Cesta za dědictvím,které přinesu řadu vtipných i méně vtipných momentu a ano nevím jak vy,ale koukal jsem na to kvůli Arnoldovi,který je tu pár minut a to mu ještě přidávám :-) jako instruktor v posilovně.Film je průměrná a něčím docela podprůměrná komedie.Za mě celkově 50% a tři hvězdy.(6.4.2015)

• Rominator

Ze hry Scavenger Hunt, kde dědicové a služebnictvo sbíráním bodovaných předmětů soutěží o dvousetmiliónové dědictví se dalo vytěžit určitě více zábavy. Arnold Schwarzenegger je tentokrát uveden i v titulcích filmu jako Lars. Arnie hraje v malé roli instruktora v posilovně, nechybí jeho typický smích a motivační slova: "...no pain, no gain." / "Žádná bolest, žádný zisk.“ / "Žádná bolest, žádné výsledky.“ / "Bez práce nejsou koláče."(12.1.2014)

• Grimaldi

Měla to být komedie…..je to odpornost!Musel jsem se na to dívat po částech,jinak bych to asi nezvládl. Stopáž to má necelé 2 hodiny a ani u jedné scény jsem se nezasmál,naopak jsem celou dobu měl WTF výraz! U 90% obsazení máte pocit že peklo zamrzlo a čerti vás nabodávají na vidle.A pak je tu těch deset procent,přesněji řečeno trojce-Matka,syn,právník.Tady byl pocit jiný,a to že mám já popadnou ty vidle a každou špičkou jednoho z nich probodnout!Takže jestli chcete strávit zábavně 2 hodiny vašeho života,dívejte se radši na živý přenos z Poslanecké sněmovny,to je aspoň zábava,pokud se ale rádi dobrovolně mučíte tak toto je přesně pro vás!(18.11.2016)

• Terva

Hon na lišku byl tak nudný, že jsem to asi po dvaceti mminutách ( myslím si, že to bylo do první reklamy ) přepnul jinam.(12.5.2011)