Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

DonBraso

Klasická rutina made in Statham.Kdo tohohle herce může,tak odpouští hodně věcí.Je fakt,že hraje pořád stejně,ve všech filmech vypadá stejně a taky stejně se mlátí.Z režisérem Westem se mě víc líbil více Mechanik,tady asi jako každý zde s přítomných marně hledal vyloženě velkou akční scénu,která by člověka posadila na zadek.Aspoň,že ty tři byly doopravdy skvěle udělané,no vlastně počítám dvě ke konci.Jinak je to drama o tom hrát nerát blackjack,nedostat se do průseru s mafií,což se stane a všechno uteče vcelku jako voda a je konec.Ten zpomalovací záběr sem tam ani nevadil,choreografie na jedničku v casinu a jinak pěkná i přes ty šrámy García-Lorido.Jinak se tam keců hodně na pětníku,žádná automobilová honička a to vypadal,že Nick v autě ze začátku i snad chrápe a celkově to byl prostě slušný průměr,který se určitě nestane zrovna TOP5 se Stathamem.50% ()

Jedifilm

Prostě správná Stathamovka! Kdo rád Stathama, určitě se bude bavit. Je to pro něj jako dělané... Týpek, kterej zase zmlátí kdekoho bez jediného škrábance, ale má nějaký ten skrývaný nedostatek... Bavil jsem se, a ani tam nebyly "nudné" chvíle, takže 4**** za typickej film se Stathamem... :D ()

Marty_cz

V celým filmu jsem tak nějak postrádal příběh nic méně i přes to, že jsem ho tam nikde pořádně nenašel jsem si film užil a uplynul mě rychle bez žádné nudy nebo zdlouhavé chvíle. ()

akord138

Jason Statham je můj velký oblíbenec a tak jsem se na tento film velmi těšil. Začátek celkem byl sledovatelnej ale potom..stále jsem čekal kdy se to rozjede.Je to jeden z nejhorších filmů který jsem se Jasonem viděl. ()

Facerr

Klasika. Princ Jasoň si prostě umí vybírat filmy přímo sobě na míru. Ať už vybral on, nebo byl vybrán, tohle je film jako dělanej přímo pro něj. Obzvlášť oceňuju bojový scény, který jsou natočený výborně a hlavně detailně. Prvek "gamblerství" k tomu pozitivně prospěl. Za mě palec nahoru. ()

elanista1

Postupom času sa už nebude dať rozpoznať ktorý film s Jasonom Stahamom som to vlastne videl, lebo všetky sú veľmi podobné, ale aj tento je na jedno pozretie celkom zaujímavý. ()

Mikecat

Dobove prostedie, dobová hudba a dobový Statham, hráč, ktorý nevie prestať, zapletie sa s mafiou, ked pomaha kamaratke pomstiť svoju potupu a prehra za večer pol miliona dolarov. Kludné dejové línie sa prelínajú s rýchlymi akciami aj prestrihy presunov z hotela do auta sú zaujímavé. Cervenak *** ma pravdu, kludne to mohol hrat niekto nenapadnejsi ako Jason....Je to skôr film psychologický na zamyslenie sa nad sebou nad svojim životom, kam sa uberám a možno ešte dostanem poslednú šancu. Tak ju využi.(18.12.2015)"hrajete?" "Ne, máte zlý oči..." "Ja jsem kretén, možná to není pryč..." 500 a 6tis., není to okrúhla suma, ale nebudu malicherný..." ws(31.5.2021) ()

RomaS

Tak předně, celý film je dost o hovně. Příběh se točí jako spláchnutá voda v tureckém záchodě. Ano správně, žádná není stejně jako není psát o čem to bylo. V tomto případě to vůbec nevadilo. Jason drsoň si opět zahrál první housle v jeho oblíbené skladbě s názvem "Vymlať duši z kohokoliv čímkoliv". A že mu to zase kurňa šlo. Radost pohledět. Jedno zásadní, když už děj byl exkrementní, jsem ale postrádal. Více akce = Více spokojenosti. ()

DJMaroko

Milé a příjemné překvapení filmu od kterého jen nic nečekal. Vlastně jsem jen chtěl zabít nedělní odpoledne. I když je to pořád to samé ten film je jiný v mnoha směrech. ()

veverysiak

Jasoň dostal dosť málo priestoru na predvedenie svojej najvýraznejšej polohy, aj keď bitkošské sekvencie majú obstojnú úroveň, je ich málo a zvyšok je neurčitá vata, ktorá ako keby nevedela, čím má nasiaknuť, takže 40%. ()

sitmin

Velmi vlažný... Celou dobu jsem si říkal, kdy už se začne něco dít? Akce je zde opravdu pomálu. Film působí celkově dost nekompaktně. Přijde mi, že scény na sebe navazují dost rozpačitě a víc se dbá na stylovost než na obsah nebo charaktery. Příběh je nicotný, vůbec necítím z žádné postavy motivaci pro její jednání a tím pádem to člověka vůbec nevtáhne do děje. Celkem nuda... ()

oceanic6

Bola by to fajnová stathamovská jednohubka, keby obsahovala viac akčných scén, tých zopár je totiž na pomery akčného béčka až prekvapivo podarených. A Statham bez akcie je ako Schwarzenegger bez akcie :) ()

Toki_ nek

Klasická oddechová Stathamovka, Proč ne... Nepřemýšlet užívat si krev a pěsti a nejdrsnějšího chlápka na světě. Protože "He could kill you with this on 5 or 15 feet..." ... Co se týče scénáře - tak ten tam není. Ale natočené je to stylově, efekty jsou dobré, krve spousta, co víc je třeba k obědu v sobotu? ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu