Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  *****

  "Tenhle zapřísáhlý nepřítel práce rozděloval svůj život mezi tři vášně: Franka Sinatru, poradnou zahálku a vášeň největší-béčkové akční filmy"...Zapomeňte na nějakou průměrnou suchárnu. Tohle má jednoduše styl, šmrnc a vůbec koule. Napěchovaný scénář hláškami, skvělé obsazení včetně úchylné ústřední dvojky, JCVDyho na dvě minutky a hlavně originální námět! Absolutně podhodnocená záležitost. A v tátovi Gustava jsem našel životní vzor :-)(6.8.2014)

 • Foo
  ***

  Komedie je silné slovo. V první půlce filmu jsem si nebyla jistá, zda se vydržím dívat, pak mi bylo Guse líto a druhou půlkou filmu bylo zajímavé drama. Možná dát to do ruky někomu zkušenějšímu, stal by se z toho dobrý film do televize. Jsem v rozpacích. Tři hvězdy jsou možná moc, ale za tu odvahu si to zaslouží.(10.5.2011)

 • V.Silver
  ****

  Milé, vtipné, francouzské... Na začátku jsem se smíchy popadal, pak film trošku zvážněl, ale vůbec mi to nevadilo. Byly to velice přjemné necelé 2 hodinky strávené u hravého francouzského bijáku, který krásně konfrontuje realitu a fantazii, témata vážnější i odlehčená, jak to umí snad jen Francouzi. Kdo jiný by se bez skurpulí smál narkoleptikovi? ;) 85%.(13.11.2011)

 • Puol
  ****

  Hlavný hrdina je narkoleptik, to znamená , že môže hocikedy zaspať. Samozrejme v tých nejnevhodnejších okamihoch a chce kresliť komixy. Jeho najlepší kamarat je zároveň najlepší aj karatista na svete. Takže máme tu vkusný humor, sympatického hrdinu a aj vizuálne zaujímavý film. Van Damme ma príjemne prekvapil, v tomto druhu filmu som ho nečakal.(8.10.2006)

 • jenik71
  ***

  Domníval jsem se, že uvidím celou řadu humorných situací vyplývajících z toho, že hlavní postava je narkoleptik. Tedy že nečekaně usne kdykoliv a kdekoliv. Ne, nevysmívám se takto postiženým lidem. Ve skutečnosti musí být nesmírně obtížné s takovou nemocí žít, ale jako námět na komedii to není špatné. Jenže on tento film zase až taková legrace není. Jde totiž z větší části spíše o tragikomedii. Ano, několik vtipných scén tu skutečně je, najdete tu i něco na zamyšlení, ale víc jak průměr mi to v součtu prostě nedává.(14.3.2010)

 • - Narkolepsie, kterou trpí ve filmu hlavní hrdina, je dědičná spánková porucha projevující se nekontrolovatelnou spavostí. Nelze ji plně vyléčit a při nedodržování životosprávy a vynechání léku může vést k celkové svalové obrně. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace