Akční hvězda Arnold Schwarzenegger je tentokrát frustrovaným předměstským šerifem Markem Kaminskim, který doufá, že se bude moci vrátit k FBI. Soukromě se pustí po stopách mafiána Luigi Patrovity, který kontroluje organizovaný zločin a černý trh v Chicagu. Oficiální kruhy nejsou schopny proti mafii nic učinit, ale Mark městu pomůže... (Bontonfilm)

Plague.

Typický představitel lrimi 80. let, dnes pro mne již nostalgická záležitost. Je pravda, že mezi Arnieho filmy se jedná tak trochu o podprůměr, ale určitě není k zahození. ()

Pimpy

Průměrný akčnák na který bych se ani nekouk nebýt Arnieho. A ještě k tomu se Arnie do role drsného poldy vůbec nehodil. Tahle hláška gangstera mě dostala na kolena - "Musíme ho zabít dřív než on nás!!" :))) ()

Bercuss

Až po závěrečnou řež sem chtěl udělit hodnocení průměrné, ale po navléknutí kožené bundy a celého arzenálu jsem si uvědomil, že tuhle scénu jsem už několikrát viděl a to mnohem lépe udělanou, viz Komando, Predátor, Terminátor a to jsou právě filmy, které od Šváci zbožňuji a chci vidět stále dokola, kdežto Špinavá dohoda tak nějak jen proletí a vyšumí. Přitom jako žádný extra tempo teda nemá. :) ()

johnsnow

Nuž takto začne to skvelo a potom tempo upadne a hoci sa občas objaví fajn akcia tak až do záverečnej 20 minútovky je to viac konverzačka a potom príde excelentné akčné finále. Slabšie 4* a záporáci boli nič extra. ()

walkingdead

"Vypněte mozek a užijte si brutální řežbu," je docela univerzální komentář k mnoha akčním filmům 80. let, zvlášť když tam budoucí guvernér hraje ještě většího supermana, než jakým je ve skutečnosti. Raw Deal je snadno zapomenutelné béčko, o které by většina dnešní mladé generace nezavadila pohledem, ale pro mě je to pořád kult (i když ne takový jako Terminátor nebo Rocky), v kterém Arnold zabije 28 lidí a tím zase o něco zlepší svět, protože to všechno byli zkurvení zmrdi. Samozřejmě tohle hodnocení může pochopit jen ten, kdo to před víc než 30 lety x-krát viděl na pirátské VHS. P.S. Rolling Stones jsou skvělí jako hudební doprovod k masakru. ()

DonBraso

Po kultovním Komandu jsem vůbec netušil, že Arnie natočil i tohle béčko. Takových let a člověk na to narazí až na blbým televizním kanále. A musím říct, že jsem to opět slupnul jako malinu. Ty 80.kový scénáře jsou prostě top. Víte proti komu a to stačí. Pár hlášek a může se vyrazit a to se přesně děje. Je bohužel škoda, že souboje někdy působí fakt strašně toporně a celkově by tady potřebovalo hodně péče, ale na to právě stačí to charisma Arnolda, aby se to zalepilo. Tuctová zápletka, která funguje a film si vlastně na nic moc extra nehraje a to se prostě cení. Má to drajf, pár hlášek jako "Neměla bys píct, když pečeš" a další. Tenhle film rozhodně se v Arnoldově biografii nebude vyjímat, ale vadí to? Závěrečná scéna je samozřejmě dobrej odlschool.A Kathryn Harrold je správě hot.75% ()

emilkac

celkom dobrý akčnak až na to že to vobec akčnak nie je. samozrejme na konci to už akčnak je:)))) mne sa ten film pačil. je to určite lepšie než Protiuder, Conan 2 alebo Red Sonja! ()

ForzaJuve

Dost mě překvapuje nízké hodnocení tohoto filmu. Mě se tento klasický 80s nářez líbí. A hlavně za finální projížďku kamenolomem za zvuku Satisfaction od Rolling Stones a pak vystřílení mafošskýho baru si 4* plně zasloží! ()

Griswold

Hvězdičku navíc dávám za scénu jak si Arnie projede nějakou stavební plochu kde si v pohodě vystřílí za jízdy z auta pár desítek darebáků, zachová u toho svůj klidný výraz a do rytmu hrajou Rolling Stones. Jinak už si z toho moc nepamatuju i když asi nebylo už co. ()

Shelby14

Jo, uznávám že to fakt není žádná filmová perla, ale Arnie nakopává protivníkův zadky s takovou lehkostí a gráciií, že mu to musíte sežrat. ()

Trinculo odpad!

Průměrná béčková střílečka s Arnoldem. Nevím proč mám k tomuto filmu asociaci, že mlátí borce z tělocvičny. Také jediná vzpomínka je, je Satisfaction pušťěné z kazety v autě. Jinak nic, Arnold má takových prázdných filmů povícero. Ale pořád míň než Staloun. ()

PeteBuck

Patrí to k tomu slabšiemu, čo Arnold natočil, ale na jedno pozretie a zabitie nudného nedeľného popoludnia to nie je až také zlé. Ide po krku ťažkého mafiána, stihne si utriasť osobný život a na konci všetko dobre dopadne. Ak ste fanúšik Arnieho, tak si to treba pozrieť. Rozhodne to nie je taká katastrofa ako napr. Ničiteľ Conan. ()