Tři muži v negližé

To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar

Komedie / Road movie

USA, 1995, 109 min

Velmi milý a úsměvný snímek. Skvělé herecké výkony dnes už zesnulého Patrika Swayze a ostatních. Zvláště Wesley mne překvapil, netušila jsem, že umí vůbec hrát. Super hudba i vizuál. Pravda scénář a dialogy dost pokulhávaly, ale nebylo to nijak tristní. Už jen za ty tři hlavní šoumeny dávám čtyři vysmáté blyštivé hvězdičky.(15.4.2017)

Komedie to byla více než průměrná. On nadprůměr dělají hlavně tři protagonisti - jeden vedle druhého předvedli vynikající výkon (až do momentu shlédnutí jsem netušila, že by mohl Snipes úžasně excelovat v roli tranvestity), ale suverénně nejlepším byl Patrick Swayze (nejen, že jako ženská vypadá nádherně, ale zároveň ženskou přesvědčivě zahrál). Samotný příběh je jednoduchý a předvídatelný, ale co? Je to v podstatě pohádka v rouše road movie. Opravdu jedinečný filmový zážitek!(12.7.2012)

Zajímavé téma a dobrý příběh***** zpracovaný bohužel tím nejpitomějším americkým přehraným komediálním způsobem* - dává průměr ***. Zrovna tyto tři herce si představit jako transvestity je téměř nemožné... ale ve filmu to jde. Nedávno jsem v TV zahlídla cosi ze soutěže o asijského transvestitu roku - ale to byly skutečně šikmooké holčiny (tady je to spíš parodie).(3.1.2010)

Tak tohle mě vážně dostalo,akční hvězdy v rolích které byste od nich rozhodně nečekali,jenže záměr vyšel na jedničku. Leguizamo je vyloženě rajcovní,koketně mrkající Snipes k sežrání,Swayze jako chápající dámička taky ujde a k tomu ,bad girl' z Pomády Stockard jako třešnička na dortu,no paráda,já jsem se výborně bavil.A vy škarohlídi co to tady jen kritizujete, je to komedie a ne sociální drama,tak se bavte pitomci a nehledejte mouchy tam kde nejsou jen proto abyste byli zajímaví.(28.7.2015)

• Saxos

Nemám vůbec nic proti travestitům, ale Swayze a Snipes v hlavních rolích, v českém znění ušišlaných, tranďáků. Proč? Točím film o homotranskách, tak tam nacpu jen transky a né profi herce, kteří v rolích jsou trapní a ještě k tak hnusný, že by výhra v soutěži krásy na ně čekala, tak maximálně na noční zapadlé uličce Brooklynu. Zápory: komediální žánr zde spadá do trapnosti. Klady: pro John Leguizamo jedna stoupající hvězda, jediný s šerifem mě seděli.(14.6.2018)