Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

riza-do

Nevím jak bych tohle měl ohodnotit, na jednu stranu se mi chce dát pětka, protože věřím, že tenhle film byl myšlen od začátku do konce jako vtip. Na druhou stranu by si zasloužil označit za odpad, jak by ne, když jsou v tom samý nechutnosti. Typický nechutný styl humoru Greena, nad který se musíte povznést a pak se vám ten film bude i zamlouvat, minimálně se nasmějete. Zlatý střed, tři hvězdičky. ()

Arccos

No co toto má znamenat? Tenhle styl humoru jde mimo mě a po pravdě zřejmě i mimo naprostou většinu populace. A že se mi libí ledasco... Aby bylo jasno, mně se vůbec nedělalo nevolno ze všech těch úchylností. Ono to prostě jenom nebylo vtipné. ()

pe3czech

Napsal bych, že se divím, proč dostal tolik odpadů a tolik Zlatých malin. Ale není tomu tak. Osobně neznám dalšího člověka, jenž by z tohoto snímku byl nadšený tak jako já a vydržel se se mnou dívat déle než hodinu.Možná vám budu připadat jako úchyl, ale řvaní do stetoskopu, překusování pupečních šňur a olizování otevřených zlomenin mě přišly při prvním náhodném shlédnutí na Nově opravdu vtipné a vždy se úžasně odreaguju!! Chtěl bych být jako GORDIE! ()

GoreManiac

Absolutní hovadina mezi hovadinama. Megasra*ka, která vévdoí megasrač*ám. Pokud je tam humor, tak jen toho nejnižšího fekálního kalibru. Scénarista pravděpodobně prodělal lobotomii a Tom Green už přišel i o poslední záblesky rozumum- jinak by tenhle film asi nevzniknul. Jen ve vlastním zájmu doufám, že to Tom nemyslí vážně- potom bych totiž musem jít na psychiatrii- tuhle odpornosti mám totiž moc rád. Oprava- na psychiatrii už chodim, ale kvůli tomu filmu to neni..:-D ()

Bigfuckman

Tohle je opravdu megalejno a nebýt výborné skateboard akci v úvodu snímku, poslal bych film tam kam patří to jest do žumpy. Tom Green je úchylně trapný, stupidní bez špetky humoru a celkový dojem z filmu je tragický. Nejodpudivější mě přišla scéna kdy Green olizuje naštíplou holení kost jeho kamaráda a poté jeho akce jako doktora porodníka. Je smutné, že až do takovýhle stok klesl americký humor. Nemám rád American Pie, ale oproti tomuhle to je jako srovnávat sterilního gambrinuse s odporným Ambrosiusem. ()

J0man

toto je riadna fekálnosť, človek každú chvíľu balansuje medzi ***** a odpadom, miestami je to nechutne vtipné, inokedy trápne, nakoniec u mna zvíťazila zlatá stredná cesta - 50% ()

zuzza11 odpad!

Stačilo mi prvních 15 minut... nevím co je vtipného na tom, že někdo machruje s koňským přirozením.... absolutně bez nápadu... a Drew? Po jejím vulgárním výstupu jsem už neměla dál sil, se na takovou absurditu dívat.... Bože za co.... ()

JuniorSrky

Největší úchylárna, kterou jsem měl doposud možnost vidět. Uvidíte např. stimulaci koňského a sloního penisu, či lízání otevřené zlomeniny. Tom Green je magor na entou. Pokud máte rádi humor silnějšího typu, tak si myslím, že se zasmějete... Tenhle kousek bych věnoval těm nejujetějším úchylům. [65%] ()

karhucko

Pokud se nenecháte strhnout svojí falešnou morálkou a kvalitním vychováním, tak si tenhle jedinečný film opravdu užijete. Neskutečně zábavné, plné originálního humoru a nezapomenutelných hlášek. Komedie, na kterou se můžete dívat klidně po dvacáté, stále je to stejně vtipné a na konci aplaudujete Tomu Greenovi jako už devatenáctkrát před tím. ()

lobo87

Veľmi rozporuplný film. Videné v minulosti očami teenagera, malo to kultový nábeh. Videné dnes očami rodiča, je tam viac trápností ako humoru. Film balansuje na hrane medzi hnusom a genialitou. Tom Green je magor... 45% ()

Pecan206

"komedie" : veškerý pokus o vtip je trapný, nechutný nebo absolutně úchylný. Toma Greena jsem znal pouze z filmu Road trip, kde byl jako cvok s hlavním cílem nakrmit hada, asi i proto jsem do tohoto filmu šel. Zde scénáristou, režisérem i hlavní postavou. Nicméně po tomto filmu si začínám říkat, že s tímto člověkem musí být něco v nepořádku. 1* hlavně za to, že jsem chtěl vědět jak tenhle nesmysl skončí ()

FandaF

Velmi zvláštní komedie. Především proto, že většinou rozdělí diváky na 2 skupiny, jedni zhnusení se na to možná ani nedodívají, druzí to zas budou považovat za kultovní záležitost. Osobně jsem někde mezi. Byl totální ůlet. Stačí to vidět jen jednou…, ale některé momenty mě fakt hodně rozesmály. Tom Green je absolutní blázen, totální magor a skvělý komik v jedné osobě. Škoda, že Drew Barrymore se tam jen párkrát mihne, ta by to v této šílenosti možná taky pěkně rozbalila… Ostatní herci jsou také dobří hlavně pak Rip Torn. Těm co to ještě neviděli bych doporučil: "bacha je to totálkní úlet, sledování jen na vlastní nebezpečí". Celkové hodnocení: 3* ()

Muso odpad!

Skutočne výborná komédia plná neuveritelne vtipných a originálnych gagov. Ovšem ked máte v sebe aspoň 9 pív a zaspíte po 10 minútach od úvodných titulkov(verte, že viem očom hovorím:-). Ešte pred týmto komentom som chcel napísat, že scenárista a režisér musia byt buď géniusi alebo totálni magori a až na csfd som zistil, že ide o toho istého človeka. Tým pádom sa to všetko vysvetluje... ()

CabelNM odpad!

Tom Green síce ukázal že je výborný skateboardista ale zároveň že je príšerný herec a nechutný scenárista, označiť ho za komika by bolo dosť scestné pretože som sa nezasmial ani raz, skôr som celý čas krútil hlavou ako mohol takéto niečo napísať a natočiť, chytať koňa za penis a kričať ja budem farmár považujem skôr za zoofíliu ako za vtip, tento film by sa mal čo najskôr odstrániť z povrchu zemského !! ()