Mstitel

Hlavní postavou je bývalý policista Frank Castle, jehož manželka a děti se před pěti lety staly obětí atentátu, bomby, kterou pod jejich auto nastražil úlisný mafián Gianni Franco. Protože také on byl úředně prohlášen za mrtvého, zmizel v podzemí města, kde si v systému kanalizačních stok a chodeb vybudoval tajnou základnu. Od té doby se zjevuje s heslem vinní budou potrestáni jako nelítostný soudce, porota i kat zabíjí zločince, kteří unikají spravedlnosti. Za těch pět let jich má na kontě hodně přes stovku a brzy přibudou další. Jedním z těch, kdo tuší pravou totožnost tajemného mstitele je bývalý Castlův parťák Jake Berkowitz. Do tuhého jde v okamžiku, kdy se do města vrátí Franco, aby znovu doplnil prořídlé řady zločinu, zdecimované nelítostným Punisherem. Chce spojit všechny mafiánské rodiny pustit se s nimi do boje proti japonské Yakuze, vedené nelítostnou kráskou Lady Tanakou, která se chce zmocnit nadvlády nad městem. Její tah je krutý a postaví Punishera do nečekané situace. Tanaka totiž unese mafiánům jejich děti, včetně Francova syna Tommyho. A protože Punisher netrestá nevinné, pronikne do sídla Yakuzy a zachrání je. Jediný, kdo shodou okolností zůstane v zajetí japonské mafie je právě Tommy. Punisher se pro něj vrátí, ale je přitom dopaden. Zoufalý ze ztráty svého syna, pomůže Franco Punisherovi uniknout z vězení a přesvědčí ho, aby se společně s ním vydal zachránit jeho syna. Společně pobijí poskoky Lady Tanaky a nakonec i ji samotnou. Zachrání Tommyho, ale nakonec stanou proti sobě. Dva nesmiřitelní rivalové. (oficiální text distributora)

Metropolit

Nového Punishera som nevidel, ale ani nechcem pretože Dolph zahral lepšie svoju rolu a viac sa podobá na komix ako ten nový. Proste tretí film dolpha za povšimnutie. ()

padlar

Myslím si že jde o poměrně solidní zpracování původního komixu. Je sice pravda, že Lundgren toho běhe filmu mnoho nenamluví, a ani jeho mimika není právě výrazná (má asi tři výrazy, které stále střídá) ale v tomhle filmu to zase není až nak na škodu. Možná právě naopak. ()

onevoice

Pýtam sa Ťa Bože prečo nevinní umierajú a vinní žijú kde je spravodlivosť kde je pomsta VO MNE. Spolu s red scorpion moje srdcovky z detstva. ()

Pe4Ce22

Normální akční Béčko s přímočarym příběhem a hromadou nesmyslných bojových prostředí. Bojovníci jakuzy jsou překvapivé lamy a padouši střilejí slepými náboji. Nic nového. Jediné co mě udivuje že na tento motiv vznikl "remake". .. no nic. 2 hvězdy. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Víte, jak se chodí po práci na skleničku? U mě to byla sklenička před prací, sklenička po práci, pak sklenička místo práce a nakonec se z toho stal problém." Dolph Lundgren jako komiksová postava od Marvelu. Lundgren po smrti své rodiny žije v kanále a žije heslem nevinní musí být pomsteni. Yakuza chce převzít moc a je to Lundgren, kdo se postaví proti Yakuze na stranu gangsterů, když jim Yakuza unese děti. Taky tu jezdí na mašině a má tu špatně natočenou záchranu dětí v autobusu. Aby toho nebylo málo, tak šéfka Yakuzi je ženská. - 20%. ()

Zupan_

Ďalšia pecka z čias VHS , a stále najtemňejšia verzia Punishera. Zabudnite na lebku na tričku alebo buzeranstký kostým superhrdinu. Tu hrdina zije v kanáli, vyzerá večne drsne, jazdí na harleyi, a jediný kontakt má s bezdomovcom ktorý mu dáva tipy. Lundgren tu je nekompromisný zabijak ktorý likviduje ľudí ako sa len dá na všetky možné spôsoby od lamania väzov až po gulomet. Morduje kohokoľvek kto mu skríži cestu vrátane žien bez žmurnutia oka. Naozaj sa tu násilím nešetrí a krvou tak isto, teraz sa už dá aj zohnať ešte drsnejsia uncut verzia.Jeden z najlepších akčných filmov 80tich rokov a zaslúžene. ()

aneta105

No. Z komiksů si tento snímek moc neodnesl. Krom jména hlavního hrdiny a názvu v originálu filmu. Jinak kdybych to hodnotila jako nekomiksový film tak na svou dobu se povedl. Ano, sice je děsně stereotypní ale to byl v ze době asi každý film. Jediný co mi vadilo je dabing hlavního hrdiny. Prostě mi nesedí, ale po dokoukání v originálním jazyce jsem to přežila. Takže na závěr: Jako komiksový film nic moc ale jako akčňák dobrý. Suma sumárum 65%. ()