Fanoušci hrdinů Rockyho či Ramba se mohou těšit z dalšího vydařeného filmového kousku svého hrdiny. Nezapomenutelný Sylvester Stallone (v tomto případě i spoluautor scénáře) se tentokrát představí jako řidič kamionu Lincoln Hawk, který nás ve snímku Do útoku zavede do proslulého Las Vegas, kde se koná bouřlivé Mistrovství světa v páce. Hawk, který musí spoléhat na svou bystrost a sílu vůle, se pokusí napravit svůj život získáním finanční odměny za první místo a obnovit vztah se svým synem (David Mendenhall), kterého dříve opustil kvůli svému majetnému a bezcitnému tchánovi (Robert Loggia). A tak si to Hawk v bouřlivém finále rozdá s některými velikány šampionátu - pěkně ve stylu Rockyho. Užijte si tuto fantastickou zábavu! (oficiální text distributora)

Tauloo

Pro mě srdcová záležitost. Film není bůhvíjaká podivaná, scénař a dialogy prosťounké, místy silné klišé, ale v jádru kosti je to příjemný film pro nenáročného diváka. Sly ještě mladý a plný přírodních svalů bez anabolik, hubený a sympatický zde hraje prostého, ale moudrého otce s nejsilnější paží na světě. Vztah mezi ním a jeho filmovým synem tu komplikuje nepřející tchán, který trochu idealisticky nakonec vzdá svůj boj a Sly zvítězí nad ním i Bejkem Hurleym. Závěrtem mohu jen říct, že jízdu přestárlým kamionem v oku lahodící krajině, za zvuku neotřelých hudebních skladeb si nechám pokaždé rád líbit. ()

bizon.99

Sly Stallone dostal za tuhle roli rekordní honorář a musel si to za ty prachy užívat.Já si to s ním užívám taky i po 24 letech. Je to sice pohádka,ale mám pro ni slabost.-)))). ()

GhostWriter

Jednoduchý príbeh o zblížení otca a syna, cez neprajnosť starého otca, po inak veľkolepú show a atmosféru armwrestlingového turnaja. Síce tu nenájdete a ani nečakajte hlboké charakterové výkony, ale na druhú stranu, kto by to aj od akčného Sylvestra očakával. Navyše filmov z prostredia armwrestlignu zasa toľko nie je a pohľad na revúcich, mokrých tííípkov typu holohlavých parných válcov, chľastajúcich motorový olej a žváchajúcich zapálený dútnik, je fakt cool. Pohodová oddychová žánrovka osemdesiatych rokov s výborným soundtrackom, takže pre mňa dobré. Jo a ještě jsem zapomněl. Ten kamion bych bral taky, ale toho roztomilého plešatého medvídka bych asi na páku nedal. ()

nick.nz

Neslo mi do hlavy,proc ten kluk cely film breci a breci. Cokoli se stane,rozbreci se,jelikoz jsem byl kinda high,byla to prdel. ()

felton

Poznat film, k němuž dělal scénář Stallone není vůbec těžké. Ten člověk mluví snad jen v příslovích. Možná trochu extrémní změny nálad v příběhu. Hudba je velice povedená. ()

eaglestar

Ale no tak, zas to nehodnoťte tak kriticky. Zvednite telefon, řeknite "Hele fotr, cosme si tosme si", pak zajděte do džymu, trochu zapumpujte a........ nakonec uvidíte, že váš patologický vztah s otcem se mění k lepšímu a pravidelnou docházkou do posilovny se vaše zpuchlá, tvarohová a zamindrákovaná těla konečně začínají podobat obrázkům z atlasu anatomie pro výtvarníky. No a po tom všem se vraťte a dejte aspoň tři hvězdy. (seru na vás, zvyšuju ze 4 na pět) ()

marcelinos

Na tomhle filmu jsem jako hodně náctiletej ujížděl a nelituju se podívat i dneska. Výbornej příběh napsanej samo,že Slyem,ale také skvělá hudba a obsazení. Trošku nechápu,proč tak hodnocením propadá,za mě určitě jeden z nejlepší kde Sly hrál :) ()

bloks

Motivačný film, po ktorom asi každý skúšal pretláčanie. Dvadsať minútová scéna na súťaži, patrí skutočne k zaujímavým scénam, s množstvom energie, ktorá ukazuje drsnosť tohto športu. Finále je prehnané, ale to k filmu patrí. ()

jericho001

Tak tohle nebylo opravdu spatne.sly si zahral to sve chlapci co zavodili v pace byli dobri rizci a hudba byla taky good.jen ten mladas byl nekdy na pres drzku ale nakonec happy end. ()

pekos

V čase, keď som film videl, v 90.rokoch so simultánnym prekladom, som bol očarený Sly Stallonom a jeho rodičovským inštinktom a snahou o záchranu vlastného syna. Aj dnes sa tento film oplatí vidieť, ale rozhodne už nevyvoláva také emócie, ako v čase, keď bol tento film natočený a uvedený do kín. ()

Ondris96

jeden z nejoblíbenějších filmu, když jsem byl jako kluk a žral tyhle filmy 90. let ! je tam všechno co kluci žerou ! svaly, kamion a otec se synem a samozřejmě nějaky protivník :p prostě klasika a vždy se na to rád podívám! ()

hdraf

75% - pro tento film mám slabost. S Cliffhangerem byl dlouho v mém TOP 3 u Slye. Atmosféra u páky je super, hudba dokonalá...bravo ()