poster

Zbraň poslední zkázy (TV film)

 • Velká Británie

  Doomsday Gun

Drama / Akční / Thriller

Velká Británie / USA, 1994, 120 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • ScreamJay
  ***

  Zvláštní film o lidské genialitě zaměřené špatným směrem. Příběh sám není ničím neobvyklý, ničím neprotkaný, avšak myšlenka je jasně čitelná. Zneužití lidské geniality, zaslepenost vlastním snem pro kterou si postava Franka Langeli neuvědomuje dopad svého jednání. V pozadí té hlavní linie děje, té jenž se snažíte sledovat, se odehrává boj Kevina Spaceyho s rozvětkami všeho druhu o život vědce, o peníze jenž hýbou světem a jež zajímají vlády několika zemí. Proto se pak příběh stává mírně zmateným, skáče z bláta do kaluže a zamazává tu dějovou linku, jež vede myšlenku filmu. Nápady vědce Geralda Bulla jsou šílené, přesto vzbuzují v divákovi zvláštní pocit souznění s jeho snem, snem něco dokázat, zapsat se do podvědomí lidí celého světa. Film disponuje celkem slušnou hudbou, slušnými hereckými výkony z nihž právě ten Spaceyho potvrzuje, že jde o herce světové extratřídy. Ale jinak jse v celku průmernou podívanou, která jednoho zaujme a donutí sledovate film po celou dobu a druhého naopak od obrazovky odežene.(6.7.2004)

 • Courtemanche
  ***

  Možná už někdy jste slyšely o projektu Babylon Měl být superdělo jaký svět ještě neviděl, projekt ale nikdy nebyl dokončen. Ukazuje práci konstruktéra Gerard Bull, film taky kritizovaný kvůli zobrazení povahu konstruktéra, protože ve skutečnosti měl úplně jiný charakter.(6.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace