pod hladinou. Tým, ve kterém v době sezony v rámci pomoci českým turistům slouží i dva Češi, řeší případy, které souvisí s mořem, přípobřežní plavbou a marinou, kde dochází k podivným krádežím, ale také problémy českých a slovenských občanů na souši. Zároveň se tu rozmotává tajemství hlavního hrdiny – českého policisty, bývalého potápěče Honzy Zacha, který přijíždí na Jadran, aby uzavřel svou minulost (prima+)

Basniknoci

Serial Pod hladinou měl docela slibně nakročeno, ale tento paskvil to zničil. Prostředí kde se natáčelo bylo pěkné, záběry opravdu vyzařovaly léto, ale ten děj? Jedním slovem katastrofa. Primitivní, neakční, ohraný, nic neříkající. V posledních letech je velice cítit, že televize Prima kvalitou hluboce klesá. Naopak televize Nova stoupla o několik levelů výš. Nové projekty které vznikají, ať už je řeč o Voyo nebo čistě o Nově jsou plné zajímavých záběrů, děj je na dnešní kritické poměry dobře vytvořený a celkové zpracování je od A do Z ukázkové. Nepočítaje občasné výjimky.  Televize Prima by se měla zamyslet nad konceptem a stylem jakým chce dál pokračovat, protože tímto tempem to půjde rychle z kopce... Nápad docela dobrý, ale to zpracování... to silně pokulhává. Prima má na víc. ()

milos.bradik

Tak se zdá, že se scénáristky nedokázaly rozhodnout jestli natočí krimi nebo komedii, takže kriminální zápletky vypadají směšně a na hledání humoru v komediálních scénách by byl potřeba detektiv. V Chorvatsku se vyskytuje tolik Čechů a Slováků, že tam pro Chorvaty téměř nezbylo místo a jinou národnost než Čechy nebo Slováky tam občas nahradí nějací němečtí senioři. Je to bez napětí, bez nápadu a vůbec to nemá spád. ()

Janek1971 odpad!

Tvl. to snad točili na mobil! Pod hladinou ještě šlo, ale tahle nastavovaná kaše je fakt srágora. A nepomůže tomu ani princezna zakletá v čase. ()

old_school odpad!

Má scénář některého dílu více než 3 řádky? Očekávají tvůrci tohoto seriálu u cílového diváka vyšší IQ než 107? Příští série se bude jmenovat Na vlnách Mississipi? Proč tam nehraje Agáta Hanychová? Spadne v závěrečné epizodě Jan Tleskač se svým létajícím kolem z útesu a Matěj Hádek ho zachrání při boji s chobotnicí? ()

SCHMEYD odpad!

Tohle je ještě větší sračka než volné pokračování předtím. Matěj Hádek s připáleným krkem a ksichtem dělá reklamu na vápenku někde v Chorvatsku. Na pomoc mu přispěchal další bezvýznamný herec jménem Adam Ernest, který je ze všeho zmatený jak lesní včera a jako 4% gay se na všechny usmívá... A takhle to funguje v každém díle. Tedy snad, já už to vzdal. ()

bratr_jezek

Tak seriál Pod hladinou si našel své fanoušky. Policista a potápěč v podání Matěje Hádka se opět vrací. Jenže romantická linka s pohlednou Alicí (Nováková) se nekoná, při službě v zahraničí zemřela a on to zarputile vyšetřuje, přitom stíhá i další případy a zaškolování nového kolegy. Jenže právě nové případy jsou nudná vata, vypadá to, že za vše špatné mohou jen čeští turisté, jiné národnosti asi vlastní policii ani nepotřebují. Spojovací linka se smrtí Alice je otravná a nepodstatná. Některé postavy (Šišková, Kramár) strašně přehrávají. Linka se Sandevou je taky trapná. Dost zbytečné dílo, které nedokázalo vytěžit z původního seriálu skoro nic. ()