Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Komedie

USA, 2005, 93 min

• Rosalinda

Hele kámo, tak jsem ti chtěla dnes večer odbočit od svých oblíbených filmů a dát si nějaký hodně lehký menu z trošku odlišný restaurace, ale na co narážím, to sou samý blafy nepoživatelný. Doufám, že do rána nepadnu hlady. Zkusím to ještě někde jinde, i když už začínám silně pochybovat a taky si nejsem jistá, jestli mi nepřešla chuť.(15.9.2011)

nenechte se odradit místním hodnocením. sice to není bůhví jak výborný film, ale odpad si to rozhodně taky nezaslouží. je pravda, že nijak extra silný film to není, a to ani díky filozofujícímu Bishopovi, ale je nutné v každém filmu hledat nějakou hloubku? přiznám se, že dokážu vypnout mozek a nechat se jen tak pobavit. víte proč tu spousta filmů má tak vysoké hodnocení? protože jsou o ničem zabaleném do všelijakých kliček a příhod, kterým na konec nikdo nerozumí a než přiznat, že jsem film nepochopil a nevím o čem byl, dám vysoké hodnocení s tím, že si film pohrál s mým mozkem. a pak jsou tu filmy s nízkým hodnocením, které si na nic nehrají, ale protože nesmím dát najevo že to je až moc jednoduché, dám hodnocení nízké.znám kopu jiných filmů s větší kadencí opravdových nechutností a jestli vás dokáže znechutit plivnutí do jídla nebo bobr, tak vězte, že pokud to v tomto filmu je jen hrané (a bobr na první pohled uměle dodělaný), ve skutečnosti to na vás může číhat všude, i ten bobr. mě ta hodinka a půl celkem příjemně utekla, a to nejen díky opravdu sladké Vanesse Lengies v roli Natashi...(23.11.2007)

• Frajer42

Tento film je tedy řádná píčovina. Ovšem píčovina s několika solidními momenty, které by se ovšem daly spočítat na prstech jedné ruky a ani byste je nemuseli využít všechny. K dokoukání jsem se přemáhat nemusel. Film není nudný, nicméně není ani vtipný. Herci jsou nezajímaví až debilní. A pokud tu byl nějaký úmysl přijít s nějakou myšlenkou, tak vyzněl někam do ztracena. Za sebe dávám 2*.(15.4.2013)

Všichni co jste tomuto filmu dali 1* nebo Odpad! řekněte zasmáli jste se? Nebo jste bohužel byli nuceni dokoukat tento pro vás určitě hrůzostrašně nudný, oplzlý a nevtipný kus filmového odpadu? MOžná se hodně lidí bojí napsat svůj názor, který je jiný než lidí okolo. Mít uctu k druhému je fajn, ale nemít uctu k sobě je docela smutné, ale určitě jste všichni hodnotili podle vašeho nejlepšího a nejsvatějšího vědomí. Malá odbočka co se týče kritiky lidí na čsfd. Film waiting(kdo vymyslel český název potřebuje krucifixem do oka!) je čísta americká teenagerská komedie. Tentokrát s menším počtem sexu, ale větším počtem nechutností a hrátek(ano myslím tim hdu na homouše :D). Jenže je tu velké ALE. Tento snímek nechce parodizovat každý úspešný film v minulém roce, aby si pomohl k většímu výdělku(Scary movie). Pravděpodobně ani neplánuje 150 pokračování. Proč se člověk taky jednou nemůže zasmát vtípkům, které jsou na hranici vkusu a nezačít křičet o jakou jde naprostou kravinu. Film není dokonalý, ani dobrý, ale pobaví a za to si určitě 3* zaslouží. Ty dva brigádnici například jsou velmi zábavní pokud aspon trochu víte kdo je Snoppy Dog a jiní. Hlavní postavy mezi sebou válčí a všechny omějí pobavit a v neposlední řadě se aspon dozvíte, jak se máte v takovém malém fasfoodu někde v americe chovat, aby vaše jídlo bylo bez "neobvyklých" přísad.(10.3.2006)

Naprostý nesmysl, která je sice úplně sprostý a místy odporný, ale zasměje se mu úplně každý. Ryana Reynoldse mám celkem dost ráda a docela mě mrzí, že svou roli tak trochu odflinkl, co si budeme povídat. Proto tentokrát jen slabší průměr 45%. Nebylo to úplně zlé, ale na druhou stranu jsem čekala něco lepšího.(30.9.2011)

• - Producent Jeff Balis si zde střihl roličku jako jeden ze zákazníků restaurace. (HappySmile)

• - Calvin (Rob Benedict) ve filmu trpí reálnou poruchou močení zvanou Paruréza. (Scelleton)

• - Ve scéně, kdy Dean (Justin Long) zmuchlá a zahodí vizitku, ji o pár vteřin později opět drží v ruce. (Pavlínka9)