Spellconner

Tento snímek určitě není pro každého, tak nějak musíte mít rádi součásti stylu Tarantina, bratří Coenů apod. Na tom je totiž ve své podstatě založen částečně i styl Jima Jarmusche. Obyčejní lidé, obyčejné dialogy, všední strasti, dobře volené prostředí, žádná uspěchanost, z toho všeho dýchá velice příjemná atmosféra. Pokud tedy chcete perfektní oddechovku, třeba ke kávě a cigaretě, pak je tato „sbírka povídek" právě pro Vás! ()

LEFTFLANK

Miestami geniálne, miestami odporne nudné a ničotné, ale ja som sa vo väčšine prípadov smial, najviac ma zaujala neuveriteľná bezprostrednosť a otvorenosť jednotlivých scén teda väčšiny, tá s Iggim alebo s Robertom už tak nepôsobili zato mali niečo iné do seba, ale Bill Murray a Wu Tan Clan super :) nie je to top od Jima ale nevadí. Dalo sa na to pozerať. 65% to že to nemá silné hodnotenie ešte neznamená že to nie je silný film ()

Rene.Artois

V tomto filmu každý ocení některou scénku víc, jinou míň, podle vztahu k jejich protagonistům. Já jsem třeba mohl ztěží ocenit výstup raperů se zkratkami místo jmen, což je zcela mimo můj svět, o to víc mě ale pobavil Teslův generátor náležící Jacku Whiteovi a suše stanovená diagnóza v podání Meg. Ale celé to na závěr převálcoval bezchybný Alfred Molina! ()

Marcimor

Film pro ty, kteří mají rádi Jarmuschovy filmy, jeho oblíbené herce i neherce, dialogy... Pro ostatní to bude asi trochu nuda. Já ale mezi ty "ostatní" nepatřím. ()

peproch

Kafe a cigára jsou liturgií. Film o této liturgii v různých příbězích je fajn. O sexu nebo o rvačkách už toho bylo natočeno dost. ()

Hvězdně obsazená zombie komedie

Hvězdně obsazená zombie komedie