Láska, manželství, rodina. To je přece přirozený sled věcí. Ne však pro Sarah (Whoopi Goldbergová) a Hala (Ted Danson). Jsou to rodiče bystré vysokoškolačky Zory a přitom se nikdy ani nepoznali! (Warner Home Video CZ)

C0r0ner

Dost průměrný film, který nabízí pouze to, že není nudný. Vtipy jsou tak nějak nevtipné a celý scénář za moc nestojí. Podle mého si chtěli tvůrci natočit fajn film pro sebe sama, na natáčení se dobře bavit a kašlat na výsledek. Jinak si totiž neumím představit, proč by vznikal. 50% ()

Juto

Mne sa to veľmi páči. Priznávam, že je toho veľa, čo nedáva žiadny zmysel, ale je v tom veľa dobrého humoru. 6/10 ()

Siri69

Nebýt vedlejší role Willa Smithe asi bych si to nepustil. Nakonec to byla docela pohodová podívaná. Tuctová rodinná komedie na jedno zkouknutí, která nějak zvlášť nenudí. 2,5* ()

Paity

Jedno z toho nejlepšího co asi Whoopi Goldberg natočila vyjma Sestry v akci. Ušel docela také i Ted Danson. Některé scény super. ()

Fary

Pokud to hodnotím z hlediska roku 1993, kdy to bylo natočené, tak je to celkem OK ale s odhledem 11 let je to hrozná volovina. Ani jsem si tenkrát nevšiml, že tam hraje Will Smith. ()

mira007

Od doby, co jsem viděl tenhle film jako děcko, tak jsem si zapamatoval pojem "spermabanka" a přesto tenhle film o hledání táty není nic bulvárního, ale inteligentní věc. Žádná pecka, ale dobře se na to dívá. Whoopi Goldberg supr, Will Smith skoro debutant. ()

Bozvav

Naivní, roztomilé a vtipné. Skvěle obsazená komedie s morálním přesahem. Jasná odpověď na to, proč nemám ráda spermobanky a nikdy bych nedala svoje vajíčka. 75%. ()

VerenaLord

Jediné plus je velmi dobrý herecký výkon Whoopi. Ale bohužel jinak neshledávám tento film ani zábavným, ani vtipným. Celkový námět nestojí za nic, herecky podprůměrné, hudba také nestojí za nic. ()

subic

Ve vedlejší roli pětadvacetiletý Will Smith jako náctiletý, přitom o 2 roky později už hrál v Mizerech. Dá se to vidět znovu po letech. ()

Bilky

WHOOPI nemusim ale myslím že z komédií je toto jej lepší film. Niektoré scény veľmi dobré a sem tam záblesk sviežeho nápadu ale ostatné už len otrepané schéma... 80tie roky boli takýchto filmov plné a tento prišiel po funuse... u mňa 45% Raritkou je jedna z prvých úloh pre agenta J z MiB. Nuž, začiatky boli ťažké, fšak WILLl? :) ()