poster

Hele kámo, kdo tu vaří?

 • USA

  Waiting...

 • Slovensko

  Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosalinda
  *

  Hele kámo, tak jsem ti chtěla dnes večer odbočit od svých oblíbených filmů a dát si nějaký hodně lehký menu z trošku odlišný restaurace, ale na co narážím, to sou samý blafy nepoživatelný. Doufám, že do rána nepadnu hlady. Zkusím to ještě někde jinde, i když už začínám silně pochybovat a taky si nejsem jistá, jestli mi nepřešla chuť.(15.9.2011)

 • Zyne
  ***

  nenechte se odradit místním hodnocením. sice to není bůhví jak výborný film, ale odpad si to rozhodně taky nezaslouží. je pravda, že nijak extra silný film to není, a to ani díky filozofujícímu Bishopovi, ale je nutné v každém filmu hledat nějakou hloubku? přiznám se, že dokážu vypnout mozek a nechat se jen tak pobavit. víte proč tu spousta filmů má tak vysoké hodnocení? protože jsou o ničem zabaleném do všelijakých kliček a příhod, kterým na konec nikdo nerozumí a než přiznat, že jsem film nepochopil a nevím o čem byl, dám vysoké hodnocení s tím, že si film pohrál s mým mozkem. a pak jsou tu filmy s nízkým hodnocením, které si na nic nehrají, ale protože nesmím dát najevo že to je až moc jednoduché, dám hodnocení nízké.znám kopu jiných filmů s větší kadencí opravdových nechutností a jestli vás dokáže znechutit plivnutí do jídla nebo bobr, tak vězte, že pokud to v tomto filmu je jen hrané (a bobr na první pohled uměle dodělaný), ve skutečnosti to na vás může číhat všude, i ten bobr. mě ta hodinka a půl celkem příjemně utekla, a to nejen díky opravdu sladké Vanesse Lengies v roli Natashi...(23.11.2007)

 • Frajer42
  **

  Tento film je tedy řádná píčovina. Ovšem píčovina s několika solidními momenty, které by se ovšem daly spočítat na prstech jedné ruky a ani byste je nemuseli využít všechny. K dokoukání jsem se přemáhat nemusel. Film není nudný, nicméně není ani vtipný. Herci jsou nezajímaví až debilní. A pokud tu byl nějaký úmysl přijít s nějakou myšlenkou, tak vyzněl někam do ztracena. Za sebe dávám 2*.(15.4.2013)

 • Djkoma
  ***

  Všichni co jste tomuto filmu dali 1* nebo Odpad! řekněte zasmáli jste se? Nebo jste bohužel byli nuceni dokoukat tento pro vás určitě hrůzostrašně nudný, oplzlý a nevtipný kus filmového odpadu? MOžná se hodně lidí bojí napsat svůj názor, který je jiný než lidí okolo. Mít uctu k druhému je fajn, ale nemít uctu k sobě je docela smutné, ale určitě jste všichni hodnotili podle vašeho nejlepšího a nejsvatějšího vědomí. Malá odbočka co se týče kritiky lidí na čsfd. Film waiting(kdo vymyslel český název potřebuje krucifixem do oka!) je čísta americká teenagerská komedie. Tentokrát s menším počtem sexu, ale větším počtem nechutností a hrátek(ano myslím tim hdu na homouše :D). Jenže je tu velké ALE. Tento snímek nechce parodizovat každý úspešný film v minulém roce, aby si pomohl k většímu výdělku(Scary movie). Pravděpodobně ani neplánuje 150 pokračování. Proč se člověk taky jednou nemůže zasmát vtípkům, které jsou na hranici vkusu a nezačít křičet o jakou jde naprostou kravinu. Film není dokonalý, ani dobrý, ale pobaví a za to si určitě 3* zaslouží. Ty dva brigádnici například jsou velmi zábavní pokud aspon trochu víte kdo je Snoppy Dog a jiní. Hlavní postavy mezi sebou válčí a všechny omějí pobavit a v neposlední řadě se aspon dozvíte, jak se máte v takovém malém fasfoodu někde v americe chovat, aby vaše jídlo bylo bez "neobvyklých" přísad.(10.3.2006)

 • Immortal17
  ***

  Naprostý nesmysl, která je sice úplně sprostý a místy odporný, ale zasměje se mu úplně každý. Ryana Reynoldse mám celkem dost ráda a docela mě mrzí, že svou roli tak trochu odflinkl, co si budeme povídat. Proto tentokrát jen slabší průměr 45%. Nebylo to úplně zlé, ale na druhou stranu jsem čekala něco lepšího.(30.9.2011)

 • - Producent Jeff Balis si zde střihl roličku jako jeden ze zákazníků restaurace. (HappySmile)

 • - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)

 • - Ve scéně, kdy Dean (Justin Long) zmuchlá a zahodí vizitku, ji o pár vteřin později opět drží v ruce. (Pavlínka9)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace