Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie nebo také rodinný film. Tak by se dal charakterizovat snímek režiséra Stana Dragotiho o jednom univerzitním fotbalovém týmu, který se po letech slávy ocitl v krizi a přirozeně se chce dostat zpět na špici celé ligy. Fotbalový veterán, ztvárněný Scottem Bakulou, je poslední možností, jak dostat slavné "Pásovce" zpět na vrchol. (Peci)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (7)

anderson 

všechny recenze uživatele

Univerzitný tím amerického futbalu, vďaka podvodom a korupcii, príde o značné množstvo hráčov a trénera. Šéf univerzity preto najme poctivého kouča a ako to už tak býva, ten si vyberie nový tím, zložený z kadejakých exotov. Víťazstvo v kvalifikačnom zápase ich samozrejme neminie. Podpriemerná športová komédia, ktorá je zaujímavá najmä pre fanúšikov Scotta Bakulu, ktorý - bohužiaľ pre neho - mal šťastnejšiu ruku pri výbere televíznych, než filmových úloh. (4.1.2021) ()

Reklama

Derek 

všechny recenze uživatele

priemerna komedia a bande outsiderov ktory nasli sami seba a dokazali ukazat co v nich je v najdolezitejom zapase. je to z 91he ale citit z toho 80te roky. slusne herecke obsadenie (mlady schneider a bateman) a rocky-ovska hudba od contiho. z rovnakeho obdobia a podobneho mam radsej "major league" i ked sa jedna o iny sport... ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Neumím šišatý míč hodit, chytit ani nakopnout a také mne vůbec nebaví sport, jehož smyslem je přizabít co nejvíc protihráčů. To však nic nemění na tom, že filmům se sportovní tématikou fandím a tento není výjimkou. Sestava univerzitního fotbalového týmu je totiž skutečně skvělá - ragbista, fotbalistka, zmatená dvojčata, profesor či Marlboro Man z farmy. S takovým základem se určitě dalo něco pořádného vytvořit a tak je škoda toho nánosu klišé či notoricky známých situací, které skvěle rozběhnutý útok zakončily ztrátou šišky tak 50 yardů od touchdownu. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama