Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Město Seattle je ohromeno sérií vražd, ale pachatel stále uniká. Detektiv Jake Riley se snaží případ vyřešit, ale neúspěch ho znechucuje a chce odejít od policie. Jednoho dne nečekaně odhalí šokující tajemství - vrahem je jistý Garrotte, se kterým má konflikt z minulosti, a ten se chce pomstít tak, že zabije jeho matku. Jake požádá o pomoc tajnou vládní organizaci, která ze vzorků DNA vraha vyklonuje Garrottova geneticky dokonalého dvojníka - replikanta. Jake chce proniknout do mysli vraha a i když je replikant zatím mentálně na úrovni dítěte, fyzicky je plně vyvinutý a nebezpečný, protože s DNA vraha může zlo kdykoliv vybouchnout. V závodě s časem a vyvíjejícím se replikantem musí Jake zneškodnit zabijáka dříve, než bude pozdě - jinak může čelit dvojité hrozbě! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (158)

Deratizer 

všechny recenze uživatele

Van Damme zde hraje dvojroli. A díky záporné roli nebezpečného psychopatického zabijáka v kožené bundě a dlouhými vlasy, která mu zde výborně sedla, zde není Van Damme jen za toho směšného retardovaného šaška coby klona svýho vražednýho já a tím si důstojně vyrovnává svoji akční reputaci, jenž je hodna jeho jména. Takže nakonec je z toho docela dobrý akční film, který opravdu nepatří mezi dvěstě osmý nejhorší film. Kam by se pak nastrkala ta kupa filmů, který jsou opravdu velice špatný a nekoukatelný? ()

BlackTom 

všechny recenze uživatele

Čakal som ešte menej, takže som nebol výrazne sklamaný. Van Damme je prekvapivo lepší v zápornej roli, tá kladná je zas lobotomická ako takmer všetky, ktoré stvárnil v boji za stranu Dobra. Akurát by prospelo trochu ho pristrihnúť. No áno, je to nelogické, hlúpe a ani zďaleka nie tak zábavné ako by mohlo. Ale má to Michaela Rookera a super súboj dvoch mužov, čo dokonale poznajú svoje ťahy. Na tie ** to vyjde. ()

Reklama

Expendable 

všechny recenze uživatele

Je to dost netipický film, který patří k těm horším filmům co Van Damme natočil, akční scény jsou dost hrozné pokud neuvádím tu brutalitu kterou Torch (zlý Van Damme) předvede,jako brutální vraždy žen, pak zabití barmana, shození starce z vozíku atd.Pak je tu hodný Van Damme (Replikant), ketrý dokáže číst Torchovo myšlenky, ale je svou mentalitou na úrovni dítěte.Po většinu filmu stále slyšíte Michaela Roookera jak na Van Damma řve pojd sem, sedni, zůstan.Tento film nedoporučuji ke vzhlédnutí, ale pro fanoušky Van Damma je to nutnost! ()

otík 

všechny recenze uživatele

Chcete-li dostat Jean-Clauda vraha, vyrobte jeho genetické dvojče, chovejte se k němu jako k otrokovi a nejhoršímu zvířeti, přičemž z něho vypěstujete svého hlídacího psa, který vás věrně chrání před svým psychopatickým vzorem. Ringo Lam má zvláštní zálibu nechat Van Damma hrát dvojčata. V Maximálním riziku nechal jedno hned na začátku raději zemřít, ovšem zde oba Van Dammové hrají pospolu a také proti sobě bojují (obdobně jako v podařeném Dvojitém zásahu). Bojové scény sice nejsou nikterak špatné, Van Damme ukazuje, že stále na to má, šplhá jako opice, skáče, rotuje, dělá roznožky, ovšem celkové vyznění filmu je, že je to hloupost a naprostá zbytečnost. Škoda, Michael Rooker si určitě zasloužil lepší film. Hudba: Alex Khaskin & Guy Zerafa ()

daniel.98 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak dementní film jsem neviděl už hodně dlouho. Van Damma nemám teda rád všeobecně, ale ten kdo tento film vymýšlel musí mít být úplně mimo realitu a asi nikdy neviděl pořádný, tedy možná vůbec žádný akční film. A to nemluvím o naprosto hrozném dabingu, dialogy jsou jako rozmluva pacientů na psychiatrické léčebně a Van Damme vypadá jako by byl postižen demencí a celé mu to dojde asi 5 min před koncem filmu. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama