Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

• depony

Věřím, že v Americe se u toho baví, ale mám za to, že tady v Evropě se na to dívají jinak a s podobným odporem. škoda filmařského materiálu!(14.2.2007)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $16,124,543Tržby Celosvetovo $18,637,690Tržby za predaj DVD v USA $37,443,477 //počet predaných kusov 2,213,211(4.5.2010)

• ChewieDC

I Luis Guzman byl příšerný, a to je co říct!(21.12.2005)

• Stanislaus

Hele kámo, kdo tu vaří? je komedie, ve které je většinová část humoru postavená na nechutnostech a fekálnostech okolo příprav jídla a na sprostých slovech zaměstnanců restaurace, tudíž nejde zrovna o ten nejinteligentnější typ humoru, který existuje, nicméně i přesto jsem se někdy musel pousmát, to musím přiznat. Zkrátka hloupý a ve všech možných ohledech jednoduchý film, po jehož zhlédnutí jistě někteří přehodnotí své chování vůči obsluze v restauracích.(6.8.2011)

Podle mě fakt vtipná komedie. Všichni si tam furt ukazujou čuráky a je to sranda. Navíc jsou tam dobrý herci, prostě na pobavení fakt príma film.(19.11.2009)

• - Zahraniční hostia, ktorí prišli do baru, hovoria nemecky s rakúskym dialektom. Hovorili: "Videli ste tú blondýnku? Je neuveriteľná, jej prsia sú perfektné!" (Flipper)

• - V originálnej verzii scenáru má postava Calvina mať problémy s močením a postava Briana si nevie nájsť dievča. Role sa vymenili v poslednej minúte pred natáčaním. (Flipper)

• - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)