Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kate Burkeová (Katie Holmes) je pod stupňujícím se tlakem, aby už konečně dokončila studia na prestižní univerzitě a nastoupila jako konzultantka ke známé firmě. Kate se však ještě nedokázala vyrovnat s láskou k Embrymu, která před dvěma lety náhle skončila poté, co mladík záhadně a beze stopy zmizel. Stopa už je značně vychladlá, ale detektiv Wade Handler (Benjamin Bratt) se přesto vydá do vysokoškolského kampusu a snaží se získat alespoň střípky informací o mladíkově životě. Embry se však nečekaně vynoří právě ve chvíli, kdy se Wadeovi podaří vytrhnout Kate z apatie a probudit v ní nové city. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

Morien 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to vypadalo jako jeden z dalších náhodně geniálních guilty pleasure zážitků, ale ta parádně nenucená snově bizarní atmosféra se brzy vytratila ve prospěch chtěného neumělého budování tuctového krimi hororu. Doufám, že se někde udělují ceny za počet přívlastků v souvětí, protože bych ráda nominovala první větu komentáře. A přitom by nejspíš stačilo odebrat tak 70 % procent všeho slovního vysvětlování, vystřihnout všechny scény probouzení ze spánku a přidat víc emocí přetavených v němé, ale výmluvné scény jako byla ta halucinogenní blikací párty s oknem do minulosti. Potom by to mohl být brilantní kousek do archivu filmového kultovního podsvětí. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 3/10/// +obstojná hudba, pěkná Katie, zajímavý Benjamin, závěr -nuda, nevýrazná Katie, podivný příběh, zase nuda, hodně tmavý obraz a celé je to zvláštní/// Ale jak by někteří z vás řekli, ten závěr filmu rošku pomohl, přesto je to celé takové nevýrazné, mdlé a zbytečné. Existuje spousta lepších filmů,lepších a hezčích hereček a kvalitnějších režisérů./// Celkem 36%/// ()

Reklama

Slarque 

všechny recenze uživatele

Dlouho se to tvářilo jako něco mezi romantickým dramatem a kriminálkou, ale nejspíš to měl být thriller. A dokonce s velkou „pointou“! Režisér skáče v čase všemi směry a kromě reality nám předkládá i sny a halucinace. Katie Holmes sice vypadá pěkně, ale o jejím hereckém nadání mám ještě větší pochybnosti, než ohledně pointy této ptákoviny. A to už je vážně co říct. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Hodina a půl naprosté hlušiny, která se v poslední pětiminutovce pokusí zmátořit do podoby snesitelného filmu. Snaha na poslední chvíli k tomu logicky nestačí, ale zároveň mi zabraňuje Opuštěnou odstřelit do nejnižších pater hodnocení. Scénář nicméně obsahuje plno flashbacků, které buď nedávají smysl nebo jsou na sebe naházeny bez ladu a skladu, nelogicky jednající postavy a samoúčelné scény převlékající se Katie Holmes, která mi po celou stopáž vnukala myšlenku, proč že se upsala zrovna tomuto projektu. S tak tak fungující pointou byl tenhle mysteriózní pokus od začátku odsouzen k zániku. ()

tron 

všechny recenze uživatele

V Dawsonovom svete som zbožňoval kočku s nenapodobiteľným kukučom, Katie Holmes a režírujúci scenárista Stephen Gaghan (Oscar za scenár k TRAFFICU) vie dať dokopy audiovizuálne podmanivé obrázky. Lenže - scenár je taký nudný a záver taký absurdne vykonštruovaný, že už to ani nie je vtipné. Biedny, ospanlivý dej je plný podozrivých postáv, nekonečných retrospektív a nenápadných indícií, vedúcich k rozuzleniu zločinu, ktorý vlastne možno ani neexistuje. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/411/ ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama