Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gustave Klopp je spáč. Má narkolepsii a usíná pokaždé, když je stresovaný nebo projevuje jakékoliv emoce. Pro jeho ráznou ženu a nejlepšího kamaráda to je dobromyslný hňup. Pro jeho psychiatra je potencionálním zlatým dolem. Gus má skrytý talent a alter ego, jehož dobrodružství popisuje v jedinečných komiksech. Když Gus usne, ve snech se z něj stává Gustave Klopp, super hrdina... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

V.Silver 

všechny recenze uživatele

Milé, vtipné, francouzské... Na začátku jsem se smíchy popadal, pak film trošku zvážněl, ale vůbec mi to nevadilo. Byly to velice přjemné necelé 2 hodinky strávené u hravého francouzského bijáku, který krásně konfrontuje realitu a fantazii, témata vážnější i odlehčená, jak to umí snad jen Francouzi. Kdo jiný by se bez skurpulí smál narkoleptikovi? ;) 85%. ()

Puol 

všechny recenze uživatele

Hlavný hrdina je narkoleptik, to znamená , že môže hocikedy zaspať. Samozrejme v tých nejnevhodnejších okamihoch a chce kresliť komixy. Jeho najlepší kamarat je zároveň najlepší aj karatista na svete. Takže máme tu vkusný humor, sympatického hrdinu a aj vizuálne zaujímavý film. Van Damme ma príjemne prekvapil, v tomto druhu filmu som ho nečakal. ()

Reklama

jenik71 

všechny recenze uživatele

Domníval jsem se, že uvidím celou řadu humorných situací vyplývajících z toho, že hlavní postava je narkoleptik. Tedy že nečekaně usne kdykoliv a kdekoliv. Ne, nevysmívám se takto postiženým lidem. Ve skutečnosti musí být nesmírně obtížné s takovou nemocí žít, ale jako námět na komedii to není špatné. Jenže on tento film zase až taková legrace není. Jde totiž z větší části spíše o tragikomedii. Ano, několik vtipných scén tu skutečně je, najdete tu i něco na zamyšlení, ale víc jak průměr mi to v součtu prostě nedává. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Za mne spíš průměrná komedie, avšak se zajímavým nápadem narkolepsie a zpočátku film působí velmi vtipně, jelikož hlavní hrdina usíná i v situacích, kde by to člověk nečekal, ale to brzy bohužel omrzí. Za zmínku stojí i vynikající komik Benoît Poelvoorde zde jako karatista a jeho obdiv a láska k Van Dammovi byla parádní. 60% ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Su komedie, ktore vydrzia roky a nic nestratia zo svojho lesku ani po dlhych desatrociach /Some Like it Hot od Billy Wildera ....../, potom su nad/priemerne komedie, ku ktorym sa oplati obcas vratit /Tootsie, Agent v Sukni ...../, no a potom su podpriemerne komedie typu Narco bez co i len jednej smiesnej sceny. Osobitna kategoria su "komedie" typu Sam Doma 4, 5 ....... Toto bol podpriemer. 30 % ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Narkolepsie, kterou trpí ve filmu hlavní hrdina, je dědičná spánková porucha projevující se nekontrolovatelnou spavostí. Nelze ji plně vyléčit a při nedodržování životosprávy a vynechání léku může vést k celkové svalové obrně. (korbitch22)

Související novinky

Festival Francouzského filmu

Festival Francouzského filmu

21.11.2006

Quest-ce qui passe ce soir au cinéma? Že neumíte francouzsky, žabí stehýnko byste pozřeli leda tak omylem a vůbec netušíte kdo je Amélie? To všechno se jistě rázem změní během Festivalu Francouzského… (více)

Reklama

Reklama