Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když zemře multimilionář Parker, zanechá majetek v hodnotě 200 miliónů dolarů. Jenomže nebožtík si vymyslel pro své dědice a přátele zcela mimořádný způsob jak získat dědictví: při obdobě honu na lišku je zapotřebí ukořistit různé předměty, načež vítěz získá celý majetek. (lekr)

Recenze (5)

Grimaldi odpad!

všechny recenze uživatele

Měla to být komedie…..je to odpornost!Musel jsem se na to dívat po částech,jinak bych to asi nezvládl. Stopáž to má necelé 2 hodiny a ani u jedné scény jsem se nezasmál,naopak jsem celou dobu měl WTF výraz! U 90% obsazení máte pocit že peklo zamrzlo a čerti vás nabodávají na vidle.A pak je tu těch deset procent,přesněji řečeno trojce-Matka,syn,právník.Tady byl pocit jiný,a to že mám já popadnou ty vidle a každou špičkou jednoho z nich probodnout!Takže jestli chcete strávit zábavně 2 hodiny vašeho života,dívejte se radši na živý přenos z Poslanecké sněmovny,to je aspoň zábava,pokud se ale rádi dobrovolně mučíte tak toto je přesně pro vás! ()

nevermore 

všechny recenze uživatele

Scavenger Hunt je totálně jeblej film, s pitoreskními postavami. Místy je to lehce vtipný, ale ty hlasové pazvuky co vydávají jednotliví v průběhu celé doby to dost táhnou dolů. ()

Reklama

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Cesta za dědictvím,které přinesu řadu vtipných i méně vtipných momentu a ano nevím jak vy,ale koukal jsem na to kvůli Arnoldovi,který je tu pár minut a to mu ještě přidávám :-) jako instruktor v posilovně.Film je průměrná a něčím docela podprůměrná komedie.Za mě celkově 50% a tři hvězdy. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Ze hry Scavenger Hunt, kde dědicové a služebnictvo sbíráním bodovaných předmětů soutěží o dvousetmiliónové dědictví se dalo vytěžit určitě více zábavy. Arnold Schwarzenegger je tentokrát uveden i v titulcích filmu jako Lars. Arnie hraje v malé roli instruktora v posilovně, nechybí jeho typický smích a motivační slova: "...no pain, no gain." / "Žádná bolest, žádný zisk.“ / "Žádná bolest, žádné výsledky.“ / "Bez práce nejsou koláče." ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Hon na lišku byl tak nudný, že jsem to asi po dvaceti mminutách ( myslím si, že to bylo do první reklamy ) přepnul jinam. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Vincent Price si vo filme zahral postavu vynálezcu hier menom Milton Parker, čo je kombinácia dvoch slávnych spoločností špecializujúcich sa na výrobu stolných doskových hier - Milton Bradley a Parker Brothers. (beso74)

Reklama

Reklama