Hele kámo, kdo tu vaří?

Waiting...

Hej, kamoš, kto tu varí?

Waiting...

Komedie

USA, 2005, 93 min

• Rosalinda

Hele kámo, tak jsem ti chtěla dnes večer odbočit od svých oblíbených filmů a dát si nějaký hodně lehký menu z trošku odlišný restaurace, ale na co narážím, to sou samý blafy nepoživatelný. Doufám, že do rána nepadnu hlady. Zkusím to ještě někde jinde, i když už začínám silně pochybovat a taky si nejsem jistá, jestli mi nepřešla chuť.(15.9.2011)

Jedna z těch lepších komedií, co jsem viděl. Už dlouho jsem se u komedie nenasmál od začátku až do konce. Luis Guzmán je tady naprosto vynikající. Nejvíc jsem se bavil, když jsem si představil, že by jsme tu jejich hru hráli u nás v práci. Řada známých herců v dobrých rolích (lesbická barmanka, sprostá a vzteklá číšnice, nováček) a jedno důležité poučení k tomu - neser toho, kdo ti připravuje a servíruje jídlo! Edit 17. 12. 2014: Tak po třetím zhlédnutí musím své hodnocení upravit a zvednout na plný počet. Ten film totiž zraje jako víno.(28.3.2009)

Škoda toho množstva úchylností a nechutností, ktoré boli až za hranicou akejkoľvek vkusnej komédie. Táto satira na reštauráciu mala skvelý základ, lebo celé to zákulisie pôsobilo skvelo ironicky a sarkasticky. Úžasne vystihnuté reakcie personálu na rôzne situácie, do ktorých ich stavali zákazníci. V tej časti reštaurácie, kde sa zdržovali hostia široký úsmev a empatický dialóg, no ako náhle sa ocitli v zákulisí kuchyne, tak pretvárka išla bokom. Niektoré hlášky a scény boli perfektné, no bohužiaľ celý film ťahali dole tie prehnané nechutnosti, čo bola naozaj obrovská škoda :((29.5.2014)

Ak som pred pár rokmi začal dúfať, že Dyan Reynolds môže byť nová tvárička do kvalitných komédií, tak teraz dúfam, že tento žáner čoskoro opustí a vrhne sa do serióznejších rolí. Ale inak fajn komédia z reštauračného prostredia, ku ktorému mám pomerne blízko a tak som vedel niektoré vtipy oceniť viac ako bežný divák-hosť, ktorý si veci 'za pultom' neuvedomuje. Taká nerozvarená jednohubka. 60%.(11.4.2008)

nenechte se odradit místním hodnocením. sice to není bůhví jak výborný film, ale odpad si to rozhodně taky nezaslouží. je pravda, že nijak extra silný film to není, a to ani díky filozofujícímu Bishopovi, ale je nutné v každém filmu hledat nějakou hloubku? přiznám se, že dokážu vypnout mozek a nechat se jen tak pobavit. víte proč tu spousta filmů má tak vysoké hodnocení? protože jsou o ničem zabaleném do všelijakých kliček a příhod, kterým na konec nikdo nerozumí a než přiznat, že jsem film nepochopil a nevím o čem byl, dám vysoké hodnocení s tím, že si film pohrál s mým mozkem. a pak jsou tu filmy s nízkým hodnocením, které si na nic nehrají, ale protože nesmím dát najevo že to je až moc jednoduché, dám hodnocení nízké.znám kopu jiných filmů s větší kadencí opravdových nechutností a jestli vás dokáže znechutit plivnutí do jídla nebo bobr, tak vězte, že pokud to v tomto filmu je jen hrané (a bobr na první pohled uměle dodělaný), ve skutečnosti to na vás může číhat všude, i ten bobr. mě ta hodinka a půl celkem příjemně utekla, a to nejen díky opravdu sladké Vanesse Lengies v roli Natashi...(23.11.2007)

• - Ve scéně, kdy Dean (Justin Long) zmuchlá a zahodí vizitku, ji o pár vteřin později opět drží v ruce. (Pavlínka9)

• - Herečkám Paris Hilton a Molly Sims bola ponúknutá rola Danielle no obidve odmietli. Na poslednú chvíľu túto postavu dostala Jordan Ladd. (Flipper)

• - Producent Jeff Balis si zde střihl roličku jako jeden ze zákazníků restaurace. (HappySmile)