Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

pouzivana

Kluk nám stárne a obávám se, že nastupuje podobnou cestu jako Segal. Čím dál tím míň akce a tím pádem se musí čas vyplnit hraním, v tu chvíli to samozřejmě začíná skřípat. Do toho čím dál tím okatější pokusy o předávání myšlenek a určitých hodnot a pak ta kántry hudba. Vidim to s nim bledě. ()

Gagin

- Akční scény se Stathamem tradičně velmi dobrý, jen jsou v celým filmu 3 (slovy tři)! - Scény s Black Jackem natočeny mnohem lépe než celý film Gambler - ten byl uboze nudnej - Zbytek filmu ale není moc dobrý, spíše podprůměrný ()

hujerita

Chlastajúceho chlapíka, tu v tomto filme Stathamovi neverím. Pri hre black jacku napätie nula bodov a tie rádoby prúpovídky, či čo to je, tak to fakt, že nemusím. Dve hviezdy za tie takmer tri Fighty. Tam bol a je Statham ako ryba vo vode. Keby vystrihali ten začiatok, tak so S.Tuccim to mohlo byť evidente lepšie a možno aj nejaké napätie by tam bolo, minimálne slaboprúd :) ()

Margiano

Uhh, tak to jsem čekal že se Džejsn teda víc pochlapí až na bitky kterejch bych tam napočítal na prstech nešikovnýho truhláře , tak je to film o ničem , když se to tak vezme tak jeho postava se tady nevyvíjí a tudíž dívák ani netuší, co nám tímhe filmem chce režiser říci. Takže dávám jednu hvězdu za ty bitky , pač ty Džejsn umí skvěle. ()

cartyci

Človek vidí nový film s Jasonom a čaká to najlepšie.Všetko by tomu nasvedčovalo ak by bolo viac "bitkárských" scén. Mne to prišlo ako nejako zvláštne a príliš okato rozdelený film.Bodyguard pomstiteľ,gambler a vyvrcholenie fightu na koniec. Dúfam,že Fast and Furious 7 aj so Stathmom viac potešia ako Wild Card. ()

hoffo

Aj keď ja osobne Jasona Stathama nemusím, treba objektívne uznať, že akčné bojové scény v jeho podaní majú vždy niečo do seba, (čo som si mimochodom potvrdil aj v tomto snímku: Záverečný fight s príborom celkom osviežil) a z pohľadu porovnania s rákosníckou choreografiou, je to asi to najlepšie čo momentálne v tomto žánri samozrejme mimo východnej produkcie západná kinematografia môže ponúknuť. Bohužial pokúšať sa Stathama stavať do dramatických polôh v snahe o komplikovanejší, intelektuálnejší obsah, nebodaj myšlienku, a až sa bojím povedať že posolstvo, je zbytočné, ak nie kontraproduktívne a na mňa takéto snahy mimo misu pôsobia vždy rušivo. Odhliadnuc však od tohto drobného faultu, ide o klasickú, oddychovú, aj keď mierne podpriemernú Stathamovku, ktorá neurazí, ale zase ani nijak neoslní, nakoľko sa vo filme viac hovorí, než "píše". ()

markus186

no neviem, ale najslabšia Stathamovka akú som kedy videl... Jason ujde ako vždy, ale dosť lacný scenár a tobôž, keď ide o knižnú predlohu... slovenský názov Pomstiteľ moc s celovým dejom nekorešponduje. samozrejme k v jednom okamihu k pomste dobitej kamarátky štetôčky dochádza, ale to je asi tak všetko. v rámci filmu sa rozvíja niekoľko dejových línii, ktoré mne akosik nejdú k sebe. príde mi to ako keby každým novým strihom sa odohrávalo niečo iné a spolu mi to moc neladí... hlavne neviem, či toto je reklama na kasíno a gemblovanie, a taktiež nedokážem pochopiť hlavnú myšlienku hlavného hrdinu, ktorý potrebuje pol mega, aby mohol odísť a splniť si sen a zrazu v okamžiku, keď to má v rukách sa zvrtne a všetko predbre v jednej hre BlackJack... okrem dvoch akčných scén tento brak nestojí za nič... ()

Bruce0659

Prvá tretina filmu nezáživná. Potom sa objaví prvá bitka a náznak akčného filmu. V druhej tretine si divák oddýchne v kasíne a rozmýšľa, či bol dobrý nápad ísť na Wild Card do kina. Záver taktiež neprinesie veľa zaujímavych momentov. 3 akčné scény nesplnili moje očákavanie, scénar jednoduchý. Za výkon fešáka Stathama 3* ()

sml41 odpad!

... keketina tuna neni čo hodnotiť... "žasnem" nad logikou týchto akčných filmov... Jason už začína točiť podobne sračky ako Liam... ()

PORTER44

Nic moc zajímavého co bych vyhledával znovu,když nepočítám první bitku tak jsou ve filmu dvě akční scény jinak slabota ,nej z celého filmu ja konečná bitka, hráčská scéna z casína nebo popíjení chlastu nuda. ()

Lew.Ashby

Tam kde Steven Seagal skončil před rokem 2000 (aby po něm mohl točit už jen bulharsko-rumunský shity), navazuje obstojně se svými filmy Jason Statham. I když po Zastav a nepřežiješ či Kurýrovi měl našlápnuto výš... Divoká karta je klasický akční Béčko v dobrym slova smyslu. Kdyby měl Statham alespoň takový dramatický rozsah jako ten komediální, nemusel by hl. hrdina působit občas, místo jako gambler, jako tupej blbec. Velkou devizou jsou ale akční scény (Steven by se mohl mrknout, jak to vypadá, když hlavní roli v akčních scénách nezastává střihač) a dobrý tempo. Jedinou výraznější slabinou je postava Stathamova klienta, který si ho vyhledá a zjistí si o něm vše, aby mu -SPOILER- na konci filmu zachránil prdel, ale proč zrovna jeho, wtf? se bohužel nedozvíme. Ale i přesto dobrý akční Béčko, u Stathemových rozhodně jedno z těch lepších. 65% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zemřít není tak špatné... Alespoň vypadnu z Las Vegas." Film působí celkově dost nekompaktně. Přijde mi, že scény na sebe navazují dost rozpačitě a víc se dbá na stylovost než na obsah nebo charaktery. Celou dobu jsem si říkal, kdy už se začne něco dít? Potěšila závěrečná scéna se lžičkou a Milo Ventimiglia v roli syna bossa mafie. - 30%. ()

KiSsNeO

1* za Bitky + 1* za konec Za mě asi nejslabší z filmů s Jasonem. Ale nejvíc mě stejně pobavil komentář RedAK :D ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu