Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

geklon

JUHŮHŮHGHA.Fakt pořádná čistka jater. Dostat tak megáč v doláčech, taky bych si pronajal vrtulník a fotra odlifroval někam mezi dromedárdí varlata. Za hranicí apsurdní komedie s vulgární makeupem, ale Green to tu fakt všechno totálně pochčije, olíže a znovu pochčije. Doporučuji všem maxiznuděncům, kteří neví co si pustit, tak aby po všech pilách,prcičkách a .íčovinách se Sandlerem, měli pocit, že viděli něco co fakt vidět nechtěli ()

lennyd

Gordy (Tom Green) má třicítku na krku, ale stále žije u rodičů a doufá, že se jednoho dne bude živit jako animátor. Ale jeho první pokus o proražení v této oblasti končí fiaskem, a Gordy se se staženým ocasem vrací potupně k rodičům, což hlavně jeho otec (Rip Torn) nerad vidí. Ale Gordy je přesvědčen, že se zvládne osamostatnit a začít se živit normálně.... Když nad tím tak přemýšlím, tak tomuto filmu nelze dát jinak než odpad nebo 5 hvězd, záleží na tom jak moc jste puritáni -- protože Tom Green si dokáže dělat srandu ze všeho (většinou za hranicí dobrého vkusu a někdy až za hranicí zdravého rozumu). A tak se zde potkávají naprosto úžasné a vtipné scény s těmi při kterých je lépe zavřít oči (nějak netuším, co by mělo být vtipného na sexuálním užívání se zvěří (kůň, slon) či porodu v režii Toma Greena). Ale každá takováto scéna je většinou následována další, která je zase bezkonkurenční. Bohužel těch trapných je přece jen víc... A i když mám Toma Greena docela rád, tak lepší hodnocení nedám.. ()

Pavlínka9 odpad!

Freddyho úlet je rozhodně víc než úlet!! Je to totální pí*ovina, u které nedokážu vůbec pochopit, že mohli vyprodukovat a v životě nechci vidět ani Toma Greena ani zmíňku o tomhle "filmu". ()

VasaX

Pitomá ujetá komedie, která prostě funguje tak, že na chabý příběh o tom, jak se totální ocas Gordon snaží stát animátorem, je obložen hromadou skečů, mnohé úplně mimo děj, jen tak "along the way". Skeče jsou občas totálně ujeté, nechutné, stupidní, ztřeštěné a celé to má nějakou svou pokřivenou logiku. "Freddy" je takový ten špatný ujetý film, až je vlastně dobrý, a pokud přistoupíte na Tomovu hru, tak vás nakonec ty šílené dementnosti parádně pobaví. ()

cross odpad!

Reklama nelže! Amerika musí opravdu být zemí neomezených možností, protože si nedokáži představit, že by něco podobného mohlo vzniknout někde jinde. Tom Green si napsal scénář, chopil se režie a střihl si hlavní roli. Problém je v tom, že není schopný ani režisér, ani scénárista, o herectví nemluvě, je jen a pouze totální MAGOR! Filmu chybí vtip, zábavnost, no, vlastně úplně všechno až na to ,že je totálně nechutný, odpudivý a "mimo". Zapomeňte na Klub sráčů, to byl jen večerníček. Tohle je hlavní program večera! PS: S tím už se musí člověk narodit... ()

Musak odpad!

Tak Toma Greena sem nemusel uz od prvniho snimku kde sem ho zahledl, ale to co predvedl tady, tak to prekrocilo vsechny meze demence...Komedie sice rad mam, ujetý komedie uz tolik ne, ale tohle je neco, co je vskutku monstrozni hovadina. Prislo mi ze nejdriv Green natocil uchylny sceny s jelenem, slonem a dalsi a pak to vsechno pospojoval aby to vypadalo jako dej... Ale jestli byl umysl tohodle filmu dostat se do Hall of Shame, tak splnil asi vsechny predpoklady. ()

Hér

Tento film ve mě vzbuzuje naprostý odpor. Jestli budu mít někdy tu smůlu a budu se na to muset koukat znova, vemu si raději kinedril proti zvracení. První shlédnutí jsem absolvoval s otevřenou pusou a podivem nad tím jak tohle může někomu přijít k srandě. Sám mám rád černý humor. Upřímně se směju i u těch nejdrsnějších vtípků české sody, dokonce i u ZNK jsem se svím způsobem bavil, ale tohle je totálně odpudivý. Hlava mi nebere jak mohly ukecat Drew Barrymore aby si v tomhle braku zahrála. 1* za to že mě přesvědčil že filmům s Tomem Greenem se mám obrovským obloukem vyhnout. ()

Kaja odpad!

Vážně nechápu jak se někomu tenhle hnus může líbit!!ne,dobře,každý má jiný vkus, tak dobrou chuť k těmhle blitkám ()

Soweek

Je to už dávno co jsem viděl tenhle film, to jsem ještě neměl založenej účet na čsfd, ale když to tady vidim, musim k tomu něco říct. Je mi celkem líto, že všichni ti rádoby kritici, co dávaj 5 hvězdiček jenom filmům s nejmíň 3 podtextama, se nedokážou nad tento film povznést a nepochopili, že tento film nikdy neměl přinést na svět nová moudra, ale měl vám zhnusit kinematografii aspoň na 3 měsíce dopředu. I po 6 letech a Ali Gíovi je toto stále neporažený král všeho ulítlého,nechutného,zhuleného a oplzlého. I kdybych se snažil natočit sebevěčí odporonost, nikdy by z toho nevzniklo nic tak dokonalého jako toto. Pokud k tomuto filmu budete přistupovat jakkoli jinak, vůbec to neberte do ruky a název filmu hodně rychle zapomeňte. ()

DeLaMorte

Totální úlet,ale stále mě to drželo u obrazovky je to pitomé,ale zároveň geniální :-) Tom Green potvril vše co jsem si o něm myslel ! :-) ()

LexBarker

Mám rád úchylné komedie typu Klub sráčů,ale tohle mě totálně minulo.Hlavní hrdina Gordon je totiž tak nesympatický debil,že jsem si celou dobu sjíždění filmu představoval,jak ho mlátím bassebalkou přes hlavu.A to je sakra málo. ()

kenkaku odpad!

Green dostal pocit, že jeho Barry z Road Tripu byl natolik velký formát, že potřebuje sólovou, která bude zaručeně hit. Takže aby ušetřil, dal mu sice jiné jméno, ale jinak je to stejný mentál. Což jako občasné zpestření možní funguje. Ale utáhnout na to celý film vážně nejde. ()

BluT

No dobře, bylo to blbý. Málo opravdu vtipnejch scén a ani herci, ani prostředí, ani námět, prostě nic to nezachránilo. 1* za odvahu Toma Greena to natočit a 0,75* za to, že se mi to vlastně ze začátku chvíli líbilo. Takže celkově tak 35% ()

xaver odpad!

Spíš úlet režiséra a totální. Je až k nevíře, jak herec a režisér jeho kvalit a pověsti dokáže ještě sehnat peníze na takovéto úchylárny. A že pak na světě není dost úchylů. ()

JamesSi

Freddy Got Fingered je neuvěřitelný a zvrácený film. A hodnocení záleží asi na tom zda-li si myslíte, že jde o chytrý propracovaný úmysl nebo jen shodu podivných náhod. Opravdu Tom Green vytrolloval studio, aby mu dalo peníze na nejurážlivější blbost v dějinách filmu? Sám film tuto možnost naznačuje. Hlavní hrdina získává od hollywoodské společnosti milion dollarů jen aby je promrhal za cetky a výlet do Pakistánu. Nejkoukatelnější na samotném filmu je jak se rychle mění styl z přesně naplánované hollywoodské komedie s typickou trojaktovou strukturou a naprosto náhodných úchylných scének, které z ničím nesouvisí. Sentimentalita vs úchylný nonsenc. Vypadá to, že máte soucítit s hlavním hrdinou, jelikož je nepochopen otcem, ALE... hlavní hrdina je naprosto blbý (pokud to berete optimisticky) a nebo zcela zlý. Naprosto však ničí všem kolem život. Samotný název odkazuje na lež, kterou si vymyslel o sexuálním obtěžování svého bratra. Lež, která rozvrátila celou jeho rodinu. U filmu si nejste jistý jestli paroduje "komedie podle předlohy" a hollywoodskou strukturu či se pokouší být typickou komedií. Jestli ano, tak selhává. Pokud však film bereme v meta rovině stává se daleko zajímavějším (např.: Nápisy na konci filmu "Kdy už ten film skončí?"). Naposledy jsem chtěl říct jako animátor a lhář, že mohu potvrdit, že to ve světě animace takto opravdu funguje. PS.: Freddyho úlet je naprosto hloupý překlad. Asi tak hloupý jako hlavní postava tohoto filmu. ()