Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

Phorbo

Tendle film je přesný příklad úletu který k Ryanu Reynoldsovi přesně patří... tak jako v případě Sexy párty je to naprostý mazec, který stojí za to. U tohodle filmu jsem se pobavil jako u málo kterého. ()

Zyne

nenechte se odradit místním hodnocením. sice to není bůhví jak výborný film, ale odpad si to rozhodně taky nezaslouží. je pravda, že nijak extra silný film to není, a to ani díky filozofujícímu Bishopovi, ale je nutné v každém filmu hledat nějakou hloubku? přiznám se, že dokážu vypnout mozek a nechat se jen tak pobavit. víte proč tu spousta filmů má tak vysoké hodnocení? protože jsou o ničem zabaleném do všelijakých kliček a příhod, kterým na konec nikdo nerozumí a než přiznat, že jsem film nepochopil a nevím o čem byl, dám vysoké hodnocení s tím, že si film pohrál s mým mozkem. a pak jsou tu filmy s nízkým hodnocením, které si na nic nehrají, ale protože nesmím dát najevo že to je až moc jednoduché, dám hodnocení nízké.znám kopu jiných filmů s větší kadencí opravdových nechutností a jestli vás dokáže znechutit plivnutí do jídla nebo bobr, tak vězte, že pokud to v tomto filmu je jen hrané (a bobr na první pohled uměle dodělaný), ve skutečnosti to na vás může číhat všude, i ten bobr. mě ta hodinka a půl celkem příjemně utekla, a to nejen díky opravdu sladké Vanesse Lengies v roli Natashi... ()

peto580

omuto podla mojho nazoru VELDIELU resp. kinematografickej perle je 5 hviezdiciek malo. Absolutne suchy, fekalny humor, scenar plny sexu, nechutnosti, nadavok.... Ja som sa pritom bavil a smial az mi sli slzy z oci :D Vrelo odporucam kazdemu co chce vidiet genialnu komediu. Mam dve najoblubenejsie a toto je jedna z nich. PS: zvlast filmu pozorumeju ludia co maju nieco z prace v kuchyni, restike... za sebou. Bohuzel/Bohudik som jeden z nich takze pre mna o to lepsi film ()

jarmik

Mitch: "So you're the coolest guy at ShenaniganZ, big fucking deal! That's like being the smartest person with Down Syndrome." Monty: "Did you see the tits at table 12?" ()

bobstock

Jediná trefná poznámka, nesrat se do lidí, kteří ti připravují jídlo a narážka na cizince (tohle se zvlášť týká Čechů). Jinak za mě to shrnul ten klučina na konci, co ho nikdo nepustil celej film ke slovu. Toť vše. 25% ()

Geller

Uf, co na to říct? V jeden moment naprostá debilita (jinak to říci nelze), na druhou stranu film nabízí i některé svěží a vcelku vtipné scény. Prostředí restaurace samo o sobě nabízí plno zajímavých situací, ale bohužel tento dějový potenciál byl jenom zřídka naplněn. ()

Pitrsss

Je to neuvěřitelně stupidní, tupá a bezduchá americká komedie. Komedie, u které jsem se od srdce zasmál. Nemám problém tomu dát 4 hvězdy a přiznat, že mě tahle volovina pobavila...A o to přece u tohodle žánru jde, pokud se nepletu? Asi mě za to všichni Golfisti a Pomové zbičují, ale mě je to jedno. 75% ()

Illy

Dávám 70%. Už nějakých dvacet let pracuji a učím se v tomto prostředí a doporučuji vám pravidlo č. 1: Neserte lidi co vám připravují jídlo:-)). ()

Kratoc odpad!

Kdyby mi bylo patnáct, tak bych to hodnocení asi zvedl. Ale časy, kdy jsem se zasmál pokaždé, když ve filmu zazní "fuck" jsou už (naštěstí) nenávratně pryč. Když si odmyslíte vulgární jako-že humor, tak zbude co? Kuchař a číšníci, kteří naplivou hostovi do jídla (to je vlastně to nejmenší co s tím jídlem udělali). Pár zoufalců potácející se na úrovni krachu a řešící své bizarní problémy. Do toho prostředí restaurace, kterému šéfuje další zkrachovalec. Jako seriál do TV by to ještě mělo jakous takous naději na úspěch, ale jako film je to propadák. ()

Stanley619

Komu nevadí vulgarismy, nechutnosti, ani hra s odhalováním genitálií, tak si myslím, že se zasměje. Stereotypní pracovní podmínky si hold někdy žádají nějaké to rozptýlení. Každý má jiný smysl pro humor, takže hodnocení celkem chápu. 68% ()

Dejvi21

Tenhle film mě naučil vážit si těch s 3*, ale nepopírám, že to má své vtipné chvilky i pokus o příběh a času stráveného filmem nelituju, jinak bych dal horší hodnocení. Sice jsem to viděl s dabingem, ale ani originál by mi k průměrnému hodnocení nepomohl. Ideální kulisa k nějaké jiné činnosti. ()

Koláč

Na takové "věci" dávají v americe producenti lidem peníze??? O prázdninách tedy jedu do ameriky, natočit si film... ()

strangercz

Tak mám zkušenosti z restauračního provozu a mohu ujistit že tam kde jsem dělal to takhle nechodilo. :) Ale na odpočinkový večer je tento film ideální je mnohem víc horších filmů v této kategorii ()

TaanStari

Je to nuda, nemá to děj... Až moc velké karikatury... Až moc trapný humor... Navíc Ryan Reynolds se tam vůbec nehodí. ()

Elgin

Nestacim sa divit ake rozporuplne komentare tu citam...Je vidiet, ze vela ludi tento druh komedie nevyhovuje. Humor bol i pre mna trosku menej vyhladavany no napriek tomu som sa skvele bavil. V skutku parodia, ktora uricte obsahuje i skutocne a pravdive momenty. Ktore??? Dobra otazka...Tak nech mi teda niekto vysvetli preco moj znamy (kuchar) nechodi nikam do cudzej restauracie jest, ale len k svojim znamym...V nasej gastronomii sa spracuva (obcas) zelene maso, hlavne nakorenit a podavat s palivou paprikou alebo urobit ztoho sote a potom sa to nepozna Olej 100 krat fritovany a prepaleny v ktorom sa pripravuju pokrmy, pouzite zemiaky sa serviruju znova, takisto sa mozu opiect a podavat ako opekane zemiaky, s umyvanim riadu to tiez nieje nic extra...Zvlast v krizovom obdobi ked sa musi vsade setrit. Ked to vsetko zhodnotite, tak urcite prestavate mat chut na navstevu restauracnich zariadeni. V USA vo fast-food obcerstveniach pracuju vacsinou pristahovalci alebo ludia, ktory maju problem si najst solidnu pracu. Hlavny prijem tychto ludi je z prepitneho, kedze poberaju mininalnu mzdu, ktora moze byt dnes okolo 6.50 USD na hodinu. Vobec si nerobim iluzie v pripade, ze sa im host nepaci...Vtedy je clovek ochotny vymysliet cokolvek.. Kazdopadne som sa na tejto trosku ujetej komedii velmi bavil i ked to obcas hranicilo s odporom...na travenie vecera po tazkom dni je to vyborna odychovka....60% ()