Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

kaylin

Jason Statham tu nepředvádí nějaké echt skvělé představení, protože hodně dlouho to vypadá na to, že akce ani nebude, ale v poslední půl hodině už se přece jen něco děje. Nějaká snaha o psychologii je skoro směšná, stejně jako závěr, který je až šíleným happy endem, ale stejně jsem si nemohl pomoct a s tím hrdinou jsem si to užil. ()

Rakosnicek77

Jasona Stathema mám rád a proto každý jeho nový film s radostí slupnu jako malinu :-) Ani tentokrát jsem nebyl zklamaný a podle očekávání jsem dostal přesně to co jsem chtěl. Je to klasický akčňák, kterých už Jason natočil mnoho, přesto je každý trošičku jiný a ani tenhle není vyjímkou. Rozhodně byla dokonalá závěrečná scéna, kdy mu už došla trpělivost, se všemi těmi hnusáky co po něm šli a jednou provždy to vše vyřešil! :-) Určitě jsem nebyl zklamaný, mohu jen doporučit! ()

Thomassi

V tomto filmu moc pěstí od Jasona Stathama nečekejte. Příběh je poklidný, odehrávající se v Las Vegas. Nevím co pana režiséra vedlo k tomu, že natočí film na jeho a Jasonovi poměry až tak "neakční". Výsledek je pak celkem rozpoluplný. Na jednu stranu člověk čeká akční jízdu, kterou ale v tomto případě nedostane. Ale na druhou stranu je Wild Card něco úplně jiného. A musím přiznat, že mě to i bavilo. Film má příjemný spád a celkem rychle uteče, což je důležité. Nicméně pro příště, Jason je dobrý v rozdávání pěstí a lámání kostí, takže bych prosil něco takového ;-) ()

stuntmanMIKE

Vazeny a mily soudruzi... Konecne som videl Stathamovku, ktora si ten plny pocet (hoci zo zazmurenymi ocami a vsetkymi ostatnymi telesnymi otvormi) zasluzi. Kupodivu ide o pozvolny pribeh...akcie vela nie je, ale ta co je tak je koulervouci a vacsina rakosnickych filmov sa moze ist zahrabat. Je to tvrde, nekompromisne a krvave. A ja to mam presne takto rad. Konecne Statham v ulohe, ktora mu sedi... Ja som si rochnil. Dovodom preco bijem plny pocet je mozno aj ten, ze predtym som videl Taken 3 a toto mi zase raz vratilo stavu do gul a presvedcilo, ze akcia sa da natocit aj za velkou mlakou. ()

dee-key

Smířil jsem se s tím, že Statham asi nikdy nebude hrát Jindřicha III., Lincolna nebo Gándhího a zůstane u toho, co mu prostě jde. Být drsný a mlátit lidi. Tady toho mlácení je trochu poskromnu, ale pořád je to průměrný akční film. ()

dyfur

...........že z ničoho vznikne film? áno toto je ďalší z prípadov..... jedine J.S. ešte ako tak.... inak to celé ....   :( ()

M.i.k.e

dojmy lehce rozpačité...na klasickou Stathamovku je to málo akční a na opravdové regulérní drama je to zase moc Stathamovské...výsledkem je průměrný akčňáček,který vyloženě neurazí,ale osobně jsem čekal standardní oddechový nářez,kde se to mele hlava nehlava a ten jsem bohužel nedostal...50% ()

Martin741

Reziser Simon West /Con Air, Expendables 2/ a opat natocil len priemerny film. Statham v roli drsnaka samozrejme fajn, film ma slusnu zapletku a dobre tempo a nuda bola sympaticky stlacena na minimum, respektive dostala len minimalne sance. To je dobre, nemam rad nudu vo filmoch. Okrem samotneho Stathama /Snatch, Expendables 1 a 2/ sa mihli aj Michael Angarano /Haywire/ a Milo Ventimiglia /Rocky 6/. Statham bojuje opat na dvoch frontoch : nielen za dobru vec s miestnymi hajzlami, ale aj s osobnymi demonmi /gamblerstvo/. Autonahanacky sa nekonaju, vybuchy tiez nie, ale par osobnych subojov sa najde. Dialogy opat len take .... priemerne. 65 % ()

bourec

West,kdysi rozjel hodně slibně svojí kariéru,a první tři snímky byly naprostá bomba.To už je ale pryč,a teď v meteo hantýrce spíš střídavě oblačno.Stathama mám hodně rád,ale ani on se nevyhne zakopnutí maximálně za dvě,tři hvězdy.A tak se West kouknul na Equalizéra,trochu přizpůsobil tomuhle filmu tři akční scény,a celý to obalil děsnou vatou z kasína,kde to drhne,a neni to ani trochu zábavný.Škoda.50%. ()

carlos 2010

Statham OK, ale o čom to vlastne bolo? Koľko strán mal scenár, ak vôbec nejaký bol? Tipujem, že sa herci stretli na placi a improvizovali. Skôr mi to pripomínalo jednu seriálovú epizódu Las Vegas. Ale casting bol OK. ()

panMartin

Velice slabé, hlavně po dějové linii. Akce nebyla vůbec špatná, ale problém je v tom, že v celém filmu jsou pouze tři scény (a to ještě dohromady na tři minuty), kdy Jason Statham přepne do úplného bojového módu. Klasická stathamovka, ale příběh stál uplně za hovno... Kdo rád Stathama, určitě se bude bavit. ()

Khumbac

Po takových filmech jednoduše člověk zjistí, že nechat si ujít některé kinematografické "skvosty" není vůbec na škodu, ušetříte tím čas na užitečnější věci, jako třeba: promyslet nákupní seznam, ustřihnout si nehet na palci na noze(rovnou si namazat krémem tvrdou kůži na patě), vyčistit pořádně mezizubní prostor. Když budete mít hotové všechny tyto činnosti, pak stačí napsat do gůglu korsika, potom kliknout na obrázky a máte mnohem větší relax než u filmu. Na tento film zapomenete cca do tří dnů, když by jste šli na pivko tak za den. Nudná nuda. ()

chelseaman22

Stereotypní nuda okořeněná pathosem jak sviň! Krásný a jedinečný to předobraz dokonalých to vztahů mezi uchlastaným rváčem a pány podsvětí, jež umožní našemu rváči vykonat vendetu na nebohých ruských přistěhovalcích, jímž dal oligarcha Putin vale. Jediná pasáž, jež stála za to, bylo stříhání penisu zahradními nůžkami - pro mužskou část publika k zblití! 45% ()

UhLee

(4/10). Hrozně málo výrazný film. Jediné pozitivum vidím právě v jeho největším lákadlu - Jasonu Stathamovi. Ten se snaží co mu síly stačí, ale stejně to na mě působilo hrozně roztěkaně. Celý film působí polepený a je to celé hrozně divné. Působí hrozně nevyspěle a bez sebevědomí. Prostě takový, na který za pár dní zapomenete. ()

Honzek

Jsou filmy, kde vyžaduji dobrý příběh a děj. A pak jsou filmy, kde hraje Jason Statham. Ta druhá volba je právě tento snímek a ke štěstí mi v něm stačila velmi dobrá kamera, střih a Jasonovi bitky, ve kterých se pohybuje jako rozený tanečník. Když přičtu výbornou hudbu při které ve zpomalených záběrech ničí každého kdo se mu postaví do cesty tím nejefektivnějším možným způsobem, dosahuji vrcholu blaha. Tohle mi prostě sedlo jako prdel na hrnec a kdyby to nemělo nudný začátek, nebudu se bát střelit plných pět hvězd. Verdikt? Neskutečná zábava s ultra bojovou choreografií! ()

Johnny.ARN

Začnem už asi obligátne, dobrá "stathamovka" je už pojem. Ani toto nevyšlo a to som dával Westovi veľké nádeje. Vegas je síce asi nevyčerpateľná studnica, ale keď máte vo filme Stahama, chcete vidieť zlomeniny, rozbité hlavy, lietajúce popolníky a naháňačky. Fightov bolo málo ( aj keď posledný bol veľmi cool), ale ten dej som nedokázal prekusnúť. A druhú polovicu ako keby točil pomocný štáb. Veľmi rozpačité a miestami neisté. Tri by to po čase asi neobhájilo. 2 z 5 ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu