Každý rok se střetávají sousední kung-fu školy v turnaji o velkou prestiž. Škola mistra Thana vyhrává každý rok jen díky tomu, že jejich soutěžící oddíl vede Tigr, nejlepší žák školy. Ten se ale nechá podplatit, pod záminkou se vyhne soutěžení a potají vede konkurující oddíl. Ten vyhraje. Rozlobený Than schazuje vinu za náhradníka Tigra - Draka (Chan), kterému za to dělá ve škole peklo.Pak se ale dozví pravdu a Tigra vyhodí. Po velké hádce odejde i Drak s cílem najít Tigra a přinutit ho, aby se vrátil a mistra odprosil. Zaplete se však omylem s policií, která si ho splete s hledaným zločincem, a navíc rozhněvá žáky konkurenční školy. Do toho všeho uteče z vězení obávaný bojovník, pan Khan, ke kterému se připojí Tigr... Drak, který má v zádech policii i lumpy, to však nevzdává a díky své znalosti bojového umění se brání. (matestlust)

Yeosol

Parádni režijní kousek mýho oblíbence a navíc je ve filmu jedna z nejdelších bitek s finálovým bossem, jakou jsem kdy viděl s J. Chanem. ()

Roby

To že Jackie Chan neumí hrát se obecně ví, ale až tady jsem viděl jak moc NEUMÍ hrát.Otřesný a přehrávající Jackie Chan coby herec, ale jako mistr Kung.Fu rozhodně na výbornou finální boj trval neuvěřitelných 19 minut a 10 sekund 67%. ()

KoRner

V upútavke starých VHS na tento film hlásali: "Jeden z nejlepších akčních filmú". A mali pravdu - Jackie je tu v TOP forme a kreativita jeho súbojov je bezkonkurenčná. Plus hefty s policajtovou rodinou ma ešte stále dokážu rozosmiať. PS: Neviem prečo tu všetci spomínajú jednoduchý dej, keďže staré Hong Kongské "road" filmy majú presne v tom to čaro... ()

Yangus

Klasický čínský film ale jsou tam suproví souboje a ten závěrečnej je fakt maso, je to fakt slušnej nářez co všechno schytá a přesto vydrží a vyhraje až poté co ho chytne amok. ()

TERRORDROME

V hongkongských akčných komédiách to býva tak, že všetci sa najprv debilne ksichtia a potom plačú. Tu je to naopak, najprv plačú a až potom príde ksichtenie a vylomeniny. Je to dobre alebo nie? Každopádne kedysi som na tomto kúsku frčal. Dnes už som bohvieako nadšený nebol, rozbieha sa to veľmi vlažne, postupne prituhuje, Jackie šaškuje s policajtom a jeho famíliou, zahráva sa s jeho vzácnou fajočkou, hádžu sa vzájomne do blata... No v extázi som nebol, lenže potom prišiel záverečný megasúboj a to bola teda paráda ktorá mi rozpumpovala krv. Besný, zábavný, vtipný - na toto sa čakalo a jedine to dvíha hodnotenie tak vysoko. ()

Brejlil

Hodnotit tohle jako film rozhodně nejde. Děj je blboučký až nicotný a film má svá slabá místa, snahu o humor například. Ovšem sledovat Jackieho (a nejen jeho) je neuvěřitelný zážitek. Od souboje lvů po závěrečný masakr je neustále co obdivovat a neustále nad čím přemýšlet, je-li to vůbec možné. Lateef napsal všechno za mě, takže na něj jen odkážu. ()

maty39

Jackie i v dalším filmu pokračoval v sérii historických kung-fu komedií. Tato představuje Jackieho jako studenta kung-fu školy, který se snaží pomoci svému kamarádovi, který se zapletl s konkurenční školou a kriminálníky. Celý úvod s dračím tancem, až po Jackieho odchod ze školy není moc zajímavý, ale jakmile si policie začne plést Jackieho s jeho kamarádem začíná ta zábavná část. Nejprve namlátí řadovým policistům, ale po jeho stopě se vydává policejní šéf a jeho syn se svojí věrnou stoličkou (Yuen Biao). Následuje spousta komedie a zábavných bitek a Jackieho pokusů utéci. Jackie se nevědomky dostane do jejich domu, kde se potká s šéfovou dcerou. V okamžiku kdy jim dojde, že Jackie není ten hledaný, tak se Jackie vydá dopadnout lumpy a pomoci kamarádovi. Od té doby už se Jackie s někým řeže až do konce filmu. Vlastně od chvíle kdy Jackie opustí školu je to non-stop série bitek a komedie. Bitky mají výbornou choreagrafii, jsou rozmanité a komedie je vtipná. Parádní kombinace. Nejzajímavější je, že Jackie není žádná ultimátní kung-fu mašina, ale dostává často za uši. Pokud Jackie vítězí, ak je to díky jeho vynalézavosti, štěstí a hlavně vytrvalosti. Hlavně v závěrečné bitce s hlavním padouchem nestíhá a dostává neskutečně na hubu. ()

drankeryth

Nadpriemerne kung fu v ktorom neni nudza o dostatok bojovych scen, hlavne na konci filmu. Dalej su vo filme zakomponovane komedialne sceny ochutene spravnou esenciou dialogov, ktore srsia vsakovakymi grimasami sikmookych cloviecikov:) Hlavny zaporak bol mrstny a talentovany v bojovom umeni, aj ked uz bol postarsieho veku. Jeho rychle kung fu sa mi fakt pacilo. Tento film patri medzi tie lepsie vytvory co sa tyka Jackieho kung fu filmov. ()

foundation

Jackie vo vynikajucej forme a pre mna jeden z jeho najlepsich filmov. Pribeh nie je nejako velmi podstatny aj ked urcita dejova linka nechyba. Cely film sa ale hlavne spolieha na neustale kopanice a bitky medzi ktore su zasadene niekedy viac niekedy menej humorne scenky. Zo zaciatku sa vobec cela choreografia jednotlivych subojov predvadza skor v komedialnom style ale postupne sa pomalicky vsetko priostruje v zaverecnej pol hodine uz ide humor takmer uplne stranou a nechava priestor trdym bojovym scenam aby to na zaver vsetko vygradovalo do absolutneho maxima. Zaverecny boj medzi Jackiem a majstrom Kamom nema jedinu chybu. Nedavno som si stiahol verziu kde je dokonca tento suboj oproti tomu na ktory sme boli zvyknuty zo starych VHS este o niekolko scen predlzeny. Jednoducho klasicka Jackieho zalezitost ktora ale pre tentokrat nestoji iba na nom. Aby som bol presny tak spolu s Armour of God 1 a 2 moj najoblubenejsi film s fenomenom zvanym Jackie Chan. ()

Tamten

Klasická Jackieho komedie, kde ani děj, ani souboje nemají být reálné, ale zábavné. A to je věc, ve které Jackie nebyl nikdy překonán. ()

Sign

Pro mne osobně co se týče těchdle filmů s Jackiem jako jsou Mistruv syn apod. se mi tenhle co se týče komediality líbil nejvíce :-) až na tu scénku s útěkem kterou zrychlili, to být opravdu nemuselo, Whang je dobrý sám o sobě a takové zrychlení rozhodně nepotřeboval ()

Stanix

Jackieho první samostatná režijní tvorba, pokud se nemýlím. Souboje jsou zábavné, i když je vidět že jejich humorně laděnou atmosféru bylo nutno ještě dopilovat, což se mu v následujících filmech dle mého názoru více než povedlo. Pokud budu tohle považovat za počátek tak vrcholem byla beze sporu policejní sága ( 1 a 2 ) a Relikvie. Pokud tohle vezmu v potaz, tak se jedná o vcelku zábavnou a odpočinkovou záležitost. ()

fallanga

Klasická kung-fu komedie. Vtip tam je, boje jsou klasické (miluji ty zvukové efekty) a celkově to působí dobrým dojmem. Ale nic převratného. ()

darthhokro

Jednu hvězdu navrch, za výbornej mongoloidní český dabing, bavi jsem se ohromně. Písničky šikmooká panenka a jožin z bažin mě úplně rozsekali iksdé iksdé ()

ramislav

Můj první kung-fu film, který jsem viděl už jako malý hoch milující veškeré "mlátičky". Počínaje tímto filmem, od kterého se má obliba k Jackiemu neustále navyšovala. Jackie ve vynikající formě předvádí své neuvěřitelné kung-fu kousky. Ve filmu jsem se v žádných pasážích vůbec nenudil, v každé chvíli nějaká ta mlátička, vtipné akrobace Jackieho a mnoho jiných vydařených kousků. Nejvíce se mi líbila záverečná bitva mezi Jackiem a záporákem, která trvala mimořádně dlouhou dobu. Kung-fu s Jackiem mám rád, a proto je pro mě sledování jeho podobných filmů nejlepší relaxace. Filmu se nedá z mého pohledu nic vytknout. Doporučuji shlédnutí všem, kteří jej doposud neviděli. Bez dalších slov jednoznačně za 5 hvězd! ()

Filmaris

Výborne natočené, dosť odlišné od väčšiny podobných filmov a vcelku nápadité. Jackie Chan sa tu opäť skvelo predviedol či už po akrobatickej, bojovej alebo hereckej stránke. Príbehovo nič prevratné, ale naopak skvelo fungujúce tempo deja mi prišlo veľmi vhod. Má to veľmi nápadité bojové choreografie a vidieť Jackieho v takzvanom Rage móde bolo výborným spestrením posledného súboja, ktorý mohol byť o pár minút kratší no aj napriek tomu prekvapil odlišnosťou. Humor tu nie vždy funguje a trochu by som vytkol aj prestrih medzi jednotlivými scénami, kde to sem tam pôsobilo mätúco. Zábavný film to ale je a očarí hlavne vďaka Jackieho bojovému štýlu a jeho fyzickým zdatnostiam spojením s humorom. ()

ali-n

Vyzerá to tak, že začínam Jackieho filmografiu spoznávať nejak z opačnej strany - stále viac sa objavujú jeho staršie veci a je to len dobre. Pretože to, čo napríklad ponúka Mladý majster miestami hraničí rýchlosťou s bojovými hrami. Ťaťko opisovať, ale za všetko len tie využité predmety, ktoré sa stali akousi JC značkou: fight-dance s vejárom, súboj dvoch stolčekov či ázijské bolero. Jackie nie vždy vyhráva a to je dobre. No a vo finálnom zápase predvádza živé napružené boxovacie vrece a jeho súper tretiu kozmickú rýchlosť a lámačky Kinga z Tekkenu. Obdivujem tohto šialenca s priezviskom Chan. MOJE NAJ - Ja blázon som doteraz používal vodu z fajky na polievanie kvetov. .-))) ()