Metro

Londýn. Půlnoc. Chladný zimní večer. Kate (Franka Potente) nemůže sehnat taxi, a proto zamíří na metro. Když mírně opilá čeká na poslední vlak, na chviličku jí spadne hlava... a když se probudí, zjistí, že není sama. V panice se pokusí utéct, ale metro mezitím zamkli. V tu chvíli přijede vlak a Kate, stále ještě nervózní, nastoupí. V soupravě je zdá se jediným cestujícím. Její úleva se však změní v děs, když uprostřed tunelu vlak zastaví a její vagon se ponoří do tmy. To, co číhá v černočerném bludišti metra, je něco nepředstavitelného. Něco, co nazývá skrytou laboratoř domovem... Něco, co nechce nechat Kate na pokoji. Metro je děsivým seskokem do temného podzemí Londýna, noční můrou ukazující krajní meze holého přežití. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Galliano

Creep je mrazivý a chladný horor odohrávajúci sa v tmavých priestoroch metra, kde číha na vás len tažko niečo predstavitelné. Skvelá prepínačka, kde sa nepotrebujete zamyšlat nad dejom príbehu, ale len utekáte spolu s hlavnou hrdinkou pred úchylným maniakom, ktorý vám nenechá ani na sekundu vydýchnut. ()

AnyLae odpad!

Byla jsem nemocná a stejně tenhle film považuji za nejhůře strávených 85 minut svého života. Další "horor", který může děsit už jen svou existencí. Zajímavé komentáře Machys. ()

Renci

Creep je nenápadný film prešpikovaný dusivou atmosférou a tým pravým napatím....Chcel by som vyzdvihnúť skvelé herecké výkony, rovnako aj nápad... Je síce cítiť nižší rozpočet,myslím si však, že to nijako zvlášť neškodí. Určite je na škodu trochu priskoré ukázanie hlavného záporáka, pretože najviac sa bojíme neznámeho,a tým to trocha uberá na atmosfére. Vo svojom žánri však ide rozhodne o nadštandard a je vidno, že britská produkcia, čo sa týka hororového žánru má určite čo ponúknuť. Pre mňa príjemné jesenné prekvapenie so skvelým, pochmúrnym soundtrackom. ()

yaromir odpad!

Kurva, to tady v Británii tak plýtvají energií?! To jsou ale ekologické hovada - svítit v celé síti metra a přilehlých chodbách pro jednoho mutanta. K filmu se nemá smysl vyjadřovat... ()

joelly01

To teda zase cumim jak zjara, takove nizke hodnoceni! Pro me to byla velice prijemna jednohubka na patecni vecer, dobre budovana atmosfera, creep byl jeste slizstejsi nez martin zounar a vubec me se to libilo a bala jsem se u toho. Trochu me mrzi ze kdejaky nalezeny futydz (ruzne ty paranormalni pytloviny a ultradebilni mr. jones) maji vyssi ohodnoceni nez tohle. Ty ctyri tomu prsknu s klidnym svedomim, neb me to pobavilo a dovedu si predstavit ze jeste nekdy se tim pekne vydesim. ()

Dlo'h-osh

Celkem slušný horor, atmosféra byla dobrá, hlavní antihrdina správně odporný a smrti celkem brutální. Jedinou velkou slabinou byly úplně vypatlané hlavní postavy, zvlášť hlavní hrdinka......80% ()

Jaromír odpad!

Tohle není horor ale humus. Celou dobu jsem se nebál, ale bylo mi špatně od všech těch nechutností. Jde o klasickou honičku ve stylu "kdo uteče, ten nebude zabit", která se pak zvrhne do ještě klasičtějšího tématu "zabijte záporáka, nebo umřete". Záporák je zahraný perfektně, to je ale vše :(. Film je nechutný, nudný :( a celkově nestojí zanic. Horor pro mě není naturalistické podřezávání a vykuchávání lidí v "přímém přenosu", to si můžu rovnou zajít na jatka zabít pár krav, budu mít stejný zážitek a ještě si vydělám. Jak by pravil klasik "Nuda, nuda, šeď, šeď.". Ještě, že tady někdo připoměl Revizory (http://www.csfd.cz/film/143811-revizori-kontroll/), perfektní film, hned si ho jdu stáhnout, to je aspoň něco, ne tento bezduchý ... ()

Suomi

Koukal jsem na to a čekal co z toho vyleze,vylezla z toho blbost,nejvíc mě asi dostalo, když se hlavní hrdinka a nějaký chlap už skoro zachrání a ona najednou chce všem pomoct-přitom když mohli tu zrůdu zabít, tak to jen ječeli a zdrhali-otřesný ()

oasismanik

Neviem ako vy, ale ja keby som zavretý takým škaredým ujom v klietke v kanalizácii, zrejme by som sa ju pokúsil za celý čas, čom som tam, podplávať. Slabá hviezdička, takto sa komédie netočia. ()

Vämpiriüs odpad!

Co víc dodat nežli odpad. Horší horor jsem snad ani neviděl. Tolik šancí ta Kate měla a černoch mohl přežít. Opravdu škoda času promarněného sledováním tohoto snímku. ()

zly.dvojce

Kvalitni zalezitost a zde na CSFD podhodnocena. Film jsem zkouknul potom co jsem shlednul Triangl, ktery me vylozene nasral, ale v komentarich k nemu JASM zminoval tuhletu žánrovku a musím mu dát za pravdu, jedná se o sympatickou naháněčku v podzemí se sympatickým "záporákem" a zajímavou sbírkou ostatních postaviček. Nelogičnosti beru jak daň žánru a musím ocenit "doktořinu" na sále, povedená třešnička. ()

petrik11

Videl som to už dávnejšie. Londýnske metro vcelku dobre poznám a tak som to to chcel pozrieť a navyše mám tieto tunelové podzemné horory rád. Vždy tam niekde pobehuje nejaká "kreatúra". Ešte raz slušne natočená snímka. ()

Boudyy

Zápletka je zajímavá, hlavní zloduch vypadá dobře, atmosféra funguje ale vše to ubíjí nelogické chování postav. Hlavní hrdinka měla x šancí toho mutanta ubít (její "kolega" v druhé polovině jakbysmet), ale vždycky, když bylo třeba jej dorazit, vše zalodila a utekla. Je to škoda, páč z toho šlo vytěžit ještě mnohem víc. ()

Agneszka odpad!

Béčkový horor natočený sand jen pro sadistický spoluobčany vyžívající se v bolesti a utrpení, nesmyslná zápletka, nesmyslná odolnost "vraha", který po několika smrtelných ranách znovu a znovu ožívá. Pokud chcete být šokování a znechuceni tak si zde určitě přijdete na své. Jinak nedoporučuju. ()

FandaHoffman

Čekal jsem víc a nedostal jsem skoro nic. Kdyby nebylo skřeků toho zmutovanýho dementa a toho, že to byl jeden z mých prvních hororů, tak bych si na film asi těžko za delší dobu vzpoměl. Přesto ale nějaký scény jsou poměrně dobrý. 4/10 ()

HEED

Je to opravdu taková blbost, kde se celou dobu nic neděje, a ani žádné napětí zde není. Pokud to má být něčí první horor co kdy uvidí, tak se možná tak jednou lekne. Ale rozhodně ho nedoporučuju. Co můžu ale doporučit. tak rozhodně shlédněte Půlnoční vlak, který by mohl být mnohem zábavnější, než tato slátanina. Je tam více krve, sice působí dost digitálně, ale jako zabiják mě přišel Winnie Jones mnohem lepší, než tady v tom filmu ten Gloom či co to bylo. ()

Horxus

Hnus. Hnus. Tohle je hnusnej, nechutnej, odpornej hnus. Byla zásadní chyba dívat se na tuhle nechutnost v noci. To ale nic nemění na tom, že horor je to perfektní! Podzemní honička, lekání, tma a příšera v podání Seana Harrise mě tak přikovali k obrazovce, jako snad jen The Woman In Black nebo Insidious. Jedna hvězda dolů za až přespříliš krve a hrozný dabing, ale jinak je to jako horor bomba. ()