Sbohem Kryštůfku Robine

• Velká Británie Goodbye Christopher Robin (více)

Půvabný a dojemný snímek, který natočil režisér Simon Curtis a scenáristé Frank Cottrell Boyce a Simon Vaughan, přináší vzácný pohled na vztah milovaného dětského autora A. A. Milnea (Domhnall Gleeson) a jeho syna Christophera Robina (Will Tilston). Na konci první světové války se Milne nechal inspirovat hračkami, s nimiž si hrával jeho syn, aby stvořil kouzelný svět Medvídka Pú — který mu zajistil okamžitou a neutuchající slávu. Mezinárodní úspěch knih ale nepřinesl příliš štěstí jejich autorovi, jeho synovi ani manželce Daphne (Margot Robbie). (Bontonfilm)

loveless

Na Medvídka Pú jsem se v dětství koukala v televizi každý víkend. Knížka se mi naopak nikdy nedostala do rukou. Že jsem si pustila tenhle film byla náhoda a tak jsem od něj neměla žádné očekávání. Možná proto jsem byla příjemně překvapená. Ze začátku to sice chvíli vypadalo, že to bude nuda, ale jakmile se začal psát medvěd, pěkně se to rozjelo. Herci podali slušné výkony, obzvlášť Kelly Mcdonald byla dobrá. Postavy jsou tak nějak uvěřitelné. Víte, že Kryštůfek Robin opravdu žil? Příjemný životopisný film. ()

RAFT

Pěkný film to je akorát čekal sem, větší drama .Margot Robbie pěkná to herečka ale, tady tomu filmu moc nepomáhá .Film má dosti smutný příběh .65% ()

pushover

Na tragickej život já jsem pes. Pozadí vzniku kultovního Medvídka Pů byla smutná záležitost, jak už to tak bývá. Hezky zpracováno, Kelly Macdonald skvělá. ()

hazdrova

Kryštúfek bol taký nesympatický, že mi to skazilo celý film. Viem, že mal pôsobiť roztomilo a zlato, ale mne prišiel otravný. Príbeh sa celkom vliekol a ani sa mi nezdalo, že by to bolo také zaujímavé na sfilmovanie. 3* ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Strašně divně natočené. Pomalé, nezáživné a celé takové "depresivní". Ocení asi jenom skuteční fanoušci spisovatele, ikdyž ja měl Medvídka Pú rád. ()

IvonaK

Nebylo to špatné rodinné drama o životě obyčejného chlapce kterého plyšový medvěd změnil a bohužel mu sláva nakonec uškodila. Myslela jsem si že se autor rozhodne pro tragický konec, ale myslel na děti a proto se na poslední chvíli Kryštůfek Robin vrátil živý a zdravý. Ale mě se osobně líbil víc ten s tím Evanem Mcgregorem. Ale to je zase trochu jiná škatulka. Ale oba dva filmy spojuje napětí. ()

papadoce

Ani neviem či šlo tvorcom o to, aby zošpinili meno autora najuznávanejšej rozprávky na svete alebo bol A.A. Milne taký otrasný otec, o jeho manželke ako matke ani nehovorím. Film sám o sebe je veľmi zvláštny. To čo je na ňom pekné je, že vidíme ako vznikol Macko Pu a jeho zvierací druhovia. Ostatok je ale nuda, dialógovo veľmi zvláštne vystavaný film a jediná naozaj milá postava, ktorá prirastie k srdcu snáď každému vrátane malého Billyho Moona, bola Nou. Bola úžasná a láskavá. Film ma sklamal. ()

adakraj

Vůbec jsem netušil, jak vznikl příběh medvídka Pú a teď budu nahlížet na něho úplně jinak než, když jsem ho četl jako malý. ()

boombang

Ne moc příjemný film ke koukání - viz také komentář rikitiki. Zpříjemňuje ho jen Kelly Macdonald (velmi) a vizuální stránka (trochu). ()

Vera2613

Veľmi pekný film ku ktorému sa možno niekedy vrátim. Domhnall Gleeson sa na rolu skvelo hodil, malý Christopher Robin bol roztomilý a Margot Robbie ako maximálne protivná postava tiež skvelá. Hodnotím na pekné 4* ()

Petule3

Moc hezký a smutný příběh. Jak jednomu dítěti nevědomě zničit život. Poté si to uvědomit, i když to vypadá, že pozdě, dostat druhou šanci a aslepoň zčásti to napravit. Domhnall je skvělý herec, stává se mým oblíbeným, to samé Margot, nádherná Margot. Dávám čtyři, protože film je jiný, neobyčejný a moc příjemný. ()

Saljack

Tak se zase vrátíme na zem. Spousta lidí tu hodnotí jenom příběh, ale to, že film je špatně natočený opomíjí. Problém vidím jak v hercích, kterým to prostě nevěřím, tak ve scénáři a režii, kteří nedokáží postavy dostatečně vykreslit. Mě osobně tento příběh moc nenadchnul. Ať už jde o pošahanou matku, která ve filmu vlastně ani nemusela být, protože se jí nedařilo dostatečně vykreslit. O Kryštůfka Robina, kterého jsem již od začátku nenáviděl, takže mi ho vlastně ani nemohlo být líto později. Dospívání je překvapivě těžké a řekl bych, že by ho měl sakra těžké i bez medvídka, takhle to alespoň mohl na něco shodit. ()

blondboss

Keď som bol malý, pamätám si, že medvedík Pú bol jedným z mojich najobľúbenejších a doteraz na to rád spomínam. Keby som len vedel, že za touto postavičkou stojí nejakých Chris Robin, že? Tento životopisný snímok je netradičný tým, koho zobrazuje a v podstate rozpráva o podstate vzniku známej rozprávkovej postavičky. Historicky je to zvládnuté fajn a človek sa dozvie zaujímavé detaily zo života Milnea. Curtis to ale mohol natočiť trošku záživnejšie a s väčším presahom emócií, keďže sa z námetu dalo kde čerpať. Herecký výkon Gleesona bezchybný a Margot Robbie vítaným osviežením. 65 % ()

rigby

Film jsem tedy docela probrečel, přišlo mi to hodně dojemné, ale byla to jen účelová hra na city. Stejně tak, jako pohádkově sladká kamera i hlavní představitelé. Jen přes tu krásu nebylo vidět dovnitř a film neoslovoval tak, jak by měl, ale klouzal po povrchu. Chyběl pověstný humor, který probleskl jen v pár momentech a zase rychle zmizel. Je to škoda, mohl to být mnohem silnější výsledek. Takhle jenom lepší průměr, na který se už asi podruhé nepodívám. ()

Dawe2

90%. Na medvídka Pů už nikdy nebudu nahlížet stejně jako dřív. Protože je příběh podle skutečnosti, nelze mu skoro nic vytknout. Možná maličko rozvláčnělost v některých částech. Herecké výkony všech výborné, skvělá kamera. ()

Sagra

Matku Daphne, kterou ztvárnila Margot Robbie, bych pleskla baseballovou pálkou, za to její egocentrické chování. Otec psychicky nevyrovnaný. Co se týče příběhu.... Popravdě jsem od filmu očekávala daleko víc. Určitě není na škodu vědět, jak pohádka vznikla, ale že to bude až takhle nudně zpracované, to jsem nečekala. ()

ariari odpad!

uff! tak toto je blázinec v hlave pablba scénaristu korunovaný podvrhom Macka Pu :-) Naprostá ťahavo depresívne natočená nudná hovadina. ()

bonovox

Príjemný britský snímok o vzniku slávnych príbehov o mackovi Pú. Výborne herecky zvládnuté a hlavne pútavo podané. Hlavne vykreslenie komplikovaného vzťahu otca a syna je veľmi vierohodný. ()