Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

whass

První a asi taky nejhorší film od Mádla a Kotka.Ne že by byl špatný ale třeba Raftáci byli mnohem lepší a zábavnější.Tady se taky nešetřilo srandou ale prostě víc těch dobrodružství je v Raftákách.Takže kdyby nebyli raftáci je to za 3 ale ted když jsou je to za dvě ()

P/\/EL

má to něco do sebe.....pro český teenageři víc než vhodné.........Rafťáci to už nebylo vono....Jako....beru, hodnoťme film jako film, ale pokud někdo trošku nechápavě a ignorantsky krizitizuje, že to je sexu, tak si asi měl přečíst pořádně obal dvd....sakra...je to žánr.....docela dost opomíjenej.a v rámci toho žánru u nás a ve svý době...to neni vůbec špatný.......některý věci jsou slabší, některý slabší herci mi sedí míň...Morávková.....ježiši............a obsazení VOndráčkový...mě taky moc netěšilo...scénář.....ano....některý gagy klišé......jo..jo....hláškování.....články MF DNes o novejch hláškách a výrazech..brrr........určitě doba pokročila od Dob sněženek a machrů......ale....co mě možná štvalo nejvíc - mediální masírka.....ve svý době........to je v Čechách dicky úmorný...jeden průměrnej film za sto let a tak se z toho můžou všichni.......teda né..všichni.........je to hlavně pro teenageři...... ()

Clar

Předvídatelné, pointa vtipu jasná vždycky od začátku... Kdepak, tohle opravdu není vtipné. Ta jedna hvězda je za to, že se Janák pokusil natočit opravdu čistou komedii, bez tradičního porevolučního podtextu "k zamyšlení" . ()

Baži

Průměrný film, který však zaručeně rozesměje (aspoň na první shlédnutí). Dvě hvězdičky - +1 další za objevení Mádla. ()

Missfit

Nemůžu si pomoct, ale Mádl s Kotkem dokázali tu teenagerovskou skutečnost vykreslit na takových 70%. Opravdu si nemyslím, že by dnešní (a nebo i před 6-7 lety) teenageři například vtrhli do místnosti Horské služby a pustili jim Hydrant. Původně jsem měl 5*, ale po tom, co jsem zalovil v paměti, když jsem Snowboarďáky viděl naposledy, a pochopil, že některé scény jsou trochu nepřirozené, tak jim beru jednu hvězdu. Čtyři jim zůstávají hlavně za nenapodobitelný humor, který ten film dokázal vzbudit. Ty hlášky z toho filmu jsou legendární :) ()

JARDAHONDA

Film mladých Teenagerů.....dobře beru,ale i tak....Ten film byl totálně o ničem,,Pubertální lyžák,mladých onanistů mě,jaksi moc nebral...Sorry hoši !! ()

silverfuck

V rámci žánru teenagerovských komedií (a speciálně těch českých) mi Snowboarďáci připadají jako mimořádně kvalitní snímek. Nepřekypuje sice intelektuálním humorem, ani nemá nějakou geniální nebo něčím převratnou zápletku, ale je docela dobře zahraný, hezky natočený, není příliš oplzlý a nechutně perverzní a hlavně netryská z každé vteřiny trapnost a debilita, jak je u filmů tohoto žánru zvykem. Řekl bych, že je to taková příjemná oddechovka. Pokud se (někdy ve vzdálené budoucosti) moje dítě v pubertě bude dívat na Snowboarďáky (a ne na Panic je nanic), budu naprosto spokojený. ()

KingBoss odpad!

Trapný film, který se snaží kopírovat gagy a situace z amerických teen komedií. Navíc to režíroval režisér odpadů českého filmu Karel Janák. Je mi z toho blbě, jak z holky s chlupatýma nohama. Velký odpad. ()

Indio

Asi si to nezaslouží tolik hvězdicek jenže to je taková první komedie svího druhu u nás a něco novýho i když ne bez chyby by se mělo ocenit.Já řval v kině smichy o nic jinyho se přece ten film nesnaží. ()

Alien2007

Musím tomu prostě dát 80%. V té době jsem začínal na SNB a hlášky z tohoto filmu jsme ve škole používaly ješě hoodně dlouho. ()

Johnysto

Teenagerská komedie, která si na nic nehraje a plní přesně ten účel, pro který byla natočena, tedy necelé dvě hodinky nenáročné celkem dobré zábavy s pár dobrými hláškami a fóry. Určitě to lepší, co bylo v tomto, u nás ne moc rozšířeném žánru natočeno. Plus za Jiřího Langmajera a Pavlu Tomicovou. ()

pratoriax

Když jsem to viděl poprvé na základní škole, tak jsem si tu komedii prostě zamiloval a když jsem jí viděl nedávno, tak jsem zjistil, že jí miluju pořád. ()

chemar

Taková průměrná česká zimní komedie, která nenudí a na kterou se dá občas podívat. Výběr hudby byl zvolen také dobře. ()

shakeXL

Snowboarďáci není filmový skvost ale tak nějak odstartoval éru českých teenager komedií. Byl to velký hit roku 2004. ()

Jiri9

Nedat tomuto snímku alespoň 4 * tak nevím. V našem malém filmovém rybníčku rozhodně kultovní snímek. Spousta nezapomenutelných hlášek a scén. Prostě klasika. ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi