Malarkey mi vzal slova z úst... Ačkoli Jarmusch je pro mě snad nejméně oblíbený režisér z ligy velmi oblíbených režisérů, stejně jsem to chtěla vidět, protože ke kafi a cigárům mám svůj vztah, ale tohle mi opět příliš nesedlo jako ostatně vlastně snad cokoli od Jima... Nejlepší povídkou pro mě bezkonkurenčně byla ta s Alfredem Molinou a Stevem Cooganem.(24.12.2009)

Pořádná dávka kávového opojení a cigaretového kouře. Bohužel shledávám za povedený pouze prostředek, tedy pár příběhů. A i tak to nebylo něco, na čem bych si vytvořila závislost :-) Povídání jsou vesměs o ničem a divák musí být naladěný na tu správnou vlnu. Neměla jsem u toho kafe a cigára, jen sušenky a coca colu, což může mít za následek právě ten průměrný dojem. :)) Dvojrole Cate Blanchett byla pravděpodobně nejzajímavější a utkne mi v hlavě asi jako jediná, celek však brzy upadne v zapomnění. Ale na jedno shlédnutí docela příjemná záležitost. I'm fucking addicted, ok?(28.7.2013)

Mix skvelého a sotva priemerného, v ktorom dominujú poviedky s profesionálnymi hercami: Blanchett/Blanchett, Molina/Coogan, Pop/Waits, Murray/GZA&RZA. Tie disponujú výrazným jarmuschovským dotykom, no ostatné film iba kŕčovito naťahujú na vycielenú celovečernú stopáž. Azda len posledná "neherecká" epizódka o robotníkoch ešte stojí za to.(2.6.2005)

Krátké filmečky o ničem, které spojuje jenom chorobná touha po nikotinu a kofeinu. Skoro to působí jako zakázka tabákové společnosti pro několik studentů FAMU. A ono to jako studentský film doopravdy vypadá. Nechybí zápal pro věc, nemalé množství invence, svěží styl vyprávění, odvaha něco natočit jen tak pro sebe...a tak podobně. A on za tím stál Jim Jarmusch. Milé poklábosení.(21.7.2006)

Kdyč člověk tvrdne doma na zadku s nohou v sádře jako třeba zrovna já, jednou možnou kratochvílí je konzumace filmů. Taková hromadná konzumace znamená třeba 2 a v extrémním případě tři filmy denně. Člověk je pak otrávený a má radost, když pak natrefí na tak vyjímečný a tak trochu jiný film, jako je tento. Tento film je nacpán jemným Jarmuschovským humorem. Některé scénky jsou geniální, některé průměrné, ale ve výsledku se jedná o výborný nezávislý film. Dost dobrá je scénka s Isaachem De Bankolé, skvělá je ta s Alfedem Molinou a neméně geniální je ta s Billem Murrayem. Na druhé straně je slabší ta s Buscemim, nebo ta s Blanchettovou.(17.6.2005)

• - Steve Coogan říká Alfredu Molinovi, že se mu líbil v seriálu, který byl zrušen. Může mít na mysli buď Bram and Alice (2002), který měl pouze 4 epizody, nebo Ladies Man (1999), který skončil po první sérii. (Kulmon)

• - Natáčení scény s dvojrolí Cate Blanchett rozdělil Jarmusch do dvou dnů, aby herečka lépe vystihla dva naprosto odlišné charaktery, (hot_spot)

• - Všechny postavy vystupovaly pod svým vlastním jménem. (villon17)