Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

Martineq15

Odpočinková komedie, u které se člověk dokáže uvolnit a odreagovat. Určitě bych nebyl tak kritický, člověk u tohoto filmu nesmí nějak moc přemýšlet, když se Vám to povede, skvěle se pobavíte. ()

vanadada

Úchylnější už tenhle film být nemohl... Rádoby vtipné hlášky a tak všechno. Jediné plus je asi to, že se dá na to koukat nezpočetněkrát, ikdyž tam hraje nesnesitelná Anna Faris ()

andy60 odpad!

Partička vypatlanců se zabývá tím, kdo má jaké péro, ha, ha, ha. Takovou trapnost jsem už hodně dlouho neviděl. Koukat na zrnící obrazovku je ve srovnání s tímhle shitem neopakovatelný zážitek! ()

JARDAHONDA

Čeká vás další povedený flák od autorů Prci prci prcičky ! Jaké si to uvaříte, takové to sníte. Tahle bláznivá komedie o frustrovaném personálu, lakomých hostech a podivném jídle Vám zachutná tak, že vylížete pekáč. Bláznivá teenagerovská komedie překoná vaše nejodvážnější fantazie. Začínající hvězdičky se zhostily rolí zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, v níž se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Bláznivé postavičky, peprné diskuze o sexu, desítky vtipů, podivné věci v jídle po steaky na podlaze... Už víte, kdo tu vaří? ()

eaglestar

Veskrze trapárna a prasárna, fekál za každou cenu.... no myslím, že za netopýří křídlo si to aspoň ty tři zaslouží. ()

Dyk

Každej jinej podobnej snímek bych odbyl max hvězdou. Nevím proč, ale na tom filmu jsem prostě uletěl. Replika z fimu: "co by to bylo za svět, kdyby si heteráci nemohli navzájem ukazovat genitálie" hovoří za vše... ()

Rob318

Viděl jsem tenhle film jaksi nedopatřením.A stalo se něco nečekaného, mě to vážně bavilo. Nevím jestli tenhle film uvidí lidé, kteří chodí do hospod od kancelářských stolů, na které celou pracovní dobu řve hnusák s kravatou a mají pocit, že hospoda je pokračováním "padajícího hovna" a léčí si tak své mindráky na obsluze. (tím nebráním obsluhu v Čechách, protože ta je až na pár výjimek, vážně hodně žalostná). Každopádně ukazuji kozla a dávám čtyři kopance buzny. :-) ()

Chezzsterman

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti ()

tXtX

Naprosto šialené a zvrhlé, no vždy sa pri tom královsky bavím. Reynolds a Guzmán bodujú, najviac. ()

brejk

Rozumím, že co člověk, to jiná chuť, ale některým hodnocením zde na CSFD rozumět nejde.. Doufám, že lidé, kteří dali 1* a méně, tak nezapomněli dát 5* filmům, jako je Atlas mraků či nový Mad Max.. Tento film má hlubší význam než oba zmiňované dva filmy dohromady a je ze života. Kdo někdy dělal nebo alespoň brigádničil v nějaké béčkové restauraci, tak nemůže dát jinak než 100%. Neuvěřitelně vtipné a pravdivé.. Kdo zde píše něco o fastfoodu, tak se vsadím o cokoliv, že má nejoblíbenější jídlo svíčkovou se šesti 8) Restaurace vyobrazena v této komedii není žádný fastfood, jedná se o trochu lepší podnik, kde se nenajíte pod 20$ a ani s americkým průměrným platem nemáte na to jíst tam každý den.. U nás by se v tomto případě jednalo o superluxusní restauraci. 90% vtipů je neskutečně vtipných, film odcejpá a konec taky super 8) Jedna z top komedií před deseti lety, navíc výborné obsazení. Z nostalgie dávám 100%, jinak reálně by si to zasloužilo cca 70-80%. Zajímvavý komentář: Flipper ()

Modano

Nebyl to vůbec špatný námět na film. Dalo by se to nazvat i příručkou, jak se chovat v restauraci a vědět, jak to tam chodí, protože ,,Neser lidi, kteří ti připravujou jídlo" je životní radou. Ačkoliv jsem nikdy žádný podobný film neviděl, přesto mi chyběla výraznost spojená s jedinečností. Celou situaci ovšem vynahrazuje Mitch s jeho konečným výbuchem, na který se můžu dívat pořád a nejraději bych ho nominoval na Oscara. ()

OrelCop odpad!

Extra super double pí*ovina nadruhou. Nuda od první do poslední minuty. Teda to vlastně nevím. Po necelé hodině jsem to znechucen vypnul. Naprostá ztráta času. Jak takové kravině mohl dát někdo 5 hvězd, netuším. Asi mentálně narušený jedinec. ()

Rathe

Nebylo to úplně to pravé ořechové. Dost fekální komedie s opakovanými vtipy. Role Johnu Francisu Daleyovi vůbec nesedla. A Ryan Reynolds opět působil jak namachrovaný frajírek bez mozku. V jiné roli jsem ho snad ani neviděl. A pokaždé mi není sympatický. Neříkám, že jsem se sem tam nezasmál. Ale pomálu. ()

DeadpooI

Většina lidí co dělali v pohostintví tenhle film shledá jako dost zábavnej. Díky bohu, že je tahle etapa nadobro za mnou a teď se tomu můžu jen smát. Tenhle film je tak neskutečně přesnej - a to díky Rob McKittrickovi kterej má právě životní zkušenosti z mnoha restaurací. Legrácky, stres, nechutnosti, holky a kalby po každý šichtě, tak to prostě chodí... NESER LIDI CO TI PŘIPRAVUJOU JÍDLO! ()

Mordechai odpad!

Něco tak strašnýho jsem dlouho neviděl. Vydržel jsem to do 16:39. Pak jsem to musel vypnout. Proboha kdo tohle dostal do české republiky... ()

jarzek odpad!

Problémem tohohle filmu nejsou nechutnosti, ale absence čehokoli vtipného. Pokud se chcete stydět sami před sebou za to, že se na něco vůbec díváte, pak je tohle přesně těch dlouhých třiadevadesát minut, které vám tu možnost dají. ()