Po dvoutisících letech se bůh již nemůže dívat, jak lidé porušují deset přikázaní, která napsal na kamenné desky. Rozhodne se přerušit spojení se světem a sešle na Zem dva anděly, aby přinesli desky zpátky do ráje. Onno a Max sestoupí na Zem, ale stane se to, s čím ani jejich nejvyšší šéf nepočítal - oba se zamilují do krásné Ady a zapomenou na své poslání. Adě se narodí chlapec, ale kdo z nich je otec? Navíc zjistí, že vidiny malého Quintena je mohou dovést k deskám, a musí se rozhodnout mezi životem na světě anebo v ráji. Čas ale běží a bůh netrpělivě čeká! (oficiální text distributora)

annevelyn odpad!

Abych pravdu řekla nemám absolutní tušení o čem ten film vlastně byl. Místami se sice rýsoval nějaký dobrý nápad, ale celková koncepce mi zůstávala skryta. Na můj vkus tu bylo až příliš absurdit, které spolu neladily a dohromady vytvořily naprosto nestravitelný film. Stravitelnějším ho nedokázal učinit ani vcelku dobrý výkon některých představitelů (Stephen Fry). Jediné, co by mohlo pomoci by byla snad jen zažívací soda. ()