Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

Miany

Většinou tohle odpovídá průměru 3 hvězd, ale tento komediální skvost co se týče - nápadu - mě prostě uchvátil a proto mu dám jednu navíc, neboť i po několika shlédnutí prostě HRA, o kterou zde kráčí neomrzí (mozek, křídla netopýra..kozel - famózní). Děj, i když jej někdo nemusel nutně postřehnout se točí zejména kolem rutinní práce, sehraje se tam pár milostných příběhů, ale podstatou jeho je přijetí do kolektivu s epickým koncem. O tom to je - o životě. O tom, že i lidé v klasické stereotypní práci vymyslí něco, co umí rozehřát mozek a uvést ústa do stavu rohlíku. Jiné filmy se vám snaží nalhávat (v mnoha případech), jak se mezilidské vztahy zdají být "cool", ale tady se s tím neserou. Každá osoba má propracovaný charakter, který se po celou dobu děje nemění. Taková Naomi má tak dobrý herecký výkon, že vás až překvapí jak tato zpočátku vypadající slečna umí zařvat... "Anebo neberte život tak vážně" Co se týče komedie, jednoznačně jedna z těch, která nemá jen blbé plkání. Námět a rytmus děje oceňuji stejně tak jako některé herecké výkony. Originál. ()

Vabr odpad!

Sra*ka! A to já mám rád takové ty de*ilní, sprosté, idiotské americké komedie (především s Melissou McCarthy)! Ale ne, tohle byl ten druhý typ přisprostlých komedií - takový ten rádoby cool, kde 95% dialogů jsou opět rádoby cool vulgarismy snažící se být natolik vtipné, až to během prvních 15 minut omrzí a nejste zvědaví na další. Měl jsem to čekat! Fakt hrůza! Nebavilo mě to, děj byl plochoučký, postavy přemýšlely jenom nad exhibicionistickými myšlenkami a „hvězdné obsazení" bylo vážně slabé. Trapárna na n-tou! Vyhodnocení: Pusťte si raději Hele vole, kde mám káru? ()

AbelXavier

Oddychova komedie z prostredi americkeho klasickeho restaurantu. Personal se bavi drsnou hrou, pri ktere se jeden druheho snazi prekvapit holou prdeli. Celkem me prekvapuje hodnoceni lidi kolem, ja se bavil dobre, coz je taky duvod proc tenhle film vznikl. Zajimave, ze posledni dobou nevyslo moc filmu odehravajicich v prostredi hospody. Dokazal bych si klidne predstavit prichod vlny fast foodovych komedii ala American Pie. ()

ecis

Je to blud, uchylaren, nevkus a hroza. Na tomto sa moze smiat fakt len teenager s plytkym zmyslom pre humor. Keby som nepracoval isty cas v restauracnom zariadeni v GB, tak by som dal jasny odpad - takto mi to pripomenulo aspon moje "zlate" casy. [Opat "skvely" cesky preklad distribucnej spolocnosti.] ()

Joža

Totalně zvrhlá komedie,ktera vypráví o tom jak se baví personal fastfoodu a musím říct,že jsem se dost pobavil. A duležitý je NESRAT LIDI KTEŘÍ TI PŘIPRAVUJÍ JÍDLO. ()

Armin82

Scénář k tomuhle filmu napíše za 24 hodin i Jacksonův King Kong po lobotomii,ale i tak se tomu člověk chvílema zasměje...možná,že bych se tomu zasmál i víc,ale vzhledem k tomu,že už mi klepe třicátej rok na dveře,vtipnou komedii si představuju trošku jinak.Jako náctiletej bych nejspíš dal plnej počet....Viděl jsem to s českým dabingem a nejvíc vtipná mi přišla labilní servírka,kterou dabérka fakt luxusně nadabovala.Přemýšlim,co se mi na filmu ještě líbilo...pár pěkných holek a občas docela solidní sexuální narážky,tim bych asi skončil...ta dementní hra na buzíky?to byl teda výplod někoho slušně labilního...to bych ani radši nerozváděl,protože i děti ve školce mají hry na vyšší úrovni...odpad tomu nedam určitě,to je moc přísný...viděl bych to tak na 40%,protože jsem se fakt občas i zasmál ... ()

onlavu

Nuda, nuda, o ničem. Ani nebylo čemu se smát, hlášky nic moc. Čekal jsem nějaký exkurz do tajů kuchyně, to se nekonalo. Místo toho naservírovali trapnou koulo-hru. Reynoldsův herecký výkon slabý. ()

Daktari odpad!

Vychrchlat flusanec až z paty, aby jídlo mělo správný říz, tak tomu se nedokážu smát, stravuju se totiž po restauracích. Takže tfuuj a doufám, že v mých hospodách ochucují jídlo jinak než v tomhle hnusu. Tfuuuj ! ()

KdG

Celkově jsem byl trochu zklamanej (je to dost komorní, skoro žádnej děj a zbytečně moc se tam kecá), ale našlo se pár věcí pro které to stojí zato vidět. Nejlepší (rozuměj nevtipnější) je dvojka uklízečů nádobí T-dog a Nick, ty nemaj chybu a jejich starosti bych chtěl mít. Skvělej je i Lius Guzman v roli kuchaře no a z ženskejch ta sprostá servírka co skoro na konci ukázala bobra. ()

casef

Nevim proč se takový rádoby komedie pořád natáčejí. Není v tom nic vtipnýho a nechutností je tu až na půdu. Když by se mi někdy podařilo podívat do Ameriky, tak vím, že nikdy nesmím jít do fastfoodu. ()