Divoká karta

(neoficiální název)

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015, 92 min

• Asia_Power

Nejslavnější kurýr všech dob si asi při doručování extrémně těžkého balíku strhnul záda (nebo moc dováděl s nějakou fanynkou v posteli) a tak během první hodiny nepředvede kromě jedné krátké blitky nic, pokud nepočítáte kecání, tváření se hustokrutopřísně a hraní blackjacka. No a já se chytala za hlavu a přemýšlela, jestli budu brečet, že další drsňák jde do kytek a nebo doufat, že to byl jen takovej úlet , co se nebude opakovat. Každopádně po hodině záda povolej a Džejsn zjistí, že se stále umí hejbat a ze samé radosti se nám rozhodne kousek ze svého umu předvést. Takže se konečně pořádně nakope několik šunek a chvilku na to se nakopou další šunky a tramtadadááá KONEC....takže za 92 minut to máme tři bitky a zbytek tvoří příběh dojemný asi jako použitej tampon. Ale tak dobře, za tu malou ukázku bojovnosti tento shit nespláchnu do odpadních vod, ale ukážu svou štědrost a fláknu tam jednu hvězdu.(21.2.2015)

Jedna z najlepších Stathamoviek, akú som v poslednej dobe videl. Perfektná réžia S. Westa dokázala navodiť výbornú atmosféru okolo záhadného chlapíka Nicka Wilda, Stathamovi táto rola neskutočne sekla. Narozdiel od klasiky filmov s týmto hercom, je tu síce málo bitiek, ale aj to málo čo tu je, je natočených s precíznou dokonalosťou, úplna lahoda akčných scén. Samozrejme, pomenej akcie ani najmenej nevadí, film si dokáže diváka získať aj slušným, gangsterským príbehom a hlavne svojou jedinečnou atmosférou. Miestami mi niektoré scény absurdne pripomenuli Sin City a chlapíka menom Marv. Jasný nadpriemer. 80/100(28.3.2015)

No řeknu vám, že většinou vím, jestli dát 4 nebo 3 hvězdy a naopak mám jasno, když se rýsují dvě. Tady ale nevím. Je a není to klasická Stathamovka. Jistě, když už se jde na věc dělá Jason to, co umí. A v jeho podání to je tak kulervoucí, jak to je. Film stojí a padá na něm, ale jakoby mu něco chybělo. Ať je to jak chce, tak potud bych byl ochotný dát i 4 hvězdy. Jenže tahle mince má dvě strany. Hodně divnej je příběh a vůbec jeho podání.. Ne, že by byl špatnej. To ne. Ale připadal jsem si jako ve vlaku. Prostě jen jedete a čumíte z okna. Krajina kolem vás lítá a občas něco zaujme. Jenže to co vás zaujmulo o 2 zastávky zpátky už si ani nevybavíte. Budu prostě alibista a dám 3, ale je to první film u kterého nevím kolik procent bych mu dal přesně.(28.4.2015)

Vazeny a mily soudruzi... Konecne som videl Stathamovku, ktora si ten plny pocet (hoci zo zazmurenymi ocami a vsetkymi ostatnymi telesnymi otvormi) zasluzi. Kupodivu ide o pozvolny pribeh...akcie vela nie je, ale ta co je tak je koulervouci a vacsina rakosnickych filmov sa moze ist zahrabat. Je to tvrde, nekompromisne a krvave. A ja to mam presne takto rad. Konecne Statham v ulohe, ktora mu sedi... Ja som si rochnil. Dovodom preco bijem plny pocet je mozno aj ten, ze predtym som videl Taken 3 a toto mi zase raz vratilo stavu do gul a presvedcilo, ze akcia sa da natocit aj za velkou mlakou.(2.2.2015)

• chelseaman22

Stereotypní nuda okořeněná pathosem jak sviň! Krásný a jedinečný to předobraz dokonalých to vztahů mezi uchlastaným rváčem a pány podsvětí, jež umožní našemu rváči vykonat vendetu na nebohých ruských přistěhovalcích, jímž dal oligarcha Putin vale. Jediná pasáž, jež stála za to, bylo stříhání penisu zahradními nůžkami - pro mužskou část publika k zblití! 45%(29.9.2015)