Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

Waiting... je naozaj film,ktorý sa každému hold nezavďačí. Tento film je ako mix prcičiek a porna, a to už je čo povedať. 80% konverzácie vo filme sa týka len sexu a nadávok, porípade nechutných scén. Vo scéne, keď Ryan Reynolds povie, že je vyhlášená ,,kráva dňa" a začnú jednej zákazničke (tej kráve) do jedla pluť, smrkať, dávať z vlasov lupiny alebo si jedlo strkať medzi varlata, z toho som fakt nemohol. Jedna nadržaná scéna za druhou a 93 minút nebeží film, ale skorej porno. Ale odpustím to tejto snímke, pretože už dlho som sa takto nezasmial, ale režisér sa naozaj musel asi stretnúť s volom... a Ryan Reynolds, tak to je fakt týpek a buzerant ako sa patrí :-)))/60%/(2.7.2010)

omuto podla mojho nazoru VELDIELU resp. kinematografickej perle je 5 hviezdiciek malo. Absolutne suchy, fekalny humor, scenar plny sexu, nechutnosti, nadavok.... Ja som sa pritom bavil a smial az mi sli slzy z oci :D Vrelo odporucam kazdemu co chce vidiet genialnu komediu. Mam dve najoblubenejsie a toto je jedna z nich. PS: zvlast filmu pozorumeju ludia co maju nieco z prace v kuchyni, restike... za sebou. Bohuzel/Bohudik som jeden z nich takze pre mna o to lepsi film(29.7.2011)

Párkrát se zasmát dalo, ale třeba ta hra, co se táhla celým dějem byla už pak moc ohraná. Z ksichtů mě zaujal jenom ten nováček a kuchař Raddimus (Luis Guzmán), kterej je fakt supr a furt tam šuká takovou buchtu, hajzl jeden. No a dobrej byl taky hlavní kuchař Bishop. Jinak dost trapný, americký a místama trochu nechutný (za to poslední jsem přihodil * navrch), ale zas ne až tak moc (tak jsem ji zas strhl). Dnes jsem to viděl znovu a musim tu hvězdu zas přihodit, protože to je tak ujetě ujety, až je to fakt vtipny a docela jsem si to užival, chch, eště teď se chlámu všem těm postavičkám...(29.12.2006)

• Budweiser

Jestli tohle byl film, tak ať mě někdo poví o čem. Přemýšlel jsem ještě hodně dlouho po zhlédnutí Hele kámo, kdo tu vaří? a na nic jsem nepřišel. Jestli měli někoho pobavit praktiky, kdy steak vyválí na zemi, flusnou do omáčky atd ... no tak mě teda rozhodně ne! Spíš mě film odrazuje od toho zajít si někam do restaruce na oběd!(12.2.2006)

Komédia, ktorá nepotrebuje žiadne extra katalyzátory v podobe akcie alebo čohokoľvek čo by narušilo prirodzený priebeh dňa a tým posunulo dej kamkoľvek by to už bolo potrebné, ako je to bežné v mnohých (nielen) komédiách. Na ploche jednej reštaurácie si úplne vystačí so situačným a konverzačným humorom, ktorý je síce často nechutný a fekálny, ale zato kurevsky vtipný. Minimálne mňa bavil kráľovsky najprv s českým dabingom, ktorý bol fakt výborný a potom v originálnom znení. Jeden obyčajný, ničím nezvyčajný deň v živote zamestnacov fast foodu, z ktorých je jeden väčší blázok ako druhý, ale pritom sú stále všetci dostatočne ľudský a uveriteľný. Interakcie medzi nimy samotnými a taktiež zákazníkmy, na čom vlastne celý film stojí, sú ako sa vraví, absolutly hilerijs. Za prvé vďaka skvelému výberu hercov a za druhé vďaka geniálnemu scenáru. Na poly tínedžerských fekálnych komédií sa jedná o zaznávaný klenot. Scéna waitingovania v akcii, bez strihu naprieč celým lokálom rúlz skoro ako Tony Yaa vykračujúci si hore schodmi.(17.12.2011)

• - V originálnej verzii scenáru má postava Calvina mať problémy s močením a postava Briana si nevie nájsť dievča. Role sa vymenili v poslednej minúte pred natáčaním. (Flipper)

• - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)

• - Herečkám Paris Hilton a Molly Sims bola ponúknutá rola Danielle no obidve odmietli. Na poslednú chvíľu túto postavu dostala Jordan Ladd. (Flipper)