Jedná se o sestřihy britského televizního pořadu Da Ali G Show. Sasha Baron Cohen coby Ali G zde provádí rozhovory na témata společnosti, jako například drogy, zbraně, ekonomika, feminismus, a uvádí pár reportáží (velice zajímavá je jedna z pornofestivalu, kde krátce vyzpovídá Jennu Jameson). Celé je prošpikováno jeho hranou naivitou a důvtipem, kterým si z hostů velmi zdařile utahuje. (kubas_zn)

danielwanderer

Ak nečakáte príbeh, ale totálne zosmiešnenie všetkých morálnych zásad, tak sa pobavíte, ak chcete príbeh a Sachu Barona Cohena berte Indahouse. Toto je až príliž "náročné". ()

migele

Člověk se opravdu baví každou chvíli, ale když si to v hlavě přehrajete ještě jednou, nejde vždy o ten kvalitní humor, rozhodně lepší než novější bratříček od Cochena "borat" ()

johnny01

Opět velmi povedená sestava vtípků a srandovních otázek a reportáží. Nejlepší jsou pak závěrečné "nepovedené scény", jde-li to tak nazvat. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Mort09

Velmi povedený sestřih toho nejlepšího z první série Da Ali G Show proložený několika Boratovými vstupy. Rychlé, vtipné a nekorektní. Jedinou vadou je, že celý původní pořad byl zaměřen na anglofonní publikum a vyžaduje pokročilou znalost Britských reálií, i přesto 80%. ()

Pichi9

Naprosto nezapomenutelné hlášky, miluju přesně tenhle tip hlášek. Lepší show jsem nikdy neviděl, jeho vtípky na ohránce zvířat, náčelníka FBI nebo na pornohvězdy ve své show se do nich pustil parádně. Ali G je obrovský dábel. Dost jsem se bavil. ()