Hudson Hawk (Bruce Willis), jeden z největších zlodějů na světě, je po deseti letech propuštěn z vězení, kam nemá v plánu se vracet. Jeho život v ústraní však naruší šílení manželé Mayflowerovi, kteří mu začnou vyhrožovat zabitím jeho nejlepšího kamaráda Tommyho (Danny Aiello), pokud pro ně neukradne tři artefakty vytvořené Leonardem Da Vincim. Hawk nemá potuchy o tom, že význam těchto děl zdaleka přesahuje jejich historickou hodnotu, ani netuší, co si počít s krásnou a tajemnou Annou Baragliovou (Andie MacDowellová), která se vydává za jeptišku a může pracovat pro CIA, Vatikán, nebo Mayflowerovy. Nakonec je na Hudsonu Hawkovi, aby překazil ďábelský plán Mayflowerových, udržel Tonnyho mimo nebezpečí, užil si pár hezkých chvilek s Annou a možná dokonce zachránil celý svět. (Cinemax)

malyLibor

Slušná sranda. Nějak jsem se spletl a čekal na romantickou komedii, ale rychle jsem byl vyveden z omylu. Chvíli zklamání ale rychle zahnal Bruce a pak jsem se už jen křenil. Normálně bych dal 4 hvězdičky za fakt povedenou legraci, ale když tu vidím a čtu místní hodnocení, tak jsem prostě nemohl jinak... ale stejně bych tu pátou přidal za skvělou Andie a jejího dokonalého delfína :-D ()

Signore

Hudson Hawk je výjimečný film (dá se říci, že představuje jediného reprezentanta svého "žánru"), u kterého je jakékoliv hodnocení obhajitelné, subjektivně určitě minimálně v intervalu 1 až 4 hvězdičky. V mém případě jde o srdeční záležitost z kategorie guilty pleasure, navíc si myslím, že i když si Bruce Willis zajistil nesmrtelnost v prvé řadě postavou Johna McClana, je to právě Hudson Hawk, kterému propůjčil nejvíce ze svého nezaměnitelného šarmu; tak proto nakonec nejvyšší možné hodnocení. ()

chuckie

Tento film som dopozeral iba preto,lebo som bol fanúšik Brucea,inak je to pekná kravina a najvačší prepadák v dejinách kinematografie.Film zarobil iba nejakých 8 milionov no investicie presiahli 64milionov,nuž niet sa čo diviť... ()

Darknees

Panebože........... Kameňák v amerických hadrech !!!!!! Být to o pět minut delší, už bych aportoval....... Víc jak jednu hvězdu vážně nemůžu dát, hamba by mě fackovala. ()

Profík

Je to ulítlý a bláznivý a drží to sotva pohromadě.Ale je to tak nějak roztomilý a některý scény a gagy jsou fantastický. Je vidět, že drahý to muselo bejt jak prase. 75%. ()

Octavia

Tohle je rozhodně jeden z těch kultovních filmů, kde nezáleží na ději, ale na atmosféře a dialozích. Stylově mi připomíná Pátý element a hlášky jsou tam vážně výborné. Má nejoblíbenější: " Chci se tě něco zeptat." "Do toho!" "Proč nechávají ležet všechny ty kameny a bordel na pozemku?" "Říkaj tomu ruiny." "Ruiny?" "Ruiny!" "Dobré jméno." ()

Hansolo35

Mam rad Willise i Andie, avšak... tohle?! Příšerná spletenina, která místy nedává vůbec smysl. Občas něco je vtipné, ale jakoby špatně sestříhané, či co. Něco tomu chybí i když to má všechno. Film pro velmi málo náročného diváka. ()

dragon'88

Pre mna ako decko to bol naslapany film a musim povedat, ze ten ton, atmosferu a fraskoidne prevedenie ocenujem aj teraz. Hudba tiez zaujala. Je to debilne, ale neberie sa to vazne a pokial ste ochotni naladit sa na rovnaku vlnu, tak to ubieha dost dobre. A Andie stale ocarujuca. ()

Hurikan_mdx

Oddechovka, občas jsem se opravdu od podlahy zasmál. Jinak děj působí ze začátku spíše jen jako snůška nesourodých scén, což se přibližně od poloviny lepší. A dost šílených scén. Lepší tři hvězdy. ()

SNCIS

"Akorde, na něco se tě zeptám. Proč se tady povaluje tolik šutrů?" - "Tomu se říká ruiny, Eddie." - "Tak ruiny? To sedí." Komedie to není, gangsterka to není, kriminálka to není... taková příšerná splácanina to je. - 40%. ()

andy60 odpad!

Tak tohle jsem fakt nepobral. Nejen že má Willis na svědomí ten debilní scénář, navíc v tom kloboučku vypadá jako dement, což vlastně naprosto přesně koresponduje s kvalitou filmu. ()

PachoSK

Úplná sračka! Ako keby si Bruce Willis - v tej ére najobsadzovanejší herec akčných filmov, neprečítal scenár. Alebo keď producent obsadí Bruca Willisa a neostanú mu už žiadne peniaze na ďalších "normálnych hercov". Práve to herecké obsadenie nesymapatických hercov aj nehercov bolo ako tŕňom v oku pri pozeraní. Nazvať to komédiou je v celku odvážne tvrdenie, nakoľko to bolo celé akosi trápnučké a úchylné. Za mňa fail danej doby. ()

gggggg

Myslel som si, že Willis v deväťdesiatych rokoch natáčal len kvalitné snímky, no zmýlil som sa. Humor slabý miestami až trápny, to isté sa dá povedať aj o akcii. Dej bol síce ako tak normálny ale podaný na plátno neskutočne zlým spôsobom. Škoda zabitého času. ()