Mrs. Doubtfire - Táta v sukni

• Česko Táta v sukni (více)

Skvělý imitátor hlasů Daniel Hillard se nepohodne se svým šéfem kvůli tomu, že nechce ve vyprávění propagovat kouření. Dostává za to okamžitou výpověď. Daniel je ale v zásadě veselý člověk, který si dlouho z ničeho hlavu neláme. A tak hned vzápětí uspořádá doma obrovský narozeninový mejdan pro syna Chrise, kterému je právě dvanáct let. To se ovšem nelíbí jeho manželce Mirandě, která dělá skvělou kariéru a představa, že po práci bude doma hodiny uklízet po dětech, se jí vůbec nezamlouvá. Ostatně má pocit, že jejich manželství už delší dobu nefunguje, a žádá Daniela o rozvod. Protože právě přišel o práci a nemá vlastní byt, zdá se, že se bude moci s dětmi vídat jen jednou týdně, což ho velice bolí. Své děti totiž nadevše miluje. Daniel si najde byt a později i práci, i když zdaleka neodpovídající jeho schopnostem. Je pod dozorem protivné sociální pracovnice a děti nadále vídá jen jednou týdně. A pak zjistí, že si Miranda dala inzerát na pomocnici v domácnosti. Vždy krajně vynalézavý Daniel vše zařídí tak, aby se jako jediná přijatelná adeptka jevila ta, kterou se rozhodne hrát... S pomocí bratra maskéra a jeho přítele se z něj brzy stane roztomilá starší paní. Miranda je spokojená a zdá se, že i děti si na paní Doubtfireovou zvykají, dokonce i starší dcera Lydie, která jí zpočátku nebyla příliš nakloněná. Miranda se mezitím v práci setká se svým bývalým přítelem Stuem Dunmeyerem, který se o ni začne ucházet. Daniel – paní Doubtfireová – vše sleduje s tichým vztekem, ale kromě občasných kousavých poznámek na krasavcovu adresu nemůže nic dělat. Přes počáteční potíže s vařením se do chodu domácnosti skvěle zapojí a všichni jsou spokojení. Pak se ale jednoho dne stane strašlivá věc: Chris přistihne paní Doubtfireovou, jak na záchodě močí jako muž. Děti jsou zděšené, chtějí volat policii, Daniel musí rychle zasáhnout a vše vysvětlit. Tedy jen dvěma starším, nejmenší Natie by to asi jen těžko pochopila. Vysvětluje dětem, že se převléká jen proto, aby jim mohl být denně nablízku. Mezitím si ho v práci při jedné improvizované scénce všimne generální ředitel televize, kde pracuje jako balič, a vytuší v něm obrovský talent. Pozve ho proto na večeři do luxusního podniku Bridges, kde mají dojednat podrobnosti. Na stejný den tam ale rezervoval stůl i Stu, protože Miranda má ten den narozeniny. Na večeři mají jít nejen všechny děti, ale také paní Doubtfireová. Daniel je na rozpacích: schůzka s ředitelem pro něj znamená novou budoucnost, na druhé straně je ale rodina a děti. Jak tuhle zapeklitou situaci vyřeší? (TV Prima)

Spike86

Velmi dobrá zábava, vtipná i sentimentální. Robin Williams působí v hlavní roli velmi přirozeně a je to opravdu dobře zahrané. 80% ()

dawexx

Vůbec nevím, kde se odehrává ten herecký koncert páně Williamse, asi jsem na špatné adrese, ale tohle je velice slabé. Robin Williams je prostě herec, kterého v některých filmech snesete a v některých ne. Paní Pochyboohňová je ta horší kategorie. ()

Pythonator

Nejlepší film od Chrise Columbuse. Stejně toho dětinského režiséra nesnáším. I v tomto filmu cítím jeho smradilibý rukopis. Taky jsem ten film měl jako dítě radši. ()

durkes

Prezliekacie komédie sú vždy vďačným námetom filmov, ktoré sú u divákov úspešné (Niekto to rád horúce, Tootsie). Pani Doubtfire Robina Williamsa je nezabudnuteľná a k tomu veľmi príjemná Sally Field. ()

shinlove

První shlédnutí bylo se školou na 1.stupni. Pro mě první role, ve které jsem viděl Williamse a byl okouzlující. Rodinná komedie v tom pravém slova smyslu, aneb co všechno otec udělá, aby byl se svými dětmi co nejvíce! 4* ()

Euros

Tato komedie nemá chybu. Pokaždé, když slyším skladbu od Aerosmith - Dude (Looks like a lady), tak se mi hned zlepší nálada o 100% a vzpomenu si na tento film. Jumanji, Hračky, Flubber, Táta v sukni atd...Robin Williams byl frajer!!! ()

zeromen

Jedna z nejlepších rodinných komedií s výtečným Robinem Williamsem. (jinak ženské jsou mrchy nepřejícné):-) ()

bodo1

No na ten čas, myslím devedesiate roky, to bol vcelku podarený film. Dnes sa už pozerám na to ako na úplnu idiotinu, ale vtedy som bol ešte romantik a nebolo to na zahodenie. ()

baron156

Výborná komedie s Robim Wiliamsem nemá chybu. Tanec s vysavačem, amatérské vaření a maskování jsou herecké koncerty jako i v některých jiných filmech např. Někdo to rád horké a Tootsie. Filmová rodiná komedie kterou mám rád. FÍGARÓÓÓÓ............ ()

Royaldell

Super lehká a vtipná oddychovka,která vám kromě své fajn myšlenky ukáže i velký talent R. Williamse. Navíc je film obohacen mnoha skvělými hlášky a skvělým ,,britským’’ přízvuk mrs. Doubtfire. ()

Feacher

To je zase výborně vymyšlená komedie. Skutečně jsem se občas od srdce zasmál. Oproti třeba Agentovi v sukni mi tohle přišlo daleko méně, spíše vůbec, s cringe prvky. Robin Williams klasicky úžasný, zápletky a příhody velmi dobře do detailu propracované. Skutečně velmi dobrý film. 100%! ()

Bogrant

Komédia, ktorý sa stala synonymom ppre Robina Williamsa. Takmer vždy, keď niekde započujem alebo uvidím jeho meno, mi aké prvá naskakuje myšlienka na túto (skoro) bezstarostnú rodinnú (skoro) pohodu, ktorá ani po rokoch nič nestráca zo svojej hravosti a nápaditosti. Myslím, že to hovorí za všetko. ()

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (více)

Alfieho Ptáci po bayovsku?

Alfieho Ptáci po bayovsku?

19.10.2006