Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

sir-dave

Střííkeej. Konečně se povedlo i nám udělat dobrou teen komedii, i když to už asi není pro tak široké publikum jako Sněženky a Machři. Kotek s Mádlem vypadali jakoby to byl jejich několikátý společný film. Plno srandy, hlášek, holek a povedený titulní song od Dana Bárty. Nemůžu jinak :-) edit: po čase musím zvednout na plný počet. ()

DannyJ

No můžu říct, že pod pojmem česká teenagerská komedie si představuju mnohem horší muka! Tohle prostě neni zas tak hrozný. Některý vtipy sou celkem povedený, některý sou otřesný! Jo a proč sakra na začátku když Mádl s Kotkem hrajou na těch snowboardovejch automatech, skáčou na ty tyče a dělaj podobný "tríčky"? VŽDYŤ ZA TO ŽÁDNÝ BODY NAVÍC NEMAJ! ()

kocik1

Je až ostuda přiznat, že jsem Snowboarďáky ještě neviděla. Určitě bych bez nich žila i dál, ale když už to v tý televizi běželo.... A fakt to není tak špatný, jak jsem si vždycky myslela, že je, i když nejsem cílovka, tak jsem se docela bavila. V čem ale cílovka jsem, to je hudba, protože spojení Chyška/Bárta, tam je úplně jedno, o jaký se jedná žánr. :-) ()

Columbus

Ja nemuzu jinak. Tak vtipnej, prirozenej a netrapnej ceskej film jsem dlooooooouho nevidel. Po Znudenym Brne, useknuty Ruce co netleska ci Pumpendu jsem se konecne pobavil, slysel super muziku.....a vubec.... Karle dik! ()

ECHO6MP

"Papej polívčičku" No aby som pravdu povedal z tohoto filmu som nebol neako v úžase, ale čo iné sa aj dalo čakať od českej pubertálnej komédie že? Pár dobrých hlášok, ale inak nič čo by zaujalo. Môj celkový dojem z tohoto filmu 3* ()

matezzz

75% Ani nevím proč, ale líbilo se mi to a bavil jsem se, a docela dost se i zasmál. Navíc pohodový soundtrack, pěkné holky a... snowboardy. Příjemné prostředí Krkonoš, pár opravdu vtipných scén. Mohlo to dopadnout stokrát hůř! ()

Doudis19

Jednoznačně naše nejlepší teen komedie. Kupodivu vtipná a příjemná honba za ztrátou panictví. Filmu prospělo že byl zasazen do prostředí českých hor, díky tomu se každý z nás lehce ztotožňoval s vycházejícími hvězdami, v tu dobu ještě roztomile hrajícím duem Mádl, Kotek. ()

filmmovier

Všem, kterým se to nelíbí se omlouvám, ale já ksem se u této komedie skvěle bavil. A jak už to tak vypadá, bavit se budu vždy. pro mě je tento film vážně zárukou zábavy. Nejlepší scény jsou s Mazlíkem. Ačkoliv je to první film pro teenagery v Čechách dopadla moc dobře a myslím, že nemusí bavit jen jednu cílovou skupinu které je určená. ()

adams89

Kritika o Snowboarďácích hovořila jako o nepovedeném remaku Sněženek a machrů. Podle mého názoru na ně sice nemají, ale špatný film to zase není. K čemu vlastně jsou negativní názory kritiky, když potom film navštíví v kinech obrovská spousta lidí, které se film moc líbí. Tohle přesně platí i o téhle české teenagerovské komedii. Režisér Janák obsazením filmu dost zabodoval a dvojice Kotek s Mádlem jistě rozesmějí nejenom mladší generaci. Občas se mi tedy sice zdálo, že některé scény a hlášky jsou trochu přehnané, ale to ani moc na mém celkovém dojmu nic nemění. Hodnotím lehce nadprůměrně.60% ()

Sfinkter

I přes hodně slabý scénář se na Snowboarďáky koukat dá, několik scén je naštěstí vtipných a některé pasáže jsem si díky poměrně kvalitní kameře užil. ()

Belbo odpad!

Nedívám se na filmy u kterých předpokládám začátek i konec z přečtení textu distributora. A dokonce se ani nedívám na snímky jejiž hlavní hrdinové jsou přiblblí frajírci s úsměvem medvídka mívala. Proto nechápu proč jsem devadesát minut života ztratil sledováním kraviny v které hlavní role trupců obsadili Kokotek s Pádlem a mladě přestárlá Lucka Vondráčková. Je to lepší než "Panic je na nic" a další pokračování Kokotovsko - Pádlovské trilogie. ()

Jizni Tlapa

"A mě konkrétně nejvííííc"....ač nefanoušek "umělohmotného" Jirky Mádla, co nemá rty.-) a úlisného Vojty přiznávám, že tohle se celkem povedlo. Navíc se to povedlo vtipně, s jedinečným soundtrackem, výborným scénářem a na dlouhou dobu perfektním Jirkou Langmajerem, který exceluje v roli "sviňáckého" provozáka a zabijáka sněhuláků v jedné osobě! ()

RonaMidu

týnejdžr sice nejsem dávno,ale poprvé před lety jsem se u toho nenasmála tak,jako včera....a k tomu hudba,která má šťávu a už před těmi lety se mi líbila víc,než film sám...přidávám bod :-) ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi