Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Joey Boca (Kevin Kline) je natolik posedlý životem, že vůbec neví, co se sebou. Přátelé, jídlo, hrátky, sex... všeho si užívá plnými doušky. Je majitelem tacomské pizzerie, má oddanou ženu Rosalii (Tracey Ullmanová), dvě roztomilé děti a nezměrnou chuť do života, která jej nutí vyvádět naprosté šílenosti – například spát s tolika milenkami, že se v nich sám ztrácí. Rosalie si odmítá připustit, že je jí manžel nevěrný. Když už se ale nemůže nadále vyhýbat pravdě, sama je nucena udělat něco šíleného – pokusí se Joeyho s pomocí své jugoslávské matky (Joan Plowrightová), lehce nekonvenčního, duchovně založeného kamaráda a dvojicí naprosto neschopných zabijáků (William Hurt a Keanu Reeves) zavraždit. (HBO GO)

(více)

Recenze (64)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Takové, no, mdlé, a to navzdory skvělému Kevinu Klineovi, kterému italského sukničkáře věříte stejně jako jste už Peteru Sellersovi věřili francouzského detektiva, indického herce, prezidenta USA nebo německého exnacistu. Ani námět Miluji tě k smrti přitom není špatný, ale podle mě by potřeboval mnohem více "britskosti", aby byl vtipně suchý a ne jen suchý s občasným vtipem... Zkrátka aby se mohl měřit třeba s Rybou jménem Wanda, starší o dva roky. ()

Rorschach_SK 

všechny recenze uživatele

Nič nevzbudí lásku neverného manžela k vlastnej manželke ako guľka v hlave - alebo - Joeyho Boca je fakt ťažké zabiť. Výborná čierna komédia, klasika svojho žánru s výborným obsadením kde platí, že najlepšiu inšpiráciu prináša sám život. Kevin Kline v jednej zo svojich pamätných úloh, Joan Plowright ako vtelenie svokry z pekla, či duo Hurt/Reeves ako nezapomenuteľný "zabijácky" feťáci. Jedna z málo komédií, ku ktorej sa vraciam pravidelne. ()

Reklama

RHK 

všechny recenze uživatele

Americká komedie o extrémně nevěrném italském manželovi a jeho ženě a tchýni, které vyžadovaly jako trest jeho zabití. Příliš legrační mi to ani nepřipadalo a chvílemi jsem se nudil. Tipoval bych ale, že ženám se tenhle film bude líbit výrazně více... Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=vaI3G7tB_JE ()

Clowie 

všechny recenze uživatele

Zprvu nepříliš nápaditý rodinný film o manželských problémech v podání Kevina Klinea a jeho ženy Tracey Ullman a její matky Joan Plowright je nade všechno povýšen neskutečnou epizodou dvou fetek Williama Hurta a Keanu Reevse. To, co předvádějí, patří ke zlatému fondu americké kinematografie (I love to death). Směji se pokaždé, když to vidím. ()

zahadum 

všechny recenze uživatele

Netuším čo presne stálo za predlohu tomuto filmu...vraj je to podľa skutočnej udalostí ( ?!?!? ) Komédia s drsným humorom a pomerne dobrými hláškami ..... nezabíjame zadarmo..nie sme komunisti, sme Američania........čo som mal priviesť červený kríž.....najviac ma dostala feťácka úvaha kde vlastne leží srdce :)) Hurt a Reeves sú to jediné čo ma na tomto divnom filme dokázalo ako tak rozosmiať. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (7)

  • Natáčelo se od 10. dubna do 20. července 1989 ve městě Tacoma (Washington, USA). (BMW12)
  • River Phoenix a Kevin Kline, kteří se spolu objevili v tomto filmu, spolu "soupeřili" o sošku Oscara. Kline, který cenu získal, byl nominován za film Ryba jménem Wanda (1988) a Phoenix za snímek Čas zastavit se (1988). (Zdroj: ČSFD)
  • Lawrence Kasdan, režisér snímku, se objeví ve filmu jako právník Deva. (aluna)

Reklama

Reklama