VOD (1)

Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

Trailer 1

Kaka

Zvláštně zvrácená věc. Čekáte, že zkušený akční harcovník West udělá ze Stathama vzor společnosti, vždy správňáckého ex mariňáka a on se z něj vyklube milovník hazardu a vychcánek, který leje jednu sklenku vodky za druhou. Je to možná příjemné ozvláštnění, ale celkově není moc o co stát. Akce je málo a moc se mluví. Bohužel velmi často o ničem, jelikož má scénář x zbytečných odboček a dává důraz na postavy, které by tam ani nemusely být. A zpomalovačky ala Guy Ritchie tam už vůbec nemají co dělat. Tahle záležitost může úplně v klidu uniknout milovníkům klasických akčních filmů. ()

T2

Rozpočet $30miliónovTržby USA $3,200Tržby Celosvetovo $4,774,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $827,726 //počet predaných kusov 32,237Tržby za predaj DVD v USA $2,187,629 //počet predaných kusov 104,759║ bez väčších odbočiek znesiteľná jednohubka ušitá Stathamovi na mieru, fajn akcia a dialógy /60%/ ()

Spiker01

Další stathamovka, na kterou jsem se netěšil nijak extra, ovšem Jason Statham pro mě stále je akční ikona a nenechám si s ním ujít žádný nový film. Problém je, že natočil těch primárně neakčních filmů za několik už více a ne vždy kvalitních. Například jsem trpěl u Redemption, ačkoli se to nakonec na 3* vyšplhalo a stejně tak u Homefront. Co čekám? Dalšího Kurýra? To ne, jen bych prosil, aby Jason více využil svůj bojový potenciál. Ve Wild Card jsou celkem tři poměrně velké akční scény...bez přestřelek. Když už dojde na akci, Simon West vše drží pevně v rukou a pomocí efektních zpomalovaček diváka potěší. Problém je ale v tom příběhu, nebo spíše jeho vyprávění...Jason se snaží hrát na vážnou notu, snaží se vštíput své postavě nějaký charakter. V tom by tedy samozřejmě nebyl, jenže Statham na podobné typy rolí není stavěný a podobné vesměs nudné thrillery, či co to vlastně je, by mohl přestat točit a přijít s pořádným akčňákem...PS : Stanley Tucci jako vždy výborný, ale bohužel jen asi na pět minut..:( ...50% ()

Xmilden

A vlastně jsem docela spokojený, po delší době sympatický Jason, který občas prohodí i nějakou tu solidní hlášku. Příběh pár slušných nápadů obsahuje a souboje vypadají zajímavě. Žádný bordel, jako je tomu například v Seagalovkách se nekoná ani náhodou. Simon West je zkušený rutinér. Potěší fakt že se to celé neodehrává tak nějak automaticky od bodu A do bodu B. 60% ()

Morholt

Taková divná stathamovka. Jason je tu opět samozřejmě za drsoně a kosí jednoho renegáta za druhým, ale ne tak často, jak bych očekával. Hodně se tu také mluví a i když dialogy, a svým způsobem i monology, nejsou nijak vytříbené, mě to bavilo. K Stathamovi-mlátičce přirozeně přilnuli i Statham-zkrachovalec i Statham-mizerný hazardní hráč a výborně se doplňovali. S výbornými roličkami přispěli i Stanley Tucci a Michael Angarano, jehož postavu jsem sice nechápal a přišla mi úplně mimo, ale kupodivu mi vůbec nevadila. Naopak. Kdo čeká tradiční nabušenou akčňárnu, bude asi trošku zklamán, ale Stathamův fanklub by měl být spokojen. 75% ()

• Nick vo filme jazdí na Forde Torino GT 1969. (Laslo)

Související novinky

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu

11.02.2014

Kurýr dodnes patří mezi nejznámější filmy Jasona Stathama. Neohrožený řidič Frank Martin to dotáhl na tři celovečeráky, předloni se pak přesunul i na malou obrazovku, kde si ho zahrál Chris Vance.… (více)