Policista Joe Bornowski (Sylvester Stallone) si užíval spokojeného staromládeneckého života, dokud se jednoho dne neobjevila mezi dveřmi jeho maminka! Rázná žena překypující mateřskou láskou a péčí obrátí Joeovu domácnost naruby a způsobí mu řadu trapasů. Aby toho nebylo málo, stane se svědkyní vraždy, takže se musí ve městě zdržet déle. Joea tedy čeká další kolo poučování a zásahů do soukromého života a vás úžasně zábavná jízda plná vtipu! (Magic Box)

godspeed

dokoukat se to dalo. ale už teď po dvou hodinách se mi nedaří vybavit, o čem to vlastně bylo. jen pořád vidím ve své představivosti tu paní mámu. to zase budu mít sny. uf. ()

Rattlehead

Ano, jsou zde i trapná místa, ale celkově mám tenhle film rád. Každý intelektuál má nějaký ten svůj úlet, a pro mě je to právě tenhle film... ()

Godhaj

,,Máte s sebou prachy?“ ,,Ne. Trhací kalendář.“ Tento filmík mi sedl. Je to příjemná odlehčená komedie, která staví vtipy na zesměšňování Stallona jeho matkou, což povětšinu času funguje na jedničku. Samotný příběh není nijak složitý, kriminální linka příběhu spíše doplňuje hlavní škádlení matky se synem. Herci jsou přesvědčiví a sympatičtí. Přesto se nejedná o bůhvíjakou pecku, párkrát jsem se během sledování i nudil. Také soundtrack mi přišel takový nijaký. ()

Falco.araea

Bylo mi sedm a bráchovi devět, když jsme poprvé viděli tento film a chrochtali jsme u toho jako prasata na zabijačce, tak pekelně nám to přišlo vtipné. No, teď už na to nějak nemám morál, protože bych se asi dost zděsila, ale když ono to předtím bylo TAK neskutečně vtipný! ()

MFloyd

Tomuhle se říká nostalgie :), dneska už bych si při sledování tohohle kusu asi klepal na čelo, možná by mě bylo i trapně, ale stejně tomu nemůžu dát míň. V době, kdy jsem tohle sledoval, jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Prostě taková slušná blbina. ()

donkocicak

Ono to vůbec není tak špatné, jak se podle zdejších komentářů může zdát. Normální policejní komedie z počátku 90. let se vším všudy. Klidná oddechovka. Vše nemusí být umění. Rád se k filmu občas vrátím a příjemně si odpočinu. ()

papadoce

Milý, nijako neubližujúci počin. Jedna z tých Slájovsko Árniovských komédií, ktoré sa nikdy moc neuchytili, ale napriek tomu sa k nim raz za uhorský rok rád vrátim. Je tam pár dobrých hlášok, netreba pritom absolútne rozmýšľať a Sly je sympaťák. Dám tri zaslúžené hviezdy a už mlčím. ()

Sir Ludvig

Z tohoto filmu si fakticky skoro nič nepamätám, z vínimkou scény keď tá babizňa jarou vyčistí Slyov gun. Ale pozrel som to do konca - tak 2*. ()

--TMO--

Akýkoľvek akčný hrdina, ocitvejší sa vo filme, ktorý sa primárne tvári ako komédia, to má ťažké. Tento film som vždy neznášal a tak to aj ostane. Detto so Švajcovými Dvojičkami. ()

Vikinec

Poctivé 3 *. Nejsem asi takový "intelektuál" jako většina místních superrecenzentů, ale pokud hodnotím tento film, nemůžu nevzpomenout několik scén, u kterých jsem se ( byť ne nahlas) zasmál a který mi celkem svižně utekl. Viděl jsem více nudnějších, ale zde více hodnocených blábolů. Sly není dokonalý, ale není možné mu vždy ze zásady ubrat 2 hvězdičky. ()

Kubi21

Dosti nepovedený pokus, udělat ze Slye komika, ale je tam pár povedených situací, díky kterým ten film nemůžu úplně odstřelit. ()